Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım dünyanın en doğal ve güzel olan solotıca marka lensleri tavsiye ederim gitti gidiyorda 220 milyona satan biri var ben ondan alıcam tavsiye ederim herkesin en çok almak istediği lens o siteyi incele istersen çook güzeller yaaaa...

canım bende solotica hidrocor mel alıyorum.gittigidiyorda çok pahalıya satıyolar cnm kendin sitesinden yarı fiyatına alabilirsin...

sendemi hazel istiyosun cnm ben güneşinkini çok beğendim bu hafta denicem bende...

canım bende pek doğal bulmadım herzaman doğalıktan yanayım bende bal tonlarında renklere bayılıyorum şuanda hareli grilerim var fakat ben o bal tonlarında bir lens takmassam gözüm açık gider güneşin lenslerini çok beğendim
güneş lens konusunda tecrübeli ve ona hangisi en iyi gider kaşlarıyla saçlarıyla nasıl uymulu olur bunun bilincinde benim kaşlarım çok koyu siyah kipriklerim ve saçlarımda öyle bal tonlarının gözlermi göstericeğini düşünyorum kaydirigubbakcemile2

Güneeşşş lenslerin hayırlı olsun canım beğenmene sevindimyerimseniben ayyy 2 gün bakmadım neler olmuş.Ben de fantasy line light hazel aldım ama daha açık bekliodum bende de fümemsi kahve durdu fena değil yani tam ben de elite line alacaktım ki yoktu aldığım yerde fantasy aldım.Banada yollar mısın resimleri lütfeeeeeeeeeen :Saruboceq: çoooooooook merak ediyorum düzgün bi makina bulabilirsem çekip ben de koycam inşallah

cnm çok merak ettim lenslerini...

çiçekbahçesi kesinlikle çok güzel olur cnm...güneşinde kaşları siyah ve acayip yakışmış...benim saçlarım sarı kaşlarımda çok açık beni boğmaz umarım:)

canım gitti gidiyor sitesinde vetman isimli bir satıcı buldum onda daha ucuz istediğin solotıcayı sipariş veriyorsun elinde esmeralda ve topazio hazırmış ben hemen birini edinmeyi düşünüyorum.türkiyede varmışş yaşasıınn

anammmmmm çok heyecanlandım:)bende esmeralda ve topazioyu merak ediyorum cnm...ne kadar fiyat verdi sana...

çiçekbahçesi kesinlikle çok güzel olur cnm...güneşinde kaşları siyah ve acayip yakışmış...benim saçlarım sarı kaşlarımda çok açık beni boğmaz umarım:)

canım ozaman beni yanlış anlamssın sanırım ama hernagi bi markada olsa şöle bi bal rengini gözünde gör bakalım nasıl durucak yüzünün ışıltısını kaybetmeni istemem:1hug:

canım gitti gidiyor sitesinde vetman isimli bir satıcı buldum onda daha ucuz istediğin solotıcayı sipariş veriyorsun elinde esmeralda ve topazio hazırmış ben hemen birini edinmeyi düşünüyorum.türkiyede varmışş yaşasıınn

nasıl turkıyede varmıs ......turkıyede yok .....o satıcıda brezilyadan ısmarlıyor kı .....

Son düzenleme:
Güneeşşş lenslerin hayırlı olsun canım beğenmene sevindimyerimseniben ayyy 2 gün bakmadım neler olmuş.Ben de fantasy line light hazel aldım ama daha açık bekliodum bende de fümemsi kahve durdu fena değil yani tam ben de elite line alacaktım ki yoktu aldığım yerde fantasy aldım.Banada yollar mısın resimleri lütfeeeeeeeeeen :Saruboceq: çoooooooook merak ediyorum düzgün bi makina bulabilirsem çekip ben de koycam inşallah

sağol bitanem...senin lenslerin de hayırlı olsun :1hug:
evet canım fümemsi kahve kahve havası var..fotolarda koyu hali çıktı benim ama
bal rengi-koyu gri duruyorlar gerçek hayatta...yani resimdekinden biraz daha açıklar
ama ışığa göre resimdeki gibi de oluyorlar...
bende aksine koyu bekliyordum açık çıktılar canım

gönderiyorum bitanem...sen memnunmusun lenslerinden :)

evet cnm mutlaka denemem lazım...mesela freshlook hazel denemiştim bikere çok kötü durmuştu bende ...güneşin hazelleri çok yumuşak duruyo bide hafif gri varmış o yüzden kafama yattı...

canım bende pek doğal bulmadım herzaman doğalıktan yanayım bende bal tonlarında renklere bayılıyorum şuanda hareli grilerim var fakat ben o bal tonlarında bir lens takmassam gözüm açık gider güneşin lenslerini çok beğendim
güneş lens konusunda tecrübeli ve ona hangisi en iyi gider kaşlarıyla saçlarıyla nasıl uymulu olur bunun bilincinde benim kaşlarım çok koyu siyah kipriklerim ve saçlarımda öyle bal tonlarının gözlermi göstericeğini düşünyorum kaydirigubbakcemile2

sende aynı benim gibiymişsin tatlışım :)
canımcım eğer bu lensi alırsan sana şöyle öneride bulunayım..
bu lensler o kaş saç ve kirpikle olunca evet dikkat çekici oluyorlar..hele çevresinde oluşan hareler çok tatlı duruyo..gözler gülümsüyomuş gibi duruyorlar..
göz makyajı çok istemiyor bu renk..yapmadan da iyi görünüyosun..ama kesinlikle dudak makyajı istiyor...diğer yerler renkli ve iddialı siyah olunca dudaklar biraz renkten yoksun görünüyolar :)

