Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sauflon all in one lightlar bunuda not aldım ama heryerde bulamam sanırım canım dimi belli başlı merkezlerde vardır sanırım bakırköye falan gitmem gerekicek

canım biraz zor bulunan bi solusyon ama belli olmuyor..ummadığın yerden de çıkabiliyor..yada orda burda aramak yerine netten de alınabilir...
aslında b&l solusyonlar da sauflon gibi lensleri parlatıp rengini daha açık gibi gösteriyor fakat..gözüme iyi gelmediği batma hissi yaptığı için ve çıkan haberlerde toplatıldığı falan söylendiği için sana tavsiye etmeyi uygun görmedim canım...b&l renular heryerde var ama........

evet bende renu alıcaktım sonra optifree önerdiler oda çok kaliteli falan dediler ama lens matlaşıcaksa hepsi aynı kapıya çıkar sonuçta ölü balık gözü gibi olsun istemem netten sipariş vermek daha mantıklı

evet bende renu alıcaktım sonra optifree önerdiler oda çok kaliteli falan dediler ama lens matlaşıcaksa hepsi aynı kapıya çıkar sonuçta ölü balık gözü gibi olsun istemem netten sipariş vermek daha mantıklı

herşeyin bi eksi yönü oluyo işte :1rolleyes:

yorkshire cnm dun 2 mizde lens sitesine mail atmıstık bana cvp vermediler sana geri donduler mı ?

günizciğim siyah çerçeveli sadece göz bebeğine renk ve parlaklık vermek amacıyla üretilmiş gibi anladım ben ama doğrumuyum bilemem tatlım =)

evet lensler siyah türevleri..yani renkli siyah...
renk isimleri "noir" diye başlıyor dikkat ettiyseniz..
"noir" fransızcada "siyah" demek oluyor :)
katalogda fena görünmüyolar...tam da bana gideceğini düşündüğüm kadar koyularmış :) ama dokusu nasıl, gözde nasıl durur o var...
çok siyah görünüyorsa iyi olmaz...gözü hastalıklı olan kişilerin donuk siyah gözlerine benzeyebilir aksi takdirde.....rainbow dark green bile bana çok koyu geldi...yani koyuluğun da bi sınırı var :)

Son düzenleme:
arkadaşlar bende 2 yıl süreyle lens kullandım ve göz numaralarım durmadan büyüdü:KK43: 1 haftadır gözlüğe döndüm. acaba lens kullanmak numaraların artmasında etkend mi?

arkadaşlar bende 2 yıl süreyle lens kullandım ve göz numaralarım durmadan büyüdü:KK43: 1 haftadır gözlüğe döndüm. acaba lens kullanmak numaraların artmasında etkend mi?

canım ben 8 senedir renkli lens kullanıyorum..en son 5 sene önce gözüm ölçüldüğünde 0.25 idi....ama sanırım çok farketmemiş olacakki bir daha ölçtürme gereği duymadım..ve sürekli numarasız lens kullanırım...günlük hayatta da gözlük falan takmam...etrafı gayet normal görüyorum hiçbirşey olmadan.....belki ilerlemiştir ama günlük yaşamımı etkileyecek bi problem yok şu an...

kızlar reine marka lens için başka bi forumda kız çok doğal olduğunu söylemiş sanatçı lensi diye geçiyomuş diğer lenslerden farklıymış kız izmirde tesadüfen bi yerde denemiş çok beğenmiş ama bunu bikaç sene önce yazmış şimdi varmıdır bilmiyorum....googleda arattığımda bi optikçide çıkıyo ama sayfa açılmıyo:KK43:

evet lensler siyah türevleri..yani renkli siyah...
renk isimleri "noir" diye başlıyor dikkat ettiyseniz..
"noir" fransızcada "siyah" demek oluyor :)
katalogda fena görünmüyolar...tam da bana gideceğini düşündüğüm kadar koyularmış :) ama dokusu nasıl, gözde nasıl durur o var...
çok siyah görünüyorsa iyi olmaz...gözü hastalıklı olan kişilerin donuk siyah gözlerine benzeyebilir aksi takdirde.....rainbow dark green bile bana çok koyu geldi...yani koyuluğun da bi sınırı var :)

vallaha bebegim seninde bilmedigin birsey yok benim fransızca bildigim tek bi kelime dahi yoktur

kızlar reine marka lens için başka bi forumda kız çok doğal olduğunu söylemiş sanatçı lensi diye geçiyomuş diğer lenslerden farklıymış kız izmirde tesadüfen bi yerde denemiş çok beğenmiş ama bunu bikaç sene önce yazmış şimdi varmıdır bilmiyorum....googleda arattığımda bi optikçide çıkıyo ama sayfa açılmıyo:KK43:

acaba izmirin neresindekı cok merak ettim .....int soyle bi baktım bi kac yerde reine hakkında bilgi buldum hemencik kopyalayıp yapıstırıyorum

online.fantasyeyes.net

www.basoptik.com/sistem/lensview.php?idlens=810 - 8k

ve de son olarak bu =)
http://www.worldallspectacles.com/Products.aspx?cat_id=7005&pgno=1&pg=1

Son düzenleme:
bu da ozellikleriymıs
MIRADA IC DIS TIC.LTD.STI
Product Code
Black Seduction
Category Name
Contact Lenses.

Reine Contact Lenses
Reine Contact Lenses Place of Origin:Italy Lenses Color:Black-Blue,Green,Yellow,Violet
Using Cycle Periods:Yearly Center Thickness:0.06mm (D-3.00)
Model Number:Black Seduction Brand Name:Reine
Diameter:14.0mm Lenses Hardness:Soft

fakat cap hakkında birsey belirtmemısler sadece diası var

La Reine Belle cosmetic, beauty contact lenses

vallaha bebegim seninde bilmedigin birsey yok benim fransızca bildigim tek bi kelime dahi yoktur

estağfurullah tatlışım :eek:
yok yok benim de bilmediklerim var :)
lisede fransızca dersi görmüştük ama sadece renk isimleri aklımda kaldı valla :)

X