Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Kızlar size çok önemli bir sorum var..

Ben 8 mayısta bir geziye katılacağım.Otobüsüm gece ve tüm gün gezeceğiz akşam 7de ancak otele gidebileceğim..Lens takmamın bir sakıncası olur mu sizce? Ne dersiniz? Beni aydınlatın nolur :KK43:

canım renkli lensleri 8 saatten uzun takmamak gerektiği söyleniyor...gezi ne kadar sürecek bilmiyoruz

Benim lensler renki değil cnm şeffaflar..Ama otele kadar bayaa bir saat geçecek 18 saat kadar bir süre arada gezeceğiz falan..çok sanırım :KK43:

süre baya uzunmuş canımcım :KK43: bence lens kullanmasan daha iyi olur o gün...
yoksa yanında solusyon ve kap da taşımak zorunda kalırsın...

canım eğer zararı olsaydı inan bana şimdiye kadar kör olmuştum =))
gözümde lens varken bir çok kez ağladığım olmuştur ama hiç bir zararı olmadı..ama lensin rengi okadar güzel oluyor ki (kullandıklarımın hepsi için geçerli) sanki daha doğal bir hal alıyorlar bayılıyorum o hallerine =) ama bir zararı olmadı ...

tatlısım benimde oyle vallaha gozumde lens varken cok defa agladım ....
evet cnm aglayınca harika bi goruntusu oluyor bende ona bayılıyorum ...

Güneşcim warya bu hazeli alana yanında gri,yeşil,bal tonu eşantiyondan geliyo galiba=) çok değişken bi renk ama hepsi birbirini tamamlıyan renkler sıcaklıkları aynı hepsinin.Açıkcası ela zaten yeşil gibi renklere çalan açık kahve gözlere denir diğer markalarda ela lensler ya turuncu ya koyu yeşil duruyodu ve değişmiyodu ilk kezde bu değişkenliği doğal bi şekilde sağlamış bi ela lens görüyorum.Çoook beğendimmm!

Güneşcim warya bu hazeli alana yanında gri,yeşil,bal tonu eşantiyondan geliyo galiba=) çok değişken bi renk ama hepsi birbirini tamamlıyan renkler sıcaklıkları aynı hepsinin.Açıkcası ela zaten yeşil gibi renklere çalan açık kahve gözlere denir diğer markalarda ela lensler ya turuncu ya koyu yeşil duruyodu ve değişmiyodu ilk kezde bu değişkenliği doğal bi şekilde sağlamış bi ela lens görüyorum.Çoook beğendimmm!

evet canım bi tane lens aldım ama sanki her renkten birer tane almış gibi oldum :roflol::roflol:
açıkkahve de oluyorlar, açık yeşil de oluyorlar...bal rengi de oluyorlar...koyu gri füme de oluyorlar...bazen de bal ve gri karışımı oluyorlar :asigim:
ve böyle bir lens benim gibi siyah saçı siyah kaşı olan birisine bile yakıştıysa bence herkese yakışır...çünkü insan tipleri arasında saçı kaşı siyah olan kişilerin kendilerine en zor renk yakıştıran kişiler olduğunu ve seçeneklerinin çok sınırlı olduğunu düşünüyorum :)

teşkkür ederim canım seniin sayende valla çok doğal durdu gözmde :icecream:
bombeli durmuo yada bana öyle geliyo canım bilmiyorum ama grilerden bi kat güzel :1rolleyes:

teşkkür ederim canım seniin sayende valla çok doğal durdu gözmde :icecream:
bombeli durmuo yada bana öyle geliyo canım bilmiyorum ama grilerden bi kat güzel :1rolleyes:

estağfurullah bitanem :) belki ben önce resim koydum ama sen beğenip keşfettin bu rengi :)
çok sempatik ve tatlı duruyor bu renk gerçekten..hani bazı insanların gülmesede gözlerinin içi güler ya öyle...hiç lens soğukluğu yok...:nazar:

aynen öyle bitanem olsun yinede senn sayende oldua.s.
lensleri çok sevdim bakalım nasıl anlaşıcaz kendisyile ilerde :roflol:

bakalım görelim :)
bence bu renkten hiç vazgeçme derim :)
ha eğer sıkılırsan violet var bi de :)
boşuna hiç diğer renklerle vakit kaybetme..benim gibi hüsrana uğramanı istemem :)

X