Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Elegance Dark Blue kullanmıştım. Yapay duruyordu bence ve çok parlaktı! Parlaklığı öyle böyle değil yani. Aşırı bir parlaklık cam gibi. Ve kenardaki koyu halkasıda çok belirgindi hiç beğenmedim. Yine de Elegance almak isteyenler sakın Light Blue almasınlar onlar Dark Blue ya göre çok daha beter ve ben lensim diye bağırıyor.

kıvılcım bence de dediğin gibi fazla gri gözüküyorlar, bu da biraz yapaylık katıyor. İçinde biraz da mavi ton olsaydı daha güzel olurdu..Bence tanita tikaramları dene. Benim deneme şansım olmadı ama çok doğal durduğunu söyleyenler oldu, renk tonu da sanırım istediğin gibi. Benim göz rengim de çok koyu kahve ve açık gri-mavi tonda bi lens istiyorum senin gibi..
tanikayı deneme şansım yok canım çünkü testerını bulamıyorum..direk denemeden sipariş vercem ama korkuyorum ..şuan elimde b&l un freshlookun gry leri var gry olarak ama b&l bildiğiniz gibi damarlı freshlookta istediğim kadar açmıyor göz rengimi..ne alsam kararsızım..amazonu da eledim bu arada :KK43:

tanita marka lens kullanan arkadaşlar ekleyin artık resimlerinizi çatlıycam ,görmeden almak istemiyorum lütfen amaaaaa.....

işte tanika lenslerim arkadaşlar ama lensler kalın rahat değil onu söylüyüm ben doğal ve güzel diye katlanıyorum :teytey:

bugunde amazon colors miel rengini aldım. yanı bal rengini aldım. ve bundanda çok memnun kaldım. kesinlikle tavsıye edıyorum. lens takayım ama çok belli olmasın dıyorsanız kesinlikle tavsıye edıorum. yeşilimsi olmayan bır bal rengi ve çok ıyı. hemde kadıkoyden ıkı çift amazon colorsı yanında solusyon hedıyeli olarak 60 ytl ye aldım. sanırım fıyat olarakta çok uygun.

bugunde amazon colors miel rengini aldım. yanı bal rengini aldım. ve bundanda çok memnun kaldım. kesinlikle tavsıye edıyorum. lens takayım ama çok belli olmasın dıyorsanız kesinlikle tavsıye edıorum. yeşilimsi olmayan bır bal rengi ve çok ıyı. hemde kadıkoyden ıkı çift amazon colorsı yanında solusyon hedıyeli olarak 60 ytl ye aldım. sanırım fıyat olarakta çok uygun.

resim isteriiiiiiizzzz :):)

img0367qd4.jpg

bendeki amazon colors miel(bal rengi) bunun aynısı. foto bıraz bulanık ama bı fıkır verır heralde size. boyle yeşilimsi olmayan gırımsı sarımsı bır ela.

gercekten fıyatı cok uygunmus ben solusyonu ıle bırlıkte 80 mılyona aldım

işte tanika lenslerim arkadaşlar ama lensler kalın rahat değil onu söylüyüm ben doğal ve güzel diye katlanıyorum :teytey:

guzel gorunuyo ama resım pek net degıl ben lens alan arkadaslarıma o yuzden yumusak lensı tavsıye edıyorum her zaman . rahatlık acısından ve goz saglıgı yonunden

bugunde amazon colors miel rengini aldım. yanı bal rengini aldım. ve bundanda çok memnun kaldım. kesinlikle tavsıye edıyorum. lens takayım ama çok belli olmasın dıyorsanız kesinlikle tavsıye edıorum. yeşilimsi olmayan bır bal rengi ve çok ıyı. hemde kadıkoyden ıkı çift amazon colorsı yanında solusyon hedıyeli olarak 60 ytl ye aldım. sanırım fıyat olarakta çok uygun kadıköyün neresinden aldın ben amozonun tekini 60 ytl ye alıyorum söylersen sevinirim bende ordan alırım cnm.:dance:

kadıköyün neresinden aldın söylersen sevinirim.ben bir çiftini 60 ytl ye alıyorum ,yazarsan bende ordan alırım cnm:dance:

Durasoft 3 Colors Baby Blue ısmarladım bugün gelecek. 1 adet ısmarladım bakalım güzel olacak mı? Beğenirsem diğer tekini de ısmarlarım. Bu arada Freshlook Colorblends mavi de ısmarladım. Ondan pek umudum yok ama deneyip bakacağım. Onun fiyatı uygun 33 YTL. Bugün elimde olacak lensler . Çok merak ediyorum.

