Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

buda flashlı çekim ama burda farklı çıkmış saçlarım sarı normalde turuncu çıkmış makinanın ayarlarından sanırım...gerçek hayatta böle diil

cnm benim ilk koydugun fot. cok guzel ..........bu son koydugun fot.ta renk daha farklı cıkmıs gibi ....

evet canım ikincisiyle çok alakasız ama saçlarımın rengide farklı çıkmış.makinam gelsin düzgün çeker koyarım:)

tamam tatlım sorun deil ...cnm lens kabındakı durusu birebir rainbow fıstık yesilinle aynı mı ?

rainbow tester bulamayanlara şöyle fikir verebilirim rainbow hazelle ilgili..
sophistic in honeyi de ona benzer...rainbow tester bulamayan sophistic honeyin rengine de bakabilir..

güneşcim söylemiştim ama yine söyleyim ben rengi beğendim..belkide giallonun sğresi bittiğinde giallo yerine bunu alabilirim..be rengiz zamanla değişmesinden korkuyorum sadece..ama beklediğimizden faza açık sanırım fakat doğal olduktan sonra benim için sorun yok..dediğim gibi siyah göz kalemiyle dene lütfn sana çok yakışacağına eminim..
gnz bana da yeşilimsi geldi bir fotoda ama sanırım o fotodan kaybaklanıyor..hatta bende sordum yeşillik var mı diye ama iyiki yokmuş..

sevgili Güneş....buraya da lensinle çektirdiğin resmi bırakabilir misin canım?...ben de lens almayı düşünüyorum...herkes senin lensini çok beğenmiş anlaşılan....görebilirsem çok sevineceğim....

canım evet giallodan daha iyi geldiler bana...yüzümü soldurmadı giallo gibi..
ama şöyle diyim...dışarı çıkarken ayrıntılı makyaj istemiyor hatta göz makyajı yapmadan çıkılabilir...ancak dudak makyajı gerektiriyor..çünkü gözler önplanda olunca dudakları da renklendirmek gerekiyor...dudağına bişey sürüp dışarı öyle çıkılabilir o derece...
dediğin gibi de denerim canım :)

tamam canım özel mesajına atıyorum :)

yaa benim özel mesajım kapalıymış açtım sanırm şimdi:) pek anlamıom ama açtım sanırm oldu şmdi atabilrmisin güneşçim? ama lens kabından gördüğüm kadarıyla renk çok tatlı görünüyor gözde duruşuda belirgin we güzeldir eminim..

buarada bugün sauflon marka solüsyon aldım eczaneden. dark greenlerimi biraz onda bekleteceğim inş. azcık daha açar rengini. ilk defa bu marka aldım inş. memnun kalırm ya güneşçim senin tawsiyenle aldım batma kaşıntı yapmaz dimi, hassas gözler için yazıyor gerçi ama. daha önceden solocare aqua we elegance solüsyon kullanıodum memnun kalırsam sauflonla dewam edicem hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…