Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Güneşcim,bende solocare aqua kullanıyodum bildiğiniz gibide dark greenlerimden bitanesi yırtıldığı için şuan şeffaf lenslerimi kullanıyorum.Geçen gün Dark greenime bakmak için taktım gözüme hemde suyunu değiştiricektim ancak gözüme taktığımda aynen dediğin gibi çok ama çok kötü durdu aynen anlattığın gibi ve rengi acayip açılmış.Okadar rahatsız oldumki görüntüsünden hemen çıkardım.Sanırım Sauflon en iyisi canım bundan sonra Sauflondan şaşmam..

evet bitanem sauflon en problemsiz solusyon bence...
rainbowlar ilk yeni alındıkları dönem yaklaşık 1 ay kadar batma yapıyordu bende..o süreci yaşamamak için solocare aqua almak zorunda kaldım daha yumuşatıyor diye...ve de o korktuğum yeni lens sendromunu gerçekten yaşatmadı bana...solocare aqua sadece bu konuda iyi.....yumuşattıktan sonra vakit kaybetmeden sauflona geçmek gerekiyor..solocare i de mümkün olduğu kadar küçük şişesinden almak veya numunelik şişeden bolca almak lazım..koca 360 ml lik şişe elimde kaldı 25 lira para vermiştim...

bende dün ilk olarak hazelleri denedim baktım rengi büsbütün açılmış gri ile sarı arası birşey olmuş ve de korku filmi lensleri gibi tam opak görünüyordu :1shok:
ve de daha pot görünümlü olmuş ayrıca ışığa göre renk değiştirmedi rengi sabit kaldı..
rainbowu bile bu hale soktuysa b&l ye yada sophistiğe neler yapacağını düşünemiyorum bile...
acaba hazelin renginden dolayımı böyle oldu diye merakımdan diğer renklerimi de denedim..3 ü de öyleydi....dark green de öyle..lilac da öyle hazel de öyle :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
solusyon değiştirdi canım..sauflona dönünce düzelir :)

kendi lensim gibi üzüldüm yaa..bende düşünüyordumçünkü biliyorsun almayı..
neden hep böyle oluyor ki sanki..değişiyor hemen renkleri..inşallah düzelir canım onu da elemek istemiyorum...
ya bu arada güneş sen benim ilk giallo aldığım zamanı bilirsin..ben nezaman aldığımı unuttum..canım onların süresi geçtimi ..ilk aldığım gün ilk seninle paylaşmıştım ama ben tamamen hangi ay aldığımı unuttum..hatırlıyabiliyormusun sen ?

gnz de ondan almıştı sanırım dimi..beğenmene çok sevindim canım
bende taktım onlara ama cesaret edemiyorum..raimbow hazalla mel arasında kaldım..
canım foto koydun mu ben mi göremedim yoksa Şeniz

evet cnm bende gnzden aldım:)bende giallo kullanıyodum cnm gialloya göre çok canlı yeşil mel sarılık yok ben çok sevdim...

evet cnm bende gnzden aldım:)bende giallo kullanıyodum cnm gialloya göre çok canlı yeşil mel sarılık yok ben çok sevdim...
giallo gibi asker yeşili olmadığına eminim..zaten bir kez daha giallo alacağıma mel alırım daha iyi..ben bir süre sonra çok sıkıldım giallodan...canım foto koymucan mı

:çok üzgünüm:

koyucam cnm şimdi çıkmam gerekiyo çekemedim foto henüz akşama koyabilirsem koyarım olmazsa yarın koyarım tatlım...

kendi lensim gibi üzüldüm yaa..bende düşünüyordumçünkü biliyorsun almayı..
neden hep böyle oluyor ki sanki..değişiyor hemen renkleri..inşallah düzelir canım onu da elemek istemiyorum...
ya bu arada güneş sen benim ilk giallo aldığım zamanı bilirsin..ben nezaman aldığımı unuttum..canım onların süresi geçtimi ..ilk aldığım gün ilk seninle paylaşmıştım ama ben tamamen hangi ay aldığımı unuttum..hatırlıyabiliyormusun sen ?

canım solocare aqua ile kullandım...sauflon düzeltir :)
canım tam ayını hatırlamıyorum ama 1 seneyi geçti ondan eminim

evet bitanem sauflon en problemsiz solusyon bence...
rainbowlar ilk yeni alındıkları dönem yaklaşık 1 ay kadar batma yapıyordu bende..o süreci yaşamamak için solocare aqua almak zorunda kaldım daha yumuşatıyor diye...ve de o korktuğum yeni lens sendromunu gerçekten yaşatmadı bana...solocare aqua sadece bu konuda iyi.....yumuşattıktan sonra vakit kaybetmeden sauflona geçmek gerekiyor..solocare i de mümkün olduğu kadar küçük şişesinden almak veya numunelik şişeden bolca almak lazım..koca 360 ml lik şişe elimde kaldı 25 lira para vermiştim...

bende dün ilk olarak hazelleri denedim baktım rengi büsbütün açılmış gri ile sarı arası birşey olmuş ve de korku filmi lensleri gibi tam opak görünüyordu :1shok:
ve de daha pot görünümlü olmuş ayrıca ışığa göre renk değiştirmedi rengi sabit kaldı..
rainbowu bile bu hale soktuysa b&l ye yada sophistiğe neler yapacağını düşünemiyorum bile...
acaba hazelin renginden dolayımı böyle oldu diye merakımdan diğer renklerimi de denedim..3 ü de öyleydi....dark green de öyle..lilac da öyle hazel de öyle :çok üzgünüm:

cnm cım sıkma canını bu kadar en azından telafisi mumkun olan birsey basına gelmıs ......lensini kaybetseydin ya da yırtsaydın bence daha cok uzulurdun ...yeni solusyon aldıgında hersey yoluna girecektir eminim buna ....

cnm bi tane flaslı vadı onu koydum normalde daha yeşil gün ışığında çeker koyaım ufak bi fikir olsun diye koydum ben şimdi çıkıyorum öptüm hepinizi...

cnm cım sıkma canını bu kadar en azından telafisi mumkun olan birsey basına gelmıs ......lensini kaybetseydin ya da yırtsaydın bence daha cok uzulurdun ...yeni solusyon aldıgında hersey yoluna girecektir eminim buna ....

sağol canımcım :) haklısın evet...hatta daha dün hazel lensimin bitanesi katlanıp yapıştı zor açtım..az daha yırtıyodum gerçekten :) Allah acıdı da yırtılmadı :)

giallo gibi asker yeşili olmadığına eminim..zaten bir kez daha giallo alacağıma mel alırım daha iyi..ben bir süre sonra çok sıkıldım giallodan...canım foto koymucan mı

:çok üzgünüm:

hhhhhhhm cnm mel renk olarak guzel ama herkese yakısabilecek bir renk deil bi de dai sı ve capında ben problem yasadım biraz buyuk geldiler ...bence iyi dusun oyle al derim.......

mel herkesde de aynı renk durmuyo o da önemli...gnzcimde sarı durdu yeşili az durdu..
yorkshireimde de yemyeşil durmuş :)

sağol canımcım :) haklısın evet...hatta daha dün hazel lensimin bitanesi katlanıp yapıştı zor açtım..az daha yırtıyodum gerçekten :) Allah acıdı da yırtılmadı :)

evet cnm yırtılsaydı eger daha cok uzulurdun ......acaba diyorum solusyonunda bi sorun olabilr mı bende solo kullanıyorum ama renginde ufak bir degisme oldu yani biraz matlastı aldıgın yere geri gotursen sorunlarını anlatsan fisi duruyorsa belki degistirebilrler

X