Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

yazmıştım ama bir daha yaazlım bakalım;eklenen resimleri tıkla çıkan sayfada(imageshack) gözat diye bir bölüm var oraya tıkla direkt pc indeki resimlere girersin ordan seç resmini ,daha sonra hosit diye biyer var onu tıkla resmin yüklenmeye başlar ,yüklendikten sonraki sayfada resmin beliricek altta seçenekler olucak ilk sıradakini kopyalıyosun ordan çıkıp mesaj bölümüne geçip yapıştırıyosun işte bu kadar umarım anlatabilmişimdir 8)

yazmıştım ama bir daha yaazlım bakalım;eklenen resimleri tıkla çıkan sayfada(imageshack) gözat diye bir bölüm var oraya tıkla direkt pc indeki resimlere girersin ordan seç resmini ,daha sonra hosit diye biyer var onu tıkla resmin yüklenmeye başlar ,yüklendikten sonraki sayfada resmin beliricek altta seçenekler olucak ilk sıradakini kopyalıyosun ordan çıkıp mesaj bölümüne geçip yapıştırıyosun işte bu kadar umarım anlatabilmişimdir 8)
teşekkur edrım ama beceremedım,sık sorulan sorulara gırdım.guruba resım ekle,resım&albume resım ekle dıe bı yer var.hangisine gırcem

olmuştur inşallah ama nıe resım yerıne adres cıktı.yarım edecek bırı varmı.dogru mu yapıorum

kızlar yıllardır lens kullanırım hemen hemen her rengini kullandım. bi kaç renk buraya koyıyım dedim bazı resimler eski ve kalitesi kötü fikir edinmeniz acısından koyuyorum. gerçek göz rengim koyu kahve deil cokta acık kahve deil

84935213pf8.jpg

84935213pf8.a02db1143b.jpg

teşekkur ederım yardımınız için.nasıl oldugunu banada sylermısınız

canım fotolı yuklediğin ımages... sayfasında en alttakı lınki alıcaksın dırect.... ile başlayan kısımdakı lınkı yanı. sonra bunu kopyala ve msj yazdıgımız kısımın ustune sarı kare var içinde de koyu yeşil uçgen ve küçük bı kare işareti var:) ona tıkla ve kopyaladıgın lınkı oraya yaz. umarım anlatabılmışımdır

canım fotolı yuklediğin ımages... sayfasında en alttakı lınki alıcaksın dırect.... ile başlayan kısımdakı lınkı yanı. sonra bunu kopyala ve msj yazdıgımız kısımın ustune sarı kare var içinde de koyu yeşil uçgen ve küçük bı kare işareti var:) ona tıkla ve kopyaladıgın lınkı oraya yaz. umarım anlatabılmışımdır
teşekkurler yaptım ve bıkac konuya resım yukledım bıle.saolun

kahve rengı gozu olan ve mavı renk lens takan dogal gorunum lu olanmlar rıca edersem resım ekleyebılırmısınız ve hangı renk lens kullndgınızıda soylermısınız

artez mükemmelsin maşallah çok şahane gözlerin vaar benimde gözler kocaman böle renk süper gitmiş çok doğal markası nedir birde göz rengin

sağol cnm bende zaten fikir sahibi olunması açısından resim ekliyorum, sadece yorumla olmuyo resim gördüğü zaman insan çok daha emin olabiliyo ve kendine yakışanı ve doğal duranı bulabiliyo......

X