Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

İşte ben de bakıyorum şuan evde odanın ışığında senin yolladığın ikinci resim gibi belki biras daha açık,o resimde hiç bal rengi tonu yok ama.tabiiki açık bi renk kendi göz rengime göre ama ben daha farkedilir bişey bekliodum renk olarak bu renk daha önce kullandığım sophistic honey rengini andırıyo,fümeye biraz kahve katılmış gibi değişik bi renk işte ama ela değil bence.Genede memnun sayılırım makina bulursam bende koyar gösteririm yakın bi zamanda telefondan belli olmuo çünkü.Ha birde gözüm daha büyük duruyo bu lensle gerçi sendede sanki öle durmuş ve pupil boşluğu daha küçük

canımcım benim lensler bal-açıkkahve-koyu gri duruyor..ama bahsettiğim 2. resimde sadece griymiş gibi çıktılar...oysa gerçek hayatta tam anlamıyla bal değil ve ışıkta tam anlamıyla gri de olmuyorlar resimdeki gibi....aynı anda 2 sinin karışımı duruyorlar..ama bazen grilik çoğalabiliyor fakat tamamen bal tonunu kaybedip silmiyor...sadece yoğunluğu azalıyor..
senin lensi de merak ettim canımcım bakalım nasılmış :)
evet turuncu değil bunlar o açıdan memnun kaldım ben...

kapta benimki de böle ama kenarları fantasy line olduğu için çerçeveli koyu kahveyle.Ben gözümde kapata durduğuna yakın bi renk durmasını istiodum yani grisi hiç olmasın o yüzden beğenmedim pek.Bir de abim uzaktan koyu yeşil gibi dedi bana hiç öle gelmio gerçi.Ya ben sauflon solüsyon bulamıyorum hiç açılırmı gerçekten rengi lens alırken ucuza geliodu solocare aqua aldım.benneyaptımki

kızlar ben bu sitedeki honeye taktım da nasıl sipariş edilir bilmiyorum bana yardımcı olabilecek biri yok mu çok güzel lensler var sitede çıldırdım kredi kartıyla oluyor mu buu sipariş benim yok da kardeşimin var kredi kartı online.fantasyeyes.net

kapta benimki de böle ama kenarları fantasy line olduğu için çerçeveli koyu kahveyle.Ben gözümde kapata durduğuna yakın bi renk durmasını istiodum yani grisi hiç olmasın o yüzden beğenmedim pek.Bir de abim uzaktan koyu yeşil gibi dedi bana hiç öle gelmio gerçi.Ya ben sauflon solüsyon bulamıyorum hiç açılırmı gerçekten rengi lens alırken ucuza geliodu solocare aqua aldım.benneyaptımki

canımcım o zaman elite ile fantasynin rengi arasında fark yok demektir..
ama yinede hareli oluşu belki daha koyu gösteriyordur...bir de benimkisi hiç koyu yeşil olmadı canım...en ufak şekilde yeşermedi...ama fümelik bende de var...
canım o zaman aklın elitede kalmasın...sanırım renkler hemen hemen aynı...benimki biraz daha açığı galiba....elegance hazel türü birşey arıyorsan bu elite de senin aradığın lens değil canım...çünkü benim gözümde de bunlar pastel tonda duruyolar toprak rengi gibi...
sen keskin renk istiyosun anladım canım...
benim resimlerde solocare aqua ile çekildi belki ondan koyu çıktılar..ışığı da gözönüne alırsak o da var...

kızlar ben bu sitedeki honeye taktım da nasıl sipariş edilir bilmiyorum bana yardımcı olabilecek biri yok mu çok güzel lensler var sitede çıldırdım kredi kartıyla oluyor mu buu sipariş benim yok da kardeşimin var kredi kartı online.fantasyeyes.net

burdan size yardımcı olmamız biraz güç ve pek güvenilir değil bence bilen biriyle birlkte biriyle birlkte bu siparişi gerçekleştirirseniz daha iyi olur:1rolleyes:

b&l solusyon da açıyor ama o solusyon bende batma yaptığı için onu kullanmıyorum..sende sorun çıkarmıyosa onuda deneyebilirsin o da açık gösterebilir...

aynı olabilir evet benimki light hazel çünkü ve katalogta dikkat tettiysen aynı duruyolar.Ben pastel istemiyodum işte biraz parlak dursun istiodum bu böyle isli dumanlı bi renk ama memnunum genede işte çok doğallar çünkü.

