Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

artez nerdesin canım hadi bian önce aydınlat bizleri kendi göz rengin ve lenslerin markası

kızlar bi site yazmıştınız buraya
yurt dışındaydı kalıcı göz rengi degiştiriyodu
bi deha yazarmısınız?

çok özür dilerim geç gönderdiğim içiiiin

Son düzenleme:
benim son yolladığım resmi tıklayıp ordan resim ekleyebilirsin,ayrıca lenslerini çok merak ettim bekliyorum hemen resimlerini cnm

ya ben öyle yaptımda şimdi buraya fotomu yükledim herkes görebiliyomu istiyen alabliyomu onu merak ettim ?

biri cevap yazabilirmi?
öyle birşey varmıymış gerçekten..daha önce sanırım göz rengini değiştiren damlayla ilgili bi komu geçmişti burada ama yurt dışında nasıl değiştiriliyormuş bilmiyorum..bilgisi olan varsa söylesin kızlar değiştireceğim yok ama yinede merak ettim kaydirigubbakcemile2

bende sitesi vardı hatta kaybettim.
amerikadaydı sanırsam
6000 dolardı maliyeti ,burayada biri yazmıştı o yüzden sordum.

kıvılcım sen bılırsındeneyımlıısın sence freshlook grı lensler burcunun lensı gıbı durumu rengınası olur onunda gozlerı kahveymıs markadanmarya coketkıyaparmı renkde bılgılendırısen sevınırım

yuUppPİii
p.tesi geliyo yeni lenslerim
freshlooktan şaşmadım yine ama bu sefer colors mavi aldım inşallah bunlar istediğim gbi olur

çok yakışmış canım..o markayı ilk defa duydum..tğrkiyede varmı?sen nerden aldın acaba?

canım ben ankaradan aldım toptancıdan bu lensi istanbuldun getirttiler bana ankarada yokmuş yıllık olmasına rağmen 160 ytl bilmiyorum bana çok ucuz geldi ve çok memnunum şuan iyiki almışım diyorum tavsiye ederim ben herkese

numaralı ve aylık lens markalarını yazabilir misiniz netten arıorm genelde yıllıklar var ben bi freshlook biliorm başka aylık hangileri var:1no2:

hiç yıllık kulanmadım ama bende bu sefer yıllık istiyorum istanbulda en ucuz nerede bulabilirim acaba.

her gittiğim optikci yıllıkların daha kaliteli ve doğal durduğunu söyledi bilmiyorum diğerlerini ama benimkinin aylığı olmadığı için yıllık aldım ve lens olduğu gerçekten belli değil özlellikle genelde lensler dışa doğru pot bi şekilde durur bunda hiç öyle bişey yok denemeden alma derim ben :1rolleyes:

canım aynısı olmz tabiikide.burcunun lesnleri sanırım daha belirgin ama flaşhlı çekim değilse tabi fotodaki..freshlook hareli gryler yeşilimsi mavimsi duruyor fakat uzaktan belli olmuyor ama yinede göz renginde bir değişiklik olduğu uzaktan da olsa anlaşışıyor..ama ben beğeniyorum ..tavsiye ederim..çok yakından bakılmadıkça doğal bir görünümleri var..mavi ağırlıklı bir gry amaçok az yeşilimsi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…