Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

üstteki tamda istediğim gibi. lensi nereden alabilirim?

bunları optik mağazalarında bulabilirsiniz. satış yapan sitelerde var sanırım. rainbow un elite line giollo sunu öneririm. daha önceki sayfalarada bakın . bazı gözlerde giollo üstteki renk gibi duruyor.......

slm arkadaslar lens almayı düsünenler icin amazon colours önerıyorum mavi renk cok hos duruyor ben 60 ytl ye aldım suyu ile bırlıkte toplam 80 ytl

canım foto koyabilirmisin birde gry si nasıl ben gry almayı düşünüyorum ..koyu kahve gözde duruşu nasıl?

canım foto koyabilirmisin birde gry si nasıl ben gry almayı düşünüyorum ..koyu kahve gözde duruşu nasıl?

benım goz rengımde koyu kahve ama onunla bır alakası olmadıgını dusunuyorum bı de alacaksan yumusak lens alırsan ıyı olur goz ıcın daha saglıklı

bunlar waıcon dıye bır marka ama amazonların girisiyle aynı sadece ısım değişikliği. bu lensi takan kızda hintli sanırım çok koyu kahve duruşu boyle duruyor bende 1 hafta kadar once denemiştim amazon colors girisini aynen boyleydı. ve bende suyuyla bırlıkte 40 ytlye almıştım.

Bende koyucam şimdi bi resim bakalım beğenicekmisiniz ben beğenmiyorum ama:S

Buda benim lenslerim....
Beğenmiyorum bunları...
B&L blue.... Oda ışığında ve flaşlı....

bu lenslerin yapısıyla amazon colors ve sophistic marka lensler aynı.eğer bı yanlışım varsa bu konuda duzeltin lutfen ayrıca. eğer almak ısteyenler varsa karar verebılırler.bunlar gri rengi

bunlarda mavı rengi

lens almak isteyen arkadaslara kesınlıkle yumusak lens almalarını tavsıye ederım cunku yumusak lens goz ıcın daha rahat normal lens 50 ytl yumusak lens 80 ytl ama kesınlıkle yumusak lens önerıyorum

amazon colors ,sophistiğin aylıklarıdır.waicon trıkolor, markası türkiyede sophistik olarak satılır.sadece fark,amazonların numarasız ve aylık olmasıdır. sophistik de ise hem numaralı hem numarasız seçenekler vardır ve seneliktir...renkler,doku aynıdır. resimlere bakarsanız aynı sophistiklere benzediğini görürsünüz. bu markanın gri,mavi ve yeşilini kullandığım için aynı ton olduğunu söyleyebilirim size. ve doku da aynı.........damarlanmayı da görürsünüz. sophistikdeki damarlanmayla birebir aynı....b&l kadar olmasada damarlanma mevcut..... sophistikte en doğal renk yeşildir. damarlanmalar o kadar belirgin değildir. ama damarlanma yok da değil tabii
bunu daha önce yazmıştım. tekrar söyleyeyim... amazonla ,sophistik renkte ve dokuda aynıdır.........

Son düzenleyen: Moderatör:
küllümango çok sağol cnm resimler için bene doğal gözüküyorlar dokusunu beğendim fakat gryin rengi keşke birazdaha mavi ağırlıklı olsaymış tamamane gry duruyor..ben gry alıcaktım ama sanırım vaz geçtim..tanita tikaram hakkında da çok iyi yorumlar duydum o da çok doğalmış ona mı yönelsem acaba..amazon gry i daha çok düşünüyordum aslında ama pek istediğim tonlarda değil anlaşılan..

elegance dark blue fena gözükmüyor rengini beğendim ama etrafındaki o limbal ring mi deniyo, orası çok belirginmiş. Bir de bu katalog resmi sanırım, o yüzden gerçekte daha yapay durabilir bilmiorm..ki buradaki arkadaşlar hatırladığım kadarıyla elegance'ı pek beğenmediklerini söylemişlerdi sanırım..Ama yapay durmasına aldırmayan arkadaşlar için, bence rengi güzel..

Buda benim lenslerim....
Beğenmiyorum bunları...
B&L blue.... Oda ışığında ve flaşlı....

Rengi güzel gibi ama fotoğraf net olmadığı için dokusu gözükmüyor..ben b&l denediğimde çok kötü durmuştu, sırf damar:1no2:

kıvılcım bence de dediğin gibi fazla gri gözüküyorlar, bu da biraz yapaylık katıyor. İçinde biraz da mavi ton olsaydı daha güzel olurdu..Bence tanita tikaramları dene. Benim deneme şansım olmadı ama çok doğal durduğunu söyleyenler oldu, renk tonu da sanırım istediğin gibi. Benim göz rengim de çok koyu kahve ve açık gri-mavi tonda bi lens istiyorum senin gibi..

tanika kullanıyorum çok doğal ama kalın b&L yeşilde kullanıyorum tanikaya göre inanılmaz rahat tanikadan sonra B&L u taktığımda gözümde yokmuş gibi geliyo ama işte aşırı damarlı yaaa

bu sen diilsin sanırım esmer kız ve bu renk hiç yakışmamış çok açık renk

yok ben degılım fotograf alıntı. koyu renk gözdeki açma durumunu göstermek için koymuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…