Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

güneş ilk resimdeki ve son resimdeki mor renkler çok doğal ve güzel durmuş..hangi marka ve hangi renk olarak geçiyor tam yazarmısın?

ya bu ''custom lensler'' hakkında bılgısı olan var mı guzel gorunuo da o bakımdan...=)))

Nihayet girebildim, ama hayal kırıklığı da yaşadım biraz:1no2:

Neden mi, işte:

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

yhaa bişe sorucaaammm
bu lensin markası neee
uzakta cok hoş duruyo maviler 2. resm yan
zaten yakından kimse o noktacıkları farketmez net görünmez cünkü

blen varsa söleerr miii???

Ben uzağı göremiyorum fazla, gözcüye gidicem ama gözlük kullanmak istemiyorum. Lens yazıyor mu doktorlar ve devlet bir kısmını karşılıyor mu aynı gözlükte olduğu gibi? Yanıtlarsanız çok çok sevinirimmm...​

mlsf canım devlet ödemiyor lens parasını
zaten göz doktorlarıda lens vermemek için ellerinden geleni yapıyo
ama benden söylemesi bi optikcide dene rengine karar ver dr. dan numarasını al ve
internnetten sipariş ver
neredeyse yarı yarıya gelio fiyatı

peki ne kadara mal olur bana lensler :uhm: 1 yıllığı mesela.. Annem gözlük al diye tutturuyo da :çok üzgünüm:

yıllık lensler intternette en ucuz 45 ytlden baslıo 150 ytl ye kdr var bnm sipariş ettğim sitede
ama yıllık lensler yerine aylık kullanman daha ii olur aylık dediğim de en az 3 ay gider yırtmazsan ben 5 aydır kullanıyorum
yeni baslayanlar için freshlook öneriyolar ince bi yapısı oldugu için rahat bi lens bence onlardan baslayablrsin

bence yesil renk lensler bakislai donuklastiriyor ben de yesil hareli aldm ama cok donuk oldu bakislarim grey alsam daha iyiydi sanki diyorum

ben fresh look kullanıyorum çokda memnunum.. sürekli kullanrım ben ve dört yıldır fresh lookdan şaşmam.. ama renk olarak çok cavk bişey alma o zaman doğallığını kaybediyor göz

eft kesnlikle katılıorum mesela gercek safir uzak durlması gereken bi renk bence
cok sert sanki fosforlu kalemle boyanmış gbi ..misal..

aylincim snde lensleri 1 aylık die mi yoksa 3 aylık die mi aldn cevaplarsan sewinirim.

ayyy canımm yeni gelebildim kusra bakma baya zaman geçti aradan ama:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
3 aylıktı canım benimkiler ama ben 4 ay falan kullandım htta bugünde takıodum takarken yırtıldı biri attım süresibitiodu zaten...
Şimdi ne alsam kararsızım karaip aqua yada deniz yeşili çıkmış freshlook ta onlardan istiorum kararsızım :sm_confused::sm_confused:

kızlar yaklaşık 4 aydır bauch&lomb 'un 1 ay gözde kalan lenslerinden kullanıyorum.doktorum önerdi zaten.şu anda kadar da bir problemim olmadı.memnunum.ama lens kullanan arkadaşlardan bu lenslerin zararlı olabileceğini duydum.içinizde bu tür lens kullanan ve zararları görenler var mı?bu arada 1 ay sürekli tutmuyorum gözümde haftada bir temizliyorum ben yinede

arkadaşlar ben yenı katıldım aranıza bnde freshlook green aldım ve cok memnunum.bnde en kısa zamanda resımlerı koycam........

kızlar bende freslook harelı yesıl aldım ama bellı bıle olmadı sankı yesıl oldugu gozlerım kahve rengı ne renk alsam belırgın bı renk olur mesela freshlook grı alsam ne renk olur sızce gozlerım kahve hatta koyu kahve bıle dencek kadar kahve ne renk cıkar alsam

kızlar bırde ıkı tane focus marka lens 50 ytl fıyatı nasıl sızce bırde focus ıı markamı bıraz tecrubesısızzm lens konusnda

freshlook gry kullanıyorum gözlerim kahverengi çok memnunum..şimdide pure hazalını alıcam..kahverengi gözde çok doğal durduğunu duymuştum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…