Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sao l canım önerin için en kısa zamanda göz rengimi eklemeye çalışıcam çokmu belli olur eşim biraz kıskaçnta yeşili bol bi ela gibi dururmu acaba denemeye izin varmı tester?

canım ela gözde bariz çok güzel bi yeşil oluyo ben bayılmıştım:)istanbulda ben deneyebiliyorum ama kocaelide oturuyosun sanırım orda pek bi bilgim yok cnm...

sao l canım önerin için en kısa zamanda göz rengimi eklemeye çalışıcam çokmu belli olur eşim biraz kıskaçnta yeşili bol bi ela gibi dururmu acaba denemeye izin varmı tester?

canımcım tahminimce sende kahve gözlere takıldığı kadar çok yeşermez...
gözler koyulaştıkça yeşerme oranı artıyor...
takınca çok da farketmeyen ela gözlere de şahit oldum...

güneşcim cnm sence bu hazel sarı saçta nasıl olur?göz renklerimiz aynı galiba seninle...

sarı saçla da güzel olur bence :) çünkü renk öyle tamamen açık bir renk değil tamamen koyu da değil...bal rengi-koyu gri duruyor gözde..bazı açılardan da şeffaf lens gibi yok gibi de oluyorlar :)

eet cnm geldii şimdi sonunda.:) bence süper durmuşş max. doğal bütün rainbowlarda olduğu gibi we çok güzel açmış göz rengini. kendi gözün gibi yaa hiçç belli diil.. banada biraz grimsilik war gibi geldi ama ocredeki gibi çamurlu diil bencee çok güzel gitmişş sana..diğer bal renklerinden çok farklı ama çok doğal rengi ya turuncu cart we çiğ bi renk yok...
dark greenlerden daha açık rengi eğer hazellerin fotosunu daha önce görsem ilk tercihim kesinlikle hazel olurdu ama napalım kısmet. biraz daha sabredip bende denicem testerını dayanamayıp her an bende alabilrm ama :)) tekrar güle güle kullan canımcımm:)

ya kızlar sitedekı herkes benim yuzumden mı dark green aldı ve sonrasında begenmedi =(eger oylese cok uzulurum cunku benim dısımda cokta begenen yok gibi =(

güzel yorumun için teşekkür ederim canım :1hug:
evet canım griye de meylediyor...lensin kendi dokusunda gri ve benzeri renk yok..kapta turuncu gibi ama...gözde bal rengi-koyu gri oluyor :) evet pastel bir rengi var lensin...
tekrar sağol canım beğenmene sevindim :)
nette hiç hazel fotosu olmadığı için buraya koymuyorum zaten...hiçbirimiz daha önce görmedik...kısmet bugüneymiş :)

anladım cnm:)denicem en kısa zamanda benim saçlarım küllü bal sarı tonu kaşlarımda açık aslında saçlarımla hemen hemen aynı tonda duran bişi istiyorum bazen giallolar öle gibi oluyo ama sanırım hazel daha sarı...

ya kızlar sitedekı herkes benim yuzumden mı dark green aldı ve sonrasında begenmedi =(eger oylese cok uzulurum cunku benim dısımda cokta begenen yok gibi =(

ben beğeniyorum tatlım :)
zaten bundan sonra 2 lense devam ederim...dark green ve hazel..başka renk bakmam artık..ruh halime göre 2 si yeterli bana :)

canımcım evet hazeller gözde daha sarı duruyor ama giallonun gibi limon sarısı değil...
giallo ise hazelden daha sarı olmasına rağmen gözde yeşeriyor...hazel yeşermiyor...

ay karışık yazdım pardon :) yani sonuç olarak giallo ne kadar kapta daha sarı da görünse gözde daha sarı olanı hazel...çünkü giallo gibi sarısı gözde yeşile dönmüyor :)

ben beğeniyorum tatlım :)
zaten bundan sonra 2 lense devam ederim...dark green ve hazel..başka renk bakmam artık..ruh halime göre 2 si yeterli bana :)

=)=)sevindim cnm .....benimde su soleko olmazsa bende baska lense bakmayacagım belki ara sırda kullanmak için amazon mavi alabilrim .....

e güneşcim yerimseniben tam istediğin gibi bi lens olmuş güle güle kullanda çokta uyumlu olmuş göz renginle...çok radikal bir değişiklik yapmadan göz renginin güzelliğini ortaya çıkarmış :lepi:

yaa gnzcim nie kendini suçlu hissediosun sonuçta hepimiz alırken denedik koyu durcağını alırkende biliodum ztn, aslında ben dark green i beğenmio deilim hatta şuan gözümde dark greenlerim war:) hergün takıorum gündelik bi lens olarak kullanıorum ztn yüzüme hoş bi aydınlık katıo ama iştee koyu biraz rengi öle çok iltifat almıorum ama yüzüme aydınlık kattığı için sewiyorum. hazeli çok beğendim göz renginide güzel açmış hazeli alırsam dark greenlerimi bi köşeye atmam gündelik olarak makyajıma göre we ruh halime göre takarım bende:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…