Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sağolun canlarım :)
ben de yeni rengimden memnunum fakat deliği rahatsız ediyor...hem büyük hem de düzgün yuvarlak değil..sırf deliği yüzünden acaba sophistic mi alsaydım demiştim..ama bunun rengi de daha soluk sanki değil mi ? benimki tek renk olduğu için daha canlı sanki..bu biraz bulanık...
sizce bir delik için değmez dimi ?

canım, benle aynı markayı kullanıyorsun. inan bende delik belli olmuyor. takma ona. senin rengin de lacivert mavi tonları daha fazla ve mor o kadar bariz değil. daha doğal bir ton.sophisticte gördün damarlanmalarda var. evet sophistic çok soluk.hiçbir insanda bu renk olmaz. ama senin renginde olan biri var mesela elizabeth taylor. menekşe gözlü yıldız. onun rengi de senin kinin aynı. bak istersen karşılaştır

canım, benle aynı markayı kullanıyorsun. inan bende delik belli olmuyor. takma ona. senin rengin de lacivert mavi tonları daha fazla ve mor o kadar bariz değil. daha doğal bir ton.sophisticte gördün damarlanmalarda var. evet sophistic çok soluk.hiçbir insanda bu renk olmaz. ama senin renginde olan biri var mesela elizabeth taylor. menekşe gözlü yıldız. onun rengi de senin kinin aynı. bak istersen karşılaştır

haklısın canım aslında takmasam daha iyi olacak :) senin gözlerin daha açık olduğu için şanslısın..normalinde de gözün ortası daha koyu olup kenarlara doğru yavaş yavaş renk açılır ya..
sende öyle etki yaratıyor senin lenslerin :) ama göz kahverengi olup da ortadan kenara doğru aniden mavileşince ister istemez belli oluyor :) eğer aldırış etmezsem yüzümün bütününe gidiyor...varsın anlasınlar gözümün lens olduğunu ne yapayım ? renk yakışıyo ya bende ona bakarım değil mi ? sengözlerimebaksanab

Mavi lens soran arkadaşlara da fikrimi söylemek istiyorum..
ben onca sayfada bir sürü mavi lens resmi gördüm ama gördüğüm en güzel mavi lens butterflyrose arkadaşımıza ait olan rainbow un sky blue rengiydi bana sorarsanız...üstelik gözü kahverengi olmasına rağmen ortadaki delik falan da belli olmuyordu iyi kaynaşmıştı gerçek gözle...mavi lens arayanlar bu dediğim resme ve lense bakabilirler bence

Son düzenleme:
Ben Freshlook haresiz mavilerimi gerçekten beğeniyorum.Koyu kahve gözlerimi bu kadar iyi açan bir lens daha takamadım ne yazık ki..Ama ben de biraz daha açık mavi-gri gibi bir şey istiyorum.Bu mavilerin hepsi çok koyu maviler ayrıca o delik gerçekten de çok fazla..Biraz önce yabancı bir sitede mavi lens buldum.Siyah göze takılmış tabi ki renginde oynama yapmışlardır yapısı noktalı boyama ama gerçekten de çok güzel açmış göz rengini.(adresi bulamıyorum tekrardan yanlışlıkla kapattım pencereyi de)Bizde de keşke birazdaha çeşit olsa çinliler ve koreliler bu işte aşmış olayı....Gerçi olan kaynaklarımız da kuruyo netten siparişler durdurulmuş..Bu sağlık bakanlığı da bence başka şeylerle uğraşmayı denese

:) unuttum asıl soruyu freshlook kurşuniyi deneyen var mı ?Ben denemiştim ama hatırlayamıyorum bir türlü...Tek hatırladığım makyajsızdım ve biraz solgun göstermişti sanırım...

Son düzenleme:
evet aynen çok berbat ,bende aldım katalogdaki resme aldanarak kurşuniyi ama bir kere taktım okadar çok kötü bire renk ve ben burdayım diyodu resmen

Doku ve renk itibariyle rainbowlar daha güzel Güneşçiğim. Göze olması gerektiği gibi daha şeffaf bir görüntü veriyor, sophisticlerinse bu rengi fazla pastel bence, ve fazla opaklar. Ortadaki boşluk açısından sophistic daha iyi. Zaten sophisticlerin bu kadar iyi olmasının sebebi göz rengini çok iyi saklaması. Ama böyle uç renklerde zaten lens olduğu belli oluyor, bu sebeple doğal durup durmasından ziyade rengi önemli, dediğim gibi bu açıdan da rainbow daha başarılı.

arkadaşlar geçen sayfalarda freshlook gri yi kimileri öve öve bitiremiyor şimdide iğrenç çok kötü falan diyorsunuz ne iştir anlayamadım doğrusu biri beni aydınlatırsa çok sevinicemm

benim kastettiğim hoş olmayan gri kurşuni olan,ama güzel olan freshlook hareli gri çok doğal bi lens bende kullanmıştım ......................

kızlar ben freshlook hazel yeşili kullanıyorum buda resmim:)

my.php

Kizlar freshlooh diamonds yeşil rengi,i kullanan varmi aranizda.almak istiyorum fakat tavsiyeleriniz alirsam daha rahat olurum

amozon blue güzelmiş gerçekten bende yeşilini kullanıyorum ve çok memnunum,griside var ama pek kullanmadım yeşile nazaran pek iyi durmuyodu bir kere takmışımdır sadece biraz sönük bir renk,ama maviyi tuttum hemen alabilirim eğer resimdeki gibi doğal duruyosa,cnm daha net resim eklersen sevinirim

arkadaşlar geçen sayfalarda freshlook gri yi kimileri öve öve bitiremiyor şimdide iğrenç çok kötü falan diyorsunuz ne iştir anlayamadım doğrusu biri beni aydınlatırsa çok sevinicemm

Canım bence o lensler o parayla alınabilecek en iyi lenslerden biri. Ben çok beğenmiştim duruşunu aynanın başından ayrılamamıştım ne yazık ki gözüme çok kötü battı. Takamadım bi daha. Diğer kullananların bi kısmı da tam tersi rahat olduğunu söylüyor. Bir de benim gözlerim aşırı kuru. Onunla da ilgisi olabilir. Kim ne derse desin görünüş olarak benim hoşuma gittiler. Bu lens işi zevk meselesi büyük ölçüde.

X