Güneşim çok yakışmış en önemlisi de doğal durmuşlar valla..güle güle kullan kuzum nazar değmesin (=

anladım canım...açık gösteren solusyonlar eğer işine gelirse onlardan deniyebilirsin..hiç değilse daha parlak gösteriyorlar..solocare aqua lenslerin parlaklığını azaltıyo ve daha opak gibi gösteriyor..
ben yenialdığım rainbowdaki batma sorunları olmasın diye bu solusyonu aldım..yani böyle etki yapacağını bile bile...ama mecbur kaldım..

canım tam olarak yüzünü görmeyi çok istiyorum açıkcası yani nasıl bütünleştiğini ben aslında sadece gözlerinden lenslerin sana nekdar oturduğunu anladım o yüzden hazel tonlarında kullanmak istiyorum senden feyz alarak çünkü kaş kiprik saç simsiyah olunca bir mavi takamıyor insan takıyor takmasınada doğal durmuyor kaç zamandır şu forumdayım ben lensçiye hazel alcam die çıktım saf ela denedim gözlerim ölü balık gibi durdu hazelinde testrı yoktu hareli gri aldım çıktım kaydirigubbakcemile3
Bu sefer kararlıyım amaşakkıdı

canım aklıma gelmişken bi lens daha tavsiye ediyim sana...madem renklerimiz aynı :)
siyah saça siyah kaşa ve beyaz tene b&l nin hareli violetleri de süper oluyo canım..eğer canın daha renkli bir renk çekerse....onu taktığımda da çok iltifat geliyordu :jeyyar: dudağına bişey sürünce hollywood starına çeviriyo insanı :)
rainbowunkini o kadar beğenmedim çok açık geldi ve ortasındaki deliği çok belli ediyor o renkte...

sen ben gibi kişilere denemelerimden anladığım kadarıyla en güzel giden renkler....
hazeller (cart ve turuncu olmayanları) (elite line hazel gibi) (fakat bu yumuşak tonda olan hazeller gözler koyulaştıkça ve lensin yapısı opaklaştıkça koyu yeşile meyledebiliyor..
freshlook pure hazel ve b&l dark hazel de bu tür hazellerden ...ama rainbowa göre opak oldukları için bende yeşilli olmuşlardı...rainbow şeffaf olduğu için olmadı
sophistic honey kullanmadım ama anlatılanlara göre o da bu tür hazellerden..

violet (griye bakan lavanta leylak tonları değil daha koyu ve daha yumuşak ton olanları...yani açık olmıycak fazla ama koyu olanı da cart koyu mor olmayacak) b&l hareli violet güzel...durasoft blue violet de güzel çıkabilir tahminimce..denemek lazım..

ve koyu yeşil (ama hazel ve violet kadar güzel olmuyo eh işte...biraz gözdeki ışığı kapatıyor ama gitmeyen bir renk değil)

Son düzenleme:
canım aklıma gelmişken bi lens daha tavsiye ediyim sana...madem renklerimiz aynı :)
siyah saça siyah kaşa ve beyaz tene b&l nin hareli violetleri de süper oluyo canım..eğer canın daha renkli bir renk çekerse....onu taktığımda da çok iltifat geliyordu :jeyyar: dudağına bişey sürünce hollywood starına çeviriyo insanı :)
rainbowunkini o kadar beğenmedim çok açık geldi ve ortasındaki deliği çok belli ediyor o renkte...

sen ben gibi kişilere denemelerimden anladığım kadarıyla en güzel giden renkler....
hazeller (cart ve turuncu olmayanları) (elite line hazel gibi) (fakat bu yumuşak tonda olan hazeller gözler koyulaştıkça ve lensin yapısı opaklaştıkça koyu yeşile meyledebiliyor..
freshlook pure hazel ve b&l dark hazel de bu tür hazellerden ...ama rainbowa göre opak oldukları için bende yeşilli olmuşlardı...rainbow şeffaf olduğu için olmadı
sophistic honey kullanmadım ama anlatılanlara göre o da bu tür hazellerden..

violet (griye bakan lavanta leylak tonları değil daha koyu ve daha yumuşak ton olanları...yani açık olmıycak fazla ama koyu olanı da cart koyu mor olmayacak) b&l hareli violet güzel...durasoft blue violet de güzel çıkabilir tahminimce..denemek lazım..

ve koyu yeşil (ama hazel ve violet kadar güzel olmuyo eh işte...biraz gözdeki ışığı kapatıyor ama gitmeyen bir renk değil)

canım önerilerin için teşşkür ediyorum bosh&lombun daha önce hiç lensini kullanmadım çünkü bana çok damarlı gelmişti yapısı yanılmıyorsam grisini denemiştim şuanda aklımda olan renkler içinde senin pure hazelin ve rainbow hazelin ama maddi açıdan beni biraz zorlayabilr önerdiğin gibi b&l hareli violetide da yarın deniycem sana nasıl durduğunu anlatıcam canım tekrar teşşkür ederim:1hug:a.s.

