Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

....................................................................................................................................

Son düzenleme:
işte kızlar merak edenler için freshlook hareli gry ..

ya ben bişey sorucaktım bu siteye yani imageshack sitesine yüklediğimiz fotoları geri silebiliyomuyuz ya da ne biliyim herkes alabiliyomu ben öyle koymuşum ama bi tehlikesi olurmu yafisfisfis

bende yeşil olanı çok beğendim eveet markasını istiyoruz arkadaşım yaa nerdesin :nazar:

ben amozonun lenslerini kullanıyorum,ilk başta freshlook hareli griyle başladım lens serüvenime ,birkaç rengini kullandım ama hareli gri kadar beğenmedim hiçbirini,şimdide amozon kullanıyorum.Amozon sophistic lenslerin aylıkları. El boyaması olduğu söylendi aldığım yerde ,ayrıca çokda doğal ben memnun kaldım.Yeşili ve grisini kullanıyorum ama yeşilibenim favorim ,mavisinide alıcam resimlerini eklerim arkadaşlar.........

her gittiğim optikci yıllıkların daha kaliteli ve doğal durduğunu söyledi bilmiyorum diğerlerini ama benimkinin aylığı olmadığı için yıllık aldım ve lens olduğu gerçekten belli değil özlellikle genelde lensler dışa doğru pot bi şekilde durur bunda hiç öyle bişey yok denemeden alma derim ben :1rolleyes:

canım ben yırtabiliorm da bazen yıllık olursa param yanar die diorm ehuehuehusırnaşık şey

Arkadşlar aranzda Freshlook Dimensions kullann varmı? sadece açık renk gözlr için deniliyr bnm gözlerm ela. ışıklı ortmlrda yeşil oluyr. ama herzmn değil. deniz yeşilini alsm işe yarar mı?

my.php

rainbow elite grey dusunenler icin yeni resim koyuyorum bugun cektim .(gunduz cektilmis resim )yuzumde hic makyaj cok.

ve ayrica kizlar bugun takarken sol gozumdeki lense tirnagim gecti cok azicik yirtildi ama rahatsizlik vermiyo sanki cok az kayiyo .:çok üzgünüm: ne yapacam bilmiyorum .

yukle.tc]
6029lens.jpg
[/URL]

canım çok güzelsin maşallah:nazar: lenslerin de yakışmış gözlerin kahve mi açık renk mi

numaralı ve aylık lens markalarını yazabilir misiniz netten arıorm genelde yıllıklar var:kızgın: ben bi freshlook biliorm başka aylık hangileri var:1no2:

ben yıllardır focus visitint kullanıyorum.numaralı ama benımkı seffaf ben renklı hıcbır lensın dogal durduguna ınanmayanlardanım.:1closedeyes:
aylık benımkıler.ılk aldıgımda 70 ytlye aldım kucuk bır optıkten ama daha sonra kandırıldıgımı anladım.ondan sonra hıc optıkten almadım.27 ytlye alıyorum artık ınternetten.gayet de memnunum.3 4 paket bırden alıyorum.aylarca kullanıyorum ben.

kızlar freshlook hareli yeşil lens ela gözde nasıl durur bu konuda tecrübesi olan var mı acaba??

artez mükemmelsin maşallah çok şahane gözlerin vaar benimde gözler kocaman böle renk süper gitmiş çok doğal markası nedir birde göz rengin
teşekkur edrım cnm.fresh look haresız green.daha resımlerını koyarım.cogu kişi koyu oluo demiş ama bnde gayet bellı oluo rengi.belkıde taban renktendir.

tabi ki=)
kargoyu bekliorum hala gelmedi gelsin hemnn foto cekip koyucam :KK66:

arztez canım benim kusen kullanıo onda çok belli oluo kendi gözleride yeşilimsi ama yakından damarlar belli oluor dimi ama

bausch& lomb marka şeffaf sonra dark green ve light green
fresh look marka hareli yeşil
amazon marka yeşil kullandıktan sonra sitedeki bazı arkadaşların tavsiyesi ile rainbow giallo aldım
sağolsunlar.bu benim favorim oldu.
inanılmaz doğal

X