Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ay üzüldüm cnm ya....sauflon alsaydın hemen düzelir onunla cnm...

öyle yapıcam bitanem...başlangıç aşamasında rainbow batmasın diye almıştım bunu :)
ama o süreci batma olmadan atlattım...
gözlemlediğim durumu haber vereyim dedim :) rengi çok açıldı ve tam opak oldular

renginin açılması güzel cnm şimdide sauflonla tam oturur gözüne parıl parıl parlar fıstık gibi olur:)

benim sorumu cevaplayacak olan var mi ? :)

kontakt lens kullananlarin gözlerinde mantar olusuyormus ?? dogru mu demin rasgele bi yerde okumustum böyle bisey var mi daha dogrusu

birde son gunlerde lensler gozumde cok kuruyor ne yapmam gerekiyor ?

mantarı bilemem de göz kuruması için günde en az 8 bardak su ve hergün proteinli birşeyler yersen gözlerin hep rahat edecektir..çünkü yapısında protein ve su var..eksikler tamamlanınca sorun kalmaz :)

inan benim hiçbir fikrim yok cnm benimde zaman zaman gozumde kuruyor ...goz doktoruyla gidip konussan iyi olur bence .....mantara gelince evet bende duymustum oyle birsey ...aklına boyle seyler getirme temiz kullanım sonucunda mantar olma olasılıgı biraz engelleyebilrsin bence

409 sayfa =) baya popüler bir konu sanırım. hepsini okuyamayacağım için kusura bakmayın kızlar ama bir soru sormam gerek, belki önceden yanıtlanmıştır.
ben 7 senedir şeffaf lens kullanıyorum, 2.50, uzak. renkli lens ile şeffaf arasında görüntü, duygu, kuruma, yorma vb. konularda bir farklılık var mı? gözün rengini değişirmekten başka artısı eksisi var mı?
sanırım koyu mavi deneyebilirim =)

Güneşcim,bende solocare aqua kullanıyodum bildiğiniz gibide dark greenlerimden bitanesi yırtıldığı için şuan şeffaf lenslerimi kullanıyorum.Geçen gün Dark greenime bakmak için taktım gözüme hemde suyunu değiştiricektim ancak gözüme taktığımda aynen dediğin gibi çok ama çok kötü durdu aynen anlattığın gibi ve rengi acayip açılmış.Okadar rahatsız oldumki görüntüsünden hemen çıkardım.Sanırım Sauflon en iyisi canım bundan sonra Sauflondan şaşmam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…