Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canlarım yanılmıyorsam diası 13.80 di 14.00 dan kucuk oldugu için kayma yapabilr mı kı ?

canım ben başka sitelerde yakından gördüm..dokusu ve pupili diamond colorsa çok benziyor...

canım benim kullandığım o diilmi acaba...çünkü rainbow gibi hatırlamıyorum sanki dokusunu ya bu unutkanlığım beni deli ediyo:KK43:

canım önce rainbow dedim ama sonra düzelttim...daha ziyade diamond colorsa benziyor giib duruyor resimde...tabi sen bizzat kullandığın için daha iyi bilirsin...

güneşcim bide net hatırlayabilsem:)o yüzden net bişi söleyamiyorum çok uzun zaman oldu hatta o olup olmadığındanda emin diilim ciba olduğunu biliyorum cnm sadece...gnzcim benim kullandığımın çerçevesi yoktu düzdü sanırım....

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhm cnm benimkısının dokusu boyle deil hos deilmıs bu yapısını fln hiç begenmedim dokusu karısık gibi duruyor........yalnız renk hosuma gitti canlı renkleri galiba daha cok seviyorum

Son düzenleme:
evet canım bu sitede nurdan diye bi arkadaş vardı illusions kullanıyordu o da çift taraflı takıldığını söylemişti
belki seneler içinde doku değiştirmiş olabilirler..başka yok benim bildiğim çift taraflı olan...

arkadaşlar size bi dedikodu yapıcam :) ya bu alex galiba göz rengini kalıcı değiştirmiş ameliyatla..mavi yapmış ama hala üstüne mavi lens takıyor

arkadaşlar size bi dedikodu yapıcam :) ya bu alex galiba göz rengini kalıcı değiştirmiş ameliyatla..mavi yapmış ama hala üstüne mavi lens takıyor

evet cnm kalıcı değiştirmiş ve bence çok donuk olmuş...halada lens takıyo durmadan ve bence çok kötü duruyo....

yabancı bi forum var tatlım ordan birisi özelden atım istersen sitenin ismini üye ol bisürü lens resmi var...

X