Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

gnzcim baş optik bu linkten açılmıyo...şimdi baktım izmir kemeraltındaymış tatlım...

ben bugun yrn bi gideyim deneyeyim ....yalnız o kadarda kemeraltına bakmıstım hiçbi yer denettrmıyordu bi yer vardı orasıda eger alırsanız bi lens denettirim demıslerdi ...sart kostukları için denemeden cıkmıstım .....

Arkadaşlar, şu anki konuyla alakası yok ama tekrar söylemek zorundayım..
lütfen başka sitelerden aldığımız resimleri buraya koymayalım...bunu clementine arkadaşımız da söyledi daha önce, ben de söyledim ..
insanlar rahatsız oluyorlar...resimlere bakıcaklarsa o sitede baksınlar buraya taşımasınlar diyorlar....
şikayetler bana kadar geliyor...lütfen sadece kendi resimlerimizi koyalım canımlar...
eski mesajlarımızda da varsa yabancı resim silelim lütfen.....ben üşenmedim tek tek sildim...bu konudaki en çok mesaja sahip olmama rağmen...

canım önce bi ara baş optiği denetiyolarsa gidersin...diğer forumda sölediğim kız 2006 yılında denemiş:)belki hala vardır...

o yerin telefon numarasını buldum cnm simdi ben bi telf acayım bari denetiyorlar mıymıs .....

Arkadaşlar, şu anki konuyla alakası yok ama tekrar söylemek zorundayım..
lütfen başka sitelerden aldığımız resimleri buraya koymayalım...bunu clementine arkadaşımız da söyledi daha önce, ben de söyledim ..
insanlar rahatsız oluyorlar...resimlere bakıcaklarsa o sitede baksınlar buraya taşımasınlar diyorlar....
şikayetler bana kadar geliyor...lütfen sadece kendi resimlerimizi koyalım canımlar...
eski mesajlarımızda da varsa yabancı resim silelim lütfen.....ben üşenmedim tek tek sildim...bu konudaki en çok mesaja sahip olmama rağmen...

tamam cnm bu siteye bizim koyduklarımızdan ya da diger resimlerden alıntı yapmıstım onları silmem gerekiyor mu kı =(

gnzcim eğer alıntılar lensi kullananın kendisine ait değilse silmen daha doğru olur canım

demin telefon actım gorustum reine markasını ve solekoyu satmıyorlarmıs ama genede gelin bi goruselim dedi....eger lens alamayı dusunuyorsanız lenslerimizi denettiriyoruz obur turlu lenslerimizi denettrmemiz yasak fln dedi ......dedim nasıl yani begenmesemde bi lens almak mı zorundayım hemen kadın lafı degistirdi yok siz deneyin almak zorunda deilsin fln dedi ......izmirdekı cogu yer boyle işte sart kosuyor sinir oluyorum ya

bi de telefon actıgım yerde illisions un testeri varmıs ...inanılmaz merak ettigim bi markaydı .....

demin telefon actım gorustum reine markasını ve solekoyu satmıyorlarmıs ama genede gelin bi goruselim dedi....eger lens alamayı dusunuyorsanız lenslerimizi denettiriyoruz obur turlu lenslerimizi denettrmemiz yasak fln dedi ......dedim nasıl yani begenmesemde bi lens almak mı zorundayım hemen kadın lafı degistirdi yok siz deneyin almak zorunda deilsin fln dedi ......izmirdekı cogu yer boyle işte sart kosuyor sinir oluyorum ya

ne kadar saçma bişi ya sinir ediyolar insanı:kızgın:...gidip deniceksin sonra beğenmedim diyip çıkıcaksın kalıcak öyle:)

ben bundan 8 sene önce falan cibanın bi lensini kullanmıştım çift taraflı takılabilen bi tarafı gri bi tarafı mavi 2 senelik acaba hala varmı onlar?

ben bundan 8 sene önce falan cibanın bi lensini kullanmıştım çift taraflı takılabilen bi tarafı gri bi tarafı mavi 2 senelik acaba hala varmı onlar?

illusionslar onlar işte canım :) ama koyu gözlerin rengini açmada pek başarılı değilmiş..
dokusu rainbowu andırıyor yarı saydam gibi....pupili geniş...

illusionslar onlar işte canım :) ama koyu gözlerin rengini açmada pek başarılı değilmiş..
dokusu rainbowu andırıyor yarı saydam gibi....pupili geniş...

cnm hatrlıyor musun daliah onceden onu kullanıyormus fot.larını fln koymustu cok memnun kaldıgını soylemıstı

aaa bak ismini hatırlamıyorum demek o:)ben bikaç ay kullanıp arkadaşıma vermiştim lens kullanmaktan soğuduğum için...fena diildi ama galiba çok uzun zaman oldu hatırlayamıyorum ama yalan olmasın belki o zaman bana güzel gelmişti:)

X