Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bu rengi deil bunun açık mavisini buz mavisi

işte bu

bu tip lensler freshlook ve rainbow da eğlence lensleri adı altında geçiyor zaten...
ama herkese satılmıyor diye biliyorum tiyatrocular falan özel belgeler imzalayarak alıyorlarmış...
ama normal lensler içinde rainbow un grisi de zaten bembeyaz yapıyor o da mariliyn mansonunkine çok uzak değil..
daha daha renklisini istersen menekşe rengi var morlaşıyor da....menekşeleri bazen taktığımda kendimde mariliyn manson edası görmedim değil yani..ama şanslıyım ki yüzhatlarım sert olduğu için bana o tip imajlar gidiyor zaten..kolpa durmuyor yani...

Son düzenleme:
yaa kızlar ben bişi sorcamda nerde sorucağımı bilemedim bari burda soriyim..!lens alcam ama esmer tenliyim mavi mi yoksa yeşil mi alsam karar veremedim bi yardımcı olur musunuz??hangisi daha çok yakışır sizce????

Canım güle güle kullan lenslerini .Uzun zamandan beri gelmediğim için yeni gördüm.Ama gerçekten de emeralda benziyor o lenslerini pek beğenmemiştin.Herneyse sen beğendikten ve benimsedikten sonra hiç sorun yok... :)

yaa kızlar ben bişi sorcamda nerde sorucağımı bilemedim bari burda soriyim..!lens alcam ama esmer tenliyim mavi mi yoksa yeşil mi alsam karar veremedim bi yardımcı olur musunuz??hangisi daha çok yakışır sizce????

esmer tenliysen bana göre yeşil daha gider........................

sağol canımcım :) yok bu emeralddan baya farklı.. fotodaki ışık farkından 1-2 resimde ona çok yakın çıkmış....emeraldlar turkuaz mavi duruyor..
bunlar gri-buz mavisi ve leylak rengi arasında dönüyorlar..ve emeralda göre daha pastel bir rengi var :) gri lensin lila ile hafif renklendirilmiş hali bu lensler
bu arada hoşgeldin canım..özlettin kendini a.s.

Son düzenleme:
bence mavi lensler diğer renklere göre biraz daha iddialı olduğundanmıdır nedir sanki çok doğal gelmiyo bana yada ben doğal duranına rastlamadım henüz ,eğer doğal durduğa inana bir arkadaş varsa resim eklesin lütfen..........................

[/IMG] benim lensim gri ama mavi gibi duruyor ve çok doğal. bu resmi daha öncede koymuştum. ama göemediyseniz diye koyuyorum. herkes kendi gözüm zannediyor. renk,mavigri tonlamalar veriyor

ben genelde gri ve mavi lensleri tercih ederim. yeşil bana soğuk bir yüz ifadesi verir. ve kullandığım gri ve mavi lensler genelde bende doğal d
.urmuştur. bunların arasında sophistic mavi , pretty eyesın grisi de vardır ...... ,Ama sanırım siz benden istememişsiniz sanki cevabı... başka bir arkadaş yardımcı olsun size ,doğal mavi konusunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
yoo olurmu ne demek ben genel olarak sordum tek bir kişi üzerinden gitmiyorum o yüzden cevabınıza sevindim ,ben genelde yeşil tercih ettiğim için mavi bende nasıl durur merak ediyorum ama sağlık bakanlığı yasakladığı için deneme fırsatı bulamıyorum lensleri, kaç yere girdiysem testr bulamıyorum. Gözümde görmedende almak istemiyorum çünkü o hataya birkaç kez düştüm ve aldığım lensleri birekere bile kullanmadan attım .Şu an amozon yeşil kullanıyorum ve doğal olduğunu söylüyolar ,ama eğer siz daha net mavi lens resimlerinizi eklerseniz çok sevinirim en azından fikir sahibi olurum.Şimdiden tşklr...............

[/IMG] benim lensim gri ama mavi gibi duruyor ve çok doğal. bu resmi daha öncede koymuştum. ama göemediyseniz diye koyuyorum. herkes kendi gözüm zannediyor. renk,mavigri tonlamalar veriyor

Canım bunlar Rainbow sanırım yanılıyormuyum ..Ama senin göz rengin koyu kahve değildi diye hatırlıyorum...Daha önce de görmüştüm ama şimdi çok daha fazla hoşuma gitti.E tabi lenslerimin süresi dolunca tekrardan arayış içine girdim

Arkadaşlar bana fikir söylermisiniz...biliyorum menekşe rengi pek tercih etmiyorsunuz ama..
sizce menekşe lens olarak benimkiler mi daha iyi yoksa sophisticler mi ?

Son düzenleme:

benim gözüm koyu bal tonunda canım. açık bir kahve. ben çok memnun kaldım ,bu renkten.renk ,optifreeyle daha bir koyuldu ve doğallaştı.rainbow elite line gri.bence dene. çok doğal duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
güneş bu çok mor canım ya. seninkiler daha iyi. resmen morum diye bağırıyor............

Evet bence de Güneşcim senin lenslerinin rengi daha hoş..Bu bariz belli bence ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…