Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

slm kızlar birsey soracagım lens takarken vede cıkarırken zor oluyormu hiç denemdm aslında cok istiyorum cesaretim yok ya göze nasıl takabilirimki diyorum zormu gercekten yoksa benmi abartıyorum

Solocare aqua solusyon lensi opaklaştırmanın yanısıra lenslerin daha pot görünmesine de yolaçıyor..bilginize arkadaşlar

slm kızlar birsey soracagım lens takarken vede cıkarırken zor oluyormu hiç denemdm aslında cok istiyorum cesaretim yok ya göze nasıl takabilirimki diyorum zormu gercekten yoksa benmi abartıyorum

slm ilk basta takarken ve cikartirken zorlanirsin fakat alirsisin bende ilk basta cikartirken ve takarken zorlanmistim ama simdi cok kolay takip cikartiyorum

benimde sizlere bi sorum olacak

kontakt lens kullananlarin gözlerinde mantar olusuyormus ?? dogru mu böyle bisey var mi daha dogrusu

birde son gunlerde lensler gozumde cok kuruyor ne yapmam gerekiyor ?

cnm bugün mellere aşık oldum yemyeşil harika nokta falan belli diil çok iltifat aldım bugün mellelre:)favorim oldu...mel gialloya göre baya bi yeşil bende direk yemyeşil oldu sarılık yok.acayip yumuşak ele alınca jöle gibi sanki sıkıntı çektik ama değdi cnm:)durdukça daha çok beğeniyo insan çevremdekilerde çok doğal olup çok yakıştığını sölediler...

tskedrm birde acıma oluyormu bunu acıklarsan cok sevinirm

gnzcim bu arada sana çok teşekkür ediyorum beni mellerle buluşturduğun için:)

ne demek tatlısım eger begenmeseydin cok mahcup olurdum sana.... ptt yuzunden birazda bekledik sıkıntılı gecmıstı 1 hafta ama herseye ragmen deydigini gormek daha guzel =)

cnm bende ilk zamanlar zorlanmıstım simdi aynaya bakmadan bile takıp cıkartabiliyorum ...korkmanı gerektirecek zor bir yanı yok

evet cnm ya durup durup bakıyorum aynaya:)bayıldım bayıldım...sabah taktım cnm hala gözümde inanılmaz rahat bi lens...

cnm bende ilk zamanlar zorlanmıstım simdi aynaya bakmadan bile takıp cıkartabiliyorum ...korkmanı gerektirecek zor bir yanı yok

tskedrim cnm birde cok sorum oldu kızmayın banada lenslerin özelliği cok aylık yıllk kullannalar varmıs nasıl yani her ay lensmi alacgm onuda acıklarsanız cok sevinirim günlükmü kullanılıyor yoksa aradamı lütfeeen acıklayın

cnm bir cok markanın gunluk ya da aylık ya da yıllık lenslerin var gunluk lens istersen tek kullanımlık oluyor gunun sonunda cıkartıp atıyorsun ...eger aylık dusunursen suresi gene bittiginde yenisini alıyorsun ...yıllıklarda da bir ya da 1.5 suresi ne kadarsa gunu gectiginde cıkarıp atıyorsun ....umarım acıklayıcı olmustur cnm =)

bende bugun telefon acmadan lens deneyecegim yere gittim gene testerleri yoktu gelmemıs...artık bu son gidisimdi denemek için ugrasamayacagım eziyet gibi geliyor aaaaaa sıkıldım artık =)=)....

bende bugun telefon acmadan lens deneyecegim yere gittim gene testerleri yoktu gelmemıs...artık bu son gidisimdi denemek için ugrasamayacagım eziyet gibi geliyor aaaaaa sıkıldım artık =)=)....

hadi ya üzüldüm cnmcnm giallo için şöle diyim sana melden koyu dark greenden açık ikisinin ortası bi renk cnm...

ok tsk edrm acıklayıcı oldu anladım simdi coooook sagol cnm benm

yaa şaşırdım şimdi cnm neden öle olduki...bende gidip kocaman almıştım ondan daha doluama ben henüz farketmedim cnm giallolarım hala normal...

implant irisler gibi oldu valla canım...b&l nin damarsızını ve tek renk olanını düşün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…