sende aynı benim gibiymişsin tatlışım :)
canımcım eğer bu lensi alırsan sana şöyle öneride bulunayım..
bu lensler o kaş saç ve kirpikle olunca evet dikkat çekici oluyorlar..hele çevresinde oluşan hareler çok tatlı duruyo..gözler gülümsüyomuş gibi duruyorlar..
göz makyajı çok istemiyor bu renk..yapmadan da iyi görünüyosun..ama kesinlikle dudak makyajı istiyor...diğer yerler renkli ve iddialı siyah olunca dudaklar biraz renkten yoksun görünüyolar :)

canım tam olarak yüzünü görmeyi çok istiyorum açıkcası yani nasıl bütünleştiğini ben aslında sadece gözlerinden lenslerin sana nekdar oturduğunu anladım o yüzden hazel tonlarında kullanmak istiyorum senden feyz alarak çünkü kaş kiprik saç simsiyah olunca bir mavi takamıyor insan takıyor takmasınada doğal durmuyor kaç zamandır şu forumdayım ben lensçiye hazel alcam die çıktım saf ela denedim gözlerim ölü balık gibi durdu hazelinde testrı yoktu hareli gri aldım çıktım kaydirigubbakcemile3
Bu sefer kararlıyım amaşakkıdı

Teşekkür ederim canım.Güneşcim elime aynayı aldım bi kendiminkine bi de seninkine baktım ve bana neredeyse aynı geldi bende de böyle durdu,ama ben o kadar beğenmedim açıkcası kimse anlamadı lens olduğunu gözümde koyu bi renk olduğu için ben söyleyince farkettiler ve parlak durmuyo böle kendi gözüm gibi ben o tam bal rengini bulamadım bi türlü benim istediğim daha turuncumsu sarımsı bi renkti.Katalogtaki gibi demişsin ama benim gördüğüm katalogda böle değildi daha kahveye dönüktü,bende o rengi vermedi pek senin ikinci resim açık çıkmış demişsin bende aynen öle durdu işte fantasyler ama şunu diyebilirim gialloları taktım tekrardan baktım bu çok daha doğal geldi ki onu ilk aldığımda çok doğal bulurdum.Lens olduğu kesinlikle belli değil,ilk gün tam oturmadığı için alttan taşıodu o yüzden biraz belli oluyodu alışınca oda geçti yani o bakımdan çok memnunum

onlara bende bayıldım bittim cnm:)ama o kızdan başka kimsede öle durmamış yabancı forumdada hep baktım resimlere ama yok onda bi başka durmuş...

Teşekkür ederim canım.Güneşcim elime aynayı aldım bi kendiminkine bi de seninkine baktım ve bana neredeyse aynı geldi bende de böyle durdu,ama ben o kadar beğenmedim açıkcası kimse anlamadı lens olduğunu gözümde koyu bi renk olduğu için ben söyleyince farkettiler ve parlak durmuyo böle kendi gözüm gibi ben o tam bal rengini bulamadım bi türlü benim istediğim daha turuncumsu sarımsı bi renkti.Katalogtaki gibi demişsin ama benim gördüğüm katalogda böle değildi daha kahveye dönüktü,bende o rengi vermedi pek senin ikinci resim açık çıkmış demişsin bende aynen öle durdu işte fantasyler ama şunu diyebilirim gialloları taktım tekrardan baktım bu çok daha doğal geldi ki onu ilk aldığımda çok doğal bulurdum.Lens olduğu kesinlikle belli değil,ilk gün tam oturmadığı için alttan taşıodu o yüzden biraz belli oluyodu alışınca oda geçti yani o bakımdan çok memnunum

bişey değil canım...lenslerini beğenmemiş olmana üzüldüm :çok üzgünüm: canım solusyon olarak sauflon kullansan belki farkedebilir mi ?

canım resimlerde benim lenslerin koyu hali çıktı ne yazıkki..yani mesela odanın içinde bile belli oluyor bende renk farkı...ben kahve bekliyordum beni çok şaşırttılar..
bal rengi-koyu gri duruyorlar...fotolar acele çekildi biraz..
canım fantasylerin elaları sanırsam eliteden daha koyu...

onu da atarım sana bi ara canım..gerçi fotojenik çıkmıyorum ama neyse :)
canım belki denediğin yerde pure hazel o ışıkta kötü durmuş olabilirler...benim hazeller de pure hazeli andırıyor..pure hazele de bayılıyordum ama aylık oldukları için yırtılıp elimde kalmışlardı...ama bi farkı var..pure hazel yeşile de meylediyordu bu etmiyor..
ama aynı yumuşak ton onda da var :)

evet canımm senin pure hazelleri ben görmüştüm ve bayılmıştım hatta arkadşıma yolladım resmini o gidip denemiştide sende durduğu gibi durmamıştı..
fotojenik değilmişmiş kaydirigubbakcemile3 birgün bekliyorum resmini ben söylerim sana fotojenikmisin değilmisinsüprizzzzz:1hug:

İşte ben de bakıyorum şuan evde odanın ışığında senin yolladığın ikinci resim gibi belki biras daha açık,o resimde hiç bal rengi tonu yok ama.tabiiki açık bi renk kendi göz rengime göre ama ben daha farkedilir bişey bekliodum renk olarak bu renk daha önce kullandığım sophistic honey rengini andırıyo,fümeye biraz kahve katılmış gibi değişik bi renk işte ama ela değil bence.Genede memnun sayılırım makina bulursam bende koyar gösteririm yakın bi zamanda telefondan belli olmuo çünkü.Ha birde gözüm daha büyük duruyo bu lensle gerçi sendede sanki öle durmuş ve pupil boşluğu daha küçük

X