Son düzenleme:
canım önerilerin için teşşkür ediyorum bosh&lombun daha önce hiç lensini kullanmadım çünkü bana çok damarlı gelmişti yapısı yanılmıyorsam grisini denemiştim şuanda aklımda olan renkler içinde senin pure hazelin ve rainbow hazelin ama maddi açıdan beni biraz zorlayabilr önerdiğin gibi b&l hareli violetide da yarın deniycem sana nasıl durduğunu anlatıcam canım tekrar teşşkür ederim:1hug:a.s.

bişey değil canım :1hug: çalışma hayatındayken o violet lensi takıyordum beni sevmeyen kişiler bile iltifat etmekten geri kalmamışlardı...
fakat b&l lensler gözlerimi çok rahatsız ettiği için tekrar alıp takamıyorum...umarım sende rahatsızlık yapmaz...bu renkte damarlar rahatsız edici durmuyor..renk de griler kadar açık değil gözde durdukça da koyu mavimsi bişeye kayıyor...
diğer markaların violetlerini lilaclarını beğenmiyorum...durasoftun blue violetini merakediyorum..gözüme de rahat gelirse ileride düşünebilirim :)
canım deneceğin zaman benim için durasoftun violetlerini de denermisin canım :)

ha bu arada pure hazel ile rainbow hazel aynı kapıya çıkıyor duruşları aynı...onları ayrı ayrı almana gerek yok canım...

bişey değil canım :1hug: çalışma hayatındayken o violet lensi takıyordum beni sevmeyen kişiler bile iltifat etmekten geri kalmamışlardı...
fakat b&l lensler gözlerimi çok rahatsız ettiği için tekrar alıp takamıyorum...umarım sende rahatsızlık yapmaz...bu renkte damarlar rahatsız edici durmuyor..renk de griler kadar açık değil gözde durdukça da koyu mavimsi bişeye kayıyor...
diğer markaların violetlerini lilaclarını beğenmiyorum...durasoftun blue violetini merakediyorum..gözüme de rahat gelirse ileride düşünebilirim :)
canım deneceğin zaman benim için durasoftun violetlerini de denermisin canım :)

ha bu arada pure hazel ile rainbow hazel aynı kapıya çıkıyor duruşları aynı...onları ayrı ayrı almana gerek yok canım...

b&l konusunda bende biraz şüpheliyim arkadaşım blue topazını takmıştı fakat renk çok canlı ve koyu olduğu için damarlar belli olmamıştı sanırım violette böyle bir tonda..canım kağıt kaleme not aldım durasfot blue violet yarın denediğim zaman sana nasıl durduğunu söyliycem gamyoncuiremsu
Belki pure hazel alırım yada b&l hareli violet bu 3nüde yarın deniycem kaydirigubbakcemile2

b&l konusunda bende biraz şüpheliyim arkadaşım blue topazını takmıştı fakat renk çok canlı ve koyu olduğu için damarlar belli olmamıştı sanırım violette böyle bir tonda..canım kağıt kaleme not aldım durasfot blue violet yarın denediğim zaman sana nasıl durduğunu söyliycem gamyoncuiremsu
Belki pure hazel alırım yada b&l hareli violet bu 3nüde yarın deniycem kaydirigubbakcemile2

sağol bitanem haberlerini bekliyorum..inşallah beğenirsin :)
canımcım violetler leylak rengi benzeri birşey...mor tonlarında ama öyle kötü bir renk değil...
bence en güzel violet rengi b&l de var..ama onu da ben takamıyorum maalesef...durasoftu da senin yorumuna göre düşünücem
b&l kataloğu koyayım sana canım violeti aşağı yukarı anlaman için

16959998_0.jpg

ozaman bu renk koyu kahverengi siyaha yakın gözde birleşince azçok griye bakan biraz maviye çalan menkşe tonlarında sende söylemiştin zaten azçok kafamda nasıl bişer ortaya çıkar anladım
bide canım ben grilerimi şuanda sanki rengi matlaştı solo care aqua solüsyon kullanıyorum ve ilk günki taktığım kadar parlak değil mat bi renge dönüştü kullandığım solüsyondanmı kaynaklanyor sence

ozaman bu renk koyu kahverengi siyaha yakın gözde birleşince azçok griye bakan biraz maviye çalan menkşe tonlarında sende söylemiştin zaten azçok kafamda nasıl bişer ortaya çıkar anladım
bide canım ben grilerimi şuanda sanki rengi matlaştı solo care aqua solüsyon kullanıyorum ve ilk günki taktığım kadar parlak değil mat bi renge dönüştü kullandığım solüsyondanmı kaynaklanyor sence

evet canım violet (menekşe) rengi aynen tarif ettiğin gibi bir renk...ve siyah saç beyaz tenle harika oluyor...her marka güzel yapamıyor bu rengi..çok mor yapan var yada griyi fazla kaçıran var..b&l tam ayarında..

evet canım solocare aqua lensleri daha mat ve daha opak gibi gösteriyor..
sauflon all in one light ise cam gibi parlatıyor...

sauflon all in one lightlar bunuda not aldım ama heryerde bulamam sanırım canım dimi belli başlı merkezlerde vardır sanırım bakırköye falan gitmem gerekicek

X