Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Tuğbacım sağol cevabın için,sanırım bana yazdın cevabı değil mi? Peki FreshKon 'la Freshlook aynı marka mı yani ? kafam karıştı:uhm:Freshkon'u sormuştum da ben?!?!?!:uhm:

arkadasım bende lens kullanmıştım . ve freshlook ve hıç memnun kalmadım . nerdeyse 4 rengını denedım ve oyuncak bebek gozunden farkı yok . raınbowun gıallo rengını alıcam ve gercekten dogalmı yakından falan .

arkadasım bende lens kullandım ve freshlookun nerdeyse 4 rengını kullanmışımdır ve adeta oyuncak bebek gozu gıbı . raınbowun gıallo rengını ıstıorum ve gercekten dogalmı . yuakından dogal duruomu

Bende lens kullanıyorum bausch & lomb markası.. Çok güzel duruyo kimse lens olduğunu farketmiyo bile.. Resim koymayı bilseydim koyardım ama bilmiyorum =((

Bende lens kullanıyorum bausch & lomb markası.. Çok güzel duruyo kimse lens olduğunu farketmiyo bile.. Resim koymayı bilseydim koyardım ama bilmiyorum =((

arkadaşım senin bi üstündeki resme tıklayıp orda yükleme yeri var oraya yükle sonra url sini buraya kopyalarsan yaparsın bende b&l yeşik kullanıyorum arkadaşımda mavisini renkleri çok güzel gerçekten ama doğal değil nasıl doğal duruyo seninki merak ettimde :) ben yıllık tanika kullanıyorum b&l u arada bir kullanıyorum

pardon cnm ya ben freshlook olarak okumuşum ama freshlookla freshkon aynı lens değil farklı markalar sürekli lens aldığım bi yer var oraya sordum yeni çıkan bir sürü çin malı lens var dedi renkleri çok güzel olanlar varmış ama gözde ilthaplanmalar alerjiler oluşuyormuş göze zarar veriyormuş bilindik markalar varya hani bi kaç tane onlardan başka lens önermiyorum dedi

arkadaşlar bu arada halen bausch & lomb veya elegance light fotosu ekleyen olmamış kullannanlardan öneri bekliyorum özellikle elegance light hakkında

arkadaslar selam.. ben 4 yıldır renu solısyon kulanıorum ama gecenlede solısyonum bıtınce ablama al dedım oda renu bulamamıs yerıne aosept almıs.. ılgınc bısı ıcınde lens kabıda var kıskaclı falan .. herneyse lenslerımı yenı almıstım cıkarıp taktım sag lensımı ters taktıgımı farkedınce cıkardım ve solısyon damlattım.. sonra gozume takınca olanlar oldu gozum sankı asıt yemıs gıbı oldu neredeyse kör oldum sandım :) hemen cıkardım ama nafıle gozum den bı saat yas aktı ve ıcı komple kanlandı .. sımdı hafıf batma var ama ıyı gozukuyo .. ayrıca lens kabına lensı koydugumda dokur fokur kaynamaya basladı halbukı lens yenı daa kutusudan cıkardım cok ılgınc bu solısyonu kulanan ve ne yapmam gerektıgını bılen varmı :) babamı yoladım renu bulması ıcın alahım neymıs bu yaaaa

canım o solüsyonu sakın direkt gözüne sürme,yakar.... o solüsyon, lensi çok iyi temizliyor...sepet kısmına lenslerini koyuyorsun.metal kısmıı var .o solüsyonla temas edince temizleme işlemi başlıyor. o fokurdama onun sebebi.....o fokurdamalar bitmeden sakın lensi gözüne takma. hatta 6 7 saat beklesin. ben lenslerimi gece koyardım o solüsyona. sabah takardım..yalnız renkli lemslerde pek tavsiye etmem... rengi soluklaştırıyor... opti free kullanıyorum ben. en rahat ettiğim solüsyondur...

amazon colors aylık yeşil lenslerinden aldım ve çok memnunum yapısı custom lenslere çok benzıyor çok memnunum kesinlikle tavsıye edıyorum.istanbul kadıkoyden solusyonuyla bırlıkte 40 ytlye aldım hatta.

ben yaklaşık 7 senedir lens kullanıyorum b&l marka miyop olduğum için.renkli de kullandım şeffaf ta çok ta memnun kaldım.ama renkli lensler bir süre sonra sıkıyo insanı şimdi şeffaf kullanmaya karar verdim.ayrıca renkliler de en çok hoşuma giden grey olmuştur

Kızlar durasoft 3 color baby blue lens almayı düşünüyorum. Gözlerimin rengi ela . Sizce nasıl olur? Aranızda durasoft 3 color baby blue kullanan var mı acaba? Freshlook Dimension Pasifik Blue daha mı doğaldır yoksa? Gözlerim ela olduğu için daha önce aldığım mavi lensler pek çarpıcı olmadı. (Sophistic Magic blue, Durasoft Complements Blue, Amazon Blue) Sonuç hüsran. Gözlerim soluk bir renk oluyor. Koyu hareli çarpıcı bir mavi olmasını istiyorum.Çok hata yaptım şimdiye kadar yine denemeden alacağım için önerilerinizi bekliyorum. a.s.

unlar natural touch baby blue oldukça carpıcı duruyor senin ıstedıgın gibi aklında bulunsun bu markada

Son düzenleyen: Moderatör:
freshhlook duz mavı sıparısı verdım bugun geldı ama ısyerıdne oludugm ıcn haerlı yesılı cıkarıp onu takmnadım aksam denıcem resım yollatırum arkdaslar

unlar natural touch baby blue oldukça carpıcı duruyor senin ıstedıgın gibi aklında bulunsun bu markada

cnm ben hiç beğenmedim bu resimdeki lensi..Resimde mi bu kadar yapay çıkmış bilmiyorum ama eğer böyle duracaksa hiç takmamak daha iyi bence..Sticker gibi durmuş:1no2:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…