Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ayyyyy bunlarda cok guzel yaa cok guzel durmuss senın kendı goz rengın ne canım yaa bende boyle bı ton olsun ıstıyosun bole kedı gozu gıbı degıl de cok begendımmhihoyyyt:teytey:

Teşekkürler Benim kendi gözüm koyu-açık kahverengi arası..Bu resim hem gün ışığında hem de flaşla çekildi..güzel renk ben de seviyorum a.s.

Bana hiç öyle bişey olmadı...hatta dün lenslerle uyuya kalmışım Gözlerin baya hassas demek ki dikkat et bidahaki sefere..geçmiş olsun canım ...

Canım sen değil miydin, lenslerimi suyla yıkıyorum diyen. Gözlerinin enfeksiyon kapması normal. Eğer lens kullanmaya niyetliysen doktor sana iyice bir anlatsın lenslerini nasıl kullanman, nasıl temizlemen gerektiğini. Göz bu şakaya gelmez, aman dikkatli ol canım.:1hug:

canım benimde kapmıştı hatta bazen hala kapıyor..ama bunun sadece lensi suyla yıkamakla alakası yok benim gözlerim mesela çok hassas nekadar dikkat etsemde bazen kapıyor..bana da göz damlası vermişti doktor 3 tane ve yarım saatte bir neredeyse damlatmam gerekiyordu..ama verdiği damlalar çok iyydi gerçekten 3 günde geçti iltihabım..ama bu günlerde yine enfeksiyon kaptı sol gözüm ve kırmızı kırmızı incecik damarlar oluştu gözümde..bu seferki biraz daha farklı hiç böyle olmamıştı bende anlamadım senağlama

arkadaslar bana yardımcı olabilecek warmı acabaaa ??
3 yıl önce ciba vision gri lensini kullanıodm ve cok memnundum cok doğal duruyodu ama şimdi bulamıyorumm ciba viison freshlook la anlasma yapmıss qaliba ondaki qriyi sewmedm eski lensler cıkmıyomu acaba bulmam mümkün deilmi bilen arkadaslar yardm edebilirmi lütfennnn:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar 193teki bu güzel yeşil nerenk hangi marka bir allahın kulu yokmu beni duyan ey lens fanatikleri bu nerenk çok beyendim yardım edin bana bilen yokmu

gercekten grimi güneşçim bu kadarmı güzel dorou ben alıcam ama karar veremiom gözlerim ela resim koyucamama nasıl

slm canlar..! fl pure hazel kabında bal rengı gıbı duruyo da takınca yesılımsı veya ela bır renk alır dımı ya kotu durursa.. ((

walla ben sızı anlamıorum bnm goz rengım ela we seffaf numaralı lens kullanıorum we nefret edıyorum lens takmaktann

slm canlar..! fl pure hazel kabında bal rengı gıbı duruyo da takınca yesılımsı veya ela bır renk alır dımı ya kotu durursa.. ((

evet kendisi turuncu ama göze takınca bal rengiyle yeşilin karışımı birşey oluyor..
çok güzel ben seviyorum...bence freshlookun en güzel rengi...

kızlarrrrrrrrrr mrb,uzun zamandır girmiyorum bu sayfaya,nasıl gidiyor lens arastırması bulabildiniz mi en iisini:smiley-cool:ben uzun zamandır lens takmıyorum sıkıldım mı nedir bilmiyorum ama en kısa zamanda yeni bir cift lens alıcam bakalım arastırmaya baslıyım ben de:sm_cool:

baska bı forumdan bulduğum resım...bumkızınkıde fl pure hazel...bana yesıl gbı geldı ama pure hazel miş...guzel duruyo dımı... bnmkıler geelınce resmımı koyarım..

gercekten grimi güneşçim bu kadarmı güzel dorou ben alıcam ama karar veremiom gözlerim ela resim koyucamama nasıl

canımcım griler kahverengi gözde gri-mavi duruyorlar ama daha açık gözlerde yeşile dönüyor renk sanırım...tam bilemiycem..çünkü genelde bu lensleri hep kahverengi gözlerde görmüştüm..ama hiçbirisi o dediğin resme benzemiyordu..takan kişinin göz renginin daha açık olduğu aşikar :)

tam anlamıyla saf yeşil değil canım..ela-yeşil duruyorlar..
yeşilimsi bal rengi diyim daha doğrusu

Son düzenleme:
tam anlamıyla saf yeşil değil canım..ela-yeşil duruyorlar..
yeşilimsi bal rengi diyim daha doğrusu

canım bende freshlook pure hazel ıle yesıl arasında kaldım kendı rengım koyu kahve sanırım yesıl alcam cok bellı olsun ıstemıyorum zaten ama bu resımde de cok guzel durmus acaba kendı goz rengı ne takanın:bbo:fisfisfisfisfisfis

ben aldım sıteden valla herseyı vardı yanı gozlukculerdekınden farkı yok canım

arkadaslar ben harelı yesıl almıstım freshlook gozlerım koyu kahve kahve oldugundan pek bellı bıle dıeldı koyu bı yesıl olduler acaba ne renk alsım cok kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…