glitteryourway3537becfqqz3.gif

kadıköyün neresinden aldın söylersen sevinirim.ben bir çiftini 60 ytl ye alıyorum ,yazarsan bende ordan alırım cnm:dance:

canım kadıkoy rıhtımın karşısında balıkçılar var hani. eski postaneyı bılıyor musun köşedeydı. ordan içeri gireceksin ozan optik var. aslında yerı çok kolay ama ben tarıf edemedim. iş bankasından karşıya geç ilk sokaga gir.orda bıraz bakınırsan zaten ozan optiki görursun.
ben arkadaşıma aldırmıştım heryerde 60 ytldı bırde oraya sormuş 40 ytl demiş bende hemen al dedim. amazon colorstan çok memnun kaldım. bir tane daha alayım dedim bal rengimi yoksa giri mi karar veremiyordum bende. arkadaşımı gönderdim yıne:) ordaki çalışan eleman demiş ki siz geçen haftada burdan almıştınız lens demek ki surekli kullanıyorsunuz o zaman sıze iki çiftini 60 ytlye vereyım demiş. bende bırını bal rengi diğerinide giri al madem dedim. hemde ikisi için ayrı solusyon bıle verıldı küçük verılıyor ya.
düşün yani tanesi 30 ytlye geliyor bı ust dukkanında 60 ytl iken.

Sağolun kızlar, bende ne zamandır amazon almayı düşünüyordum, fiyatta bu kadar uygun olunca hemen haftasonu bende gideyim kadıköye. Benim gözlerim koyu kahve, yeşil nasıl durur acaba? Birde bu lensler rahat mı? Mesela freslook la karşılaştırırsak hangisi daha rahat? Benim gözler biraz hasasda :KK43:

Bence rainbow dan şaşmamak gerek ya:KK43: Numaralı rainbow elite line dark green kullanıyorum, beyaz tenliyim, ela açık kahverengi arası bir renk gözlerim. Rainbow dark green in süresi bitmek üzere diye, sophistic magic green aldım geçenlerde internetten, deneme fırsatım da olmadı hiçbir yerde tester ını bulamadım ama gerek yabancı forumlarda gerek burda çoğunluk beğeniyor diye aldım. Aslında rainbow u çok beğeniyordum ama sophistic i de merak ediyordum. Tamam rainbow dark green in rengi biraz koyu ama sophisticteki damarlara katlanmaktan çok daha iyidir. Heralde benim gözümde açık duruyor dark green çünkü beni çok rahatsız etmiyor rengi, normal bir yeşil gibi. Bende ayrıca rainbow elite line giallo ve sky blue da var onlarda güzel sayılır ama dark green in dokusu onlardan çok daha farklı bence su gibi=) Ama sophistic magic green i kullanacağıma rainbow sky blue ya da gialloyu kullanırım çok daha iyi, sophistic magic green inanılmaz damarlı bence. Ya da rainbow dark green in dokusunun güzelliğine öyle alıştım ki uzun zamandır diğer lensler ondan yapay geliyor heralde bilemiyorum. Uzun lafın kısası rainbow dark green i tavsiye ederim yani. Tanika yı da merak ediyorum ama bir daha denemeden almam heralde lens.

rainbow gialloyu bende kullanıyorum ve dokusuna gerçekten hayranım fakat dark greenin sende bukadar güzel durmaının sebebi sanırım kendi göz renginin sw açık olması cnm çünkü kyu kahve gözlü bir arkadaş denemişti ve onda belli bile olmamıştı yoksa bende lıght green yada dark green almayı düşünüyordum..şimdi rainbow gry ile sky blue arasında kaldım..ikisinden biri olabilir çünkü b&l gry kullanıyorum şuan ve onun damarları sophistickten de beter..keşke yetkililer şu yazıları okusa da b&l un damarlarını biraz olsun azaltmaya çalışsa ya oyuncak bebek gözü gibi oluyor takınca.uzaktan belli olmuyor hatta çok güzel duruyor fakat yakından insanlarla konuşmak işkence gibi o lenslerle..sanırım en iyi doku ra,nbowa ait ortadaki deliği dışında :KK43:

canım kadıkoy rıhtımın karşısında balıkçılar var hani. eski postaneyı bılıyor musun köşedeydı. ordan içeri gireceksin ozan optik var. aslında yerı çok kolay ama ben tarıf edemedim. iş bankasından karşıya geç ilk sokaga gir.orda bıraz bakınırsan zaten ozan optiki görursun.
ben arkadaşıma aldırmıştım heryerde 60 ytldı bırde oraya sormuş 40 ytl demiş bende hemen al dedim. amazon colorstan çok memnun kaldım. bir tane daha alayım dedim bal rengimi yoksa giri mi karar veremiyordum bende. arkadaşımı gönderdim yıne:) ordaki çalışan eleman demiş ki siz geçen haftada burdan almıştınız lens demek ki surekli kullanıyorsunuz o zaman sıze iki çiftini 60 ytlye vereyım demiş. bende bırını bal rengi diğerinide giri al madem dedim. hemde ikisi için ayrı solusyon bıle verıldı küçük verılıyor ya.
düşün yani tanesi 30 ytlye geliyor bı ust dukkanında 60 ytl iken.

teşekkür ederim arkadaşım biliyorum o optik mağazasını ilk fırsatta gidip alıcamkaydirigubbakcemile5

evet bende açık duruyor olabilir rengi ama giallo yla karşılaştırılmaz bile dark green şahsen ben çok seviyorum=) sky blue yu öneririm ama bende giallo dan daha doğal durmuştu, açık bir mavi, hoş bence.

X