Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canımmm ekledim ben seni msjda attım benim msni kabul etmessin belki diye haberin olsun:)

ya bişi söyleyebilirimiyim hiçbiri doğal durmuyor he sadece bi tane yeşil var o doğal durmuş.... ben biyokineze inanıyorum ve göz rengimi öle değiştiricem...

Kızlar bişey sorucam .. 2 ay kadardır numaralı olan lenslerimi takmıyorum .. Şimdi düğün war takmam lazım napmam lazım o lensler şuan suyunda duruyo ilk takmada gözümde problem olmasın.. Ne yapmam lazm ? Umarım sorunu anlatabilmişimdir. Öylece suyundan alıp taksam problem olur mu acaba :S

FreshLook Dimensions ile açık renk gözlerinize anlam katın!

Açık renk gözlüsünüz ve istediğiniz göz rengi değişikliğini mevcut lenslerle yapamıyorsunuz. FreshLook Dimensions tam size gore. Sunduğu sadece renkli gözlere uygun 3 renk seçeneği ile gözlerinizin tonunu değiştirip daha belirgin hale getiriyor

kızlar sıze bısey sormak ıstıyorum harelı ve haresız lens arasındakı fark ne oluyor hangısı daha ıyı?

superstar heralde bi lens bundan romantik tanımlanamazdı :) işte cibasoft-softcolor lensler bunların yapısı çok hoşuma gitti benim
csscaquaga5.jpg

csscgreencg6.jpg

csscbluecz8.jpg

bende böyle dursun istiyorum lens
gözlerim büyük benim
lens kullanmıştım ama böyle değil
pörtlekliğime pötrleklik katmıştı :1rolleyes:

bu lenslerden nerde bulabilirim:uhm:

ya bunlar çok yapay duruyo benceee en üsttekinin renk tonu çok güzel ama şahsen ben böyle bi gözün imkansız olduğunu bile bile takmam ya bunları bi bakıp ayyy gözleri ne kadar güzel demek var bi bakıp ala ala hiç böyle göz görmedim lens herhalde demek var yani gerçekte mümkün olabilicek renkleri tercih edin bencee :emir_bebek:

bunların lens olma ihtimali çok düşük bence,fotoshop mucizesidir kesin............

ayrıca hiç bir lensin bu şekilde doğal duracağını düşünmüyorum.

freshlook soft renkli lens aldım bir türlü takmayı beceremedim:KK43: gözümün içinde ikiye katlanıyor internette lens nasıl takılıyor onu okudum ama gözüme bir türlü sokamıyorum ikiye katlanıyor adeta gözüm lensi kusuyor
sorun bende mi yoksa freshlooks soft renkli lens de mi ?
başka bir marka alsam da bu sorunla karşılaşır mıydım?
yumuşak lenslerde böyle sorunlar oluyor mu?
cevap verirseniz sevinirim

CANIM VALLA FRESHLOOK ILK DEFA KULLANAN BI INSAN ICIN EN GUZEL DENEYIMDIR SEN BECEREMIYOSUN SEKERIM KULLNMASINI TAKMASINI ILKDEFA TAKIYOSAN OLUR OLE SEYLER EGER SEN ONU KULLNAMIYOSAN DIGER LENS MARKALARINI HAYATTA KULLNAMASSIN COK RAHAT BI LENSDIR BU FRESHLOOK LARI BEN COK SEVIYORUM ILK DENEYIM DE BU MARKDA DENEDIM COK GUZEL BI MARKA DIR GOZUNUN BEYAZ KISMINA YAKLASTRCAKSIN SIYAHA SOKMAN IMKANSIZ :d ILK ONCE BEYAZA BIRAKACAKSIN SONRA ASAGIYA BAKARAK YADA SAAGA SOLE YUKARI BAKARAK LENS YERLESIR AMA ILK BI KAC SANIYE KAPAMA GOZUNU CUNKU KATLANIR

Kızlar Freshkon hakkında bilgisi veya resmi olan var mı? Doğal mı,yapay mı, damarlı mı, renkleri falan nasıl, kısacası güzel mi, aylık mı yıllık mı?a.s.

cnm freshlook lar çok rahat lensler gözün de varlığıyla yokluğu bir ilk kez lens kullanacak olanlar için özellikle rahatlığıyla ideal ama renkler çok hoş değil aslında bi çok renk seçeneği var ama mesela uzaktan bakıldığında hangi renk takarsan tak gözün çok hafif açık renk görünüyor tam olarak belli olmuyor renkleri ama fazla yapay sayılmaz fena değil harelileri doğal sayılır ben ilk 7 yıl önce lens kullöanmaya başladığımda takmıştım 3 tane renk baby blue , safir mavi ve hareli gri en doğalı hareli gri durdu ama şuan sophistik kullanıyorum onunda aynen gri ve mavisini fakat tam anlamıyla o da doğal değil freshlook sanırım 3 aylık ama yıllıklarıda varmı onla illgili bi bilgim yok cnm yerin ankarada aslında en net fikri lensleri deneyerek edinebilirsin yüzüne ten rengine uyumudoğallığı çok etkiliyor çünki ankaradada hemen hemen her yerde freshlook u deneyebilirsin cnm

bu arada arkadaşlar ben de b&l fotoları bekliyorum ben malesef foto koymayı beceremedim o yüzden ekleyemiyorum :) yada mavinin güzel tonlarını denicem ben önerdiğiniz markalar varsa yardımcı olursanız sevinirim yalnız parlak canlı ama aaçık renk bir mavi istiyorum :) elegbance nin mavisi gibi ama haresi o kadar koyu olmayanını en az sophistik doğallığında b&l kadar renk seçenekli ve freshlook kadar rahat bir lens :KK43: imkansızmı ne ama renk olarak bari yardımıznızı bekliyorum çünki lens te almam lazım fikir verin lütfen şimdideden mersi arkadaşlar :)

X