Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ama hala gözüm ve aklım yeni arayışlarda ,genelde hep yeşil tonları ve gri tercih ediyodum ama şimdi maviye merak sardım enkısa zamanda amozonun mavi rengini almak istiyorum ama kimse resim eklemiyo olan varsa o renk lensi eklerse sevinirim arkadaşlar

merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır lens araştırıyorum ve bi optikcide bi çok rengi denedim ama hiç duymadığım bi marka ve hiç düşünmediğim bi renk bana inanılmaz yakıştı ve çok doğal durdu markası 'tanita tikaram' rengi gri gözde açık mavi ve gri arası duruyo resim nasıl koyuluyo yardm ederseniz resmimi koyabilirim kaydirigubbakcemile2

benim son yolladığım resmi tıklayıp ordan resim ekleyebilirsin,ayrıca lenslerini çok merak ettim bekliyorum hemen resimlerini cnm

canım çok teşekürler sürekli resimlerini koyup bızı bılgılediridgin için. bu suncare hareli yeşil çok guzelmiş gerçekten de özel boyama lensler gibi duruyor.

evet güzel duruyo gözde ama biraz kayma problemi yaşıyorum bu lenste bendemi özellikle oluyo bilmiyorum ama gözümden kayıyo buda pek hoş olmuyo açıkçası,birde diğer kullandığım lenslere göre yapısı biraz daha kalın acaba ondan dolayımı kayıyo gözde ben pek bilemedim ,takdığım zaman sürekli kontrol etme gereği duyduğum bir lens olduğundan pek kullanamadım açıkçası ama fiyatı çok uygun ben 1.5_2 ay önce 25 ytl ye almıştım deneyip almakta yarar var benceCADIARZU

canım kaymasının sebei sanırım çapı uymuyordur gözune. pek bılmıyorum gerçi. ben az önce ınternette baktım 60 ytl cıvarıydı fıyatları. sen nerden aldın canım 25 ytl ye? gerçekten de çok uygunmuş. bende yeşil lens sevmem ve yakışmaz bana ama senin gösterdıgın suncare oldukça ilgimi çekti acıkcası. nerden 25 ytlye temın ettıgını soylersen çok sevınırım.

Son düzenleme:
bir optik mağazasından almıştım ben lenslerimi,optikçilere bakarsan bulabilirsin ama deneyerek almanı isterim ben hiç bir lensimi deneyerek alamadım yani deneyebileceğim yer bulamadım sağlık bakanlığı yasaklamış testrları o bakımdan aldığım çoğu lensi sadece evde denedim ama takmadım ,çünkü hiç katalogdaki resimlerle alakaları yoktu artık akıllandım denemeden asla almam ,senin varsa lens resimlerin eklersen iyi olur cnm ......

acaba benim aldığım tekmi kalmıştı ellerinde o yüzdenmi ucuza aldım nedersin?

acaba benim aldığım tekmi kalmıştı ellerinde o yüzdenmi ucuza aldım nedersin?

ınternette bayagı bı baktım renkli veya dereceli olanlarda hep 6 adet var kutuda yazıyordu. bılemyorum. ben ıstanbuldaym v eburda buyuk bır optikçi var hmen her marka lens var ve deneme imkanımda var. kışın oyleydı şimdi bılmıyorum tabı. benimde bıkaç tane lens fotom vardı ama sılınmış sanırım baktım bulamadım.

resmınızı koyarmısınız bnde grı düşünüyorumda harelımı haresızmı karar veremedım

bak cnm bu üsteki resimdeki hareli yeşil markası suncare lens kabındaki duruşu böyle gözdede pek farklı durmuyo aynı bu şekil

benim kendi göz rengimide ekledim ,benimki gibi göz rengi olan arkadaşlar fikir sahibi olurlar be resimlerden......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…