Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

arkadaşlar göz rengimen açık tonundan ela,yeşilimsilikte var sarımsılıkta,numaralı lens kullanıcam ilk defa fakat çok farkedilmeyen sinsice bir değişinm istiyorum beyaz tenliyim sizce hangi renk?

canımlar özel mesajlarınız açıkdeğil....kullanıcı paneline girin ..ayarlar ve özellikler başlığından seçenekleri düzenleye girin.......özel mesaj ayarlarında özel mesajı aktif kutusunu işaretleyin....sayfanın en aşağısına inip değişiklikleri kaydet diyin :)

bitanem evet sauflon lensleri daha açık ve daha parlak gösteriyor ama dark green oldukça koyu bir renk...yani çok da açılmasını bekleme canım :) renk özünde koyu çünkü
bende batma kaşıntı yapmadı canım...onun içinde koruyucu maddeler falan yok..formulunde az şey barındırdığı için light deniyor :) inşallah memnun kalırsın canım..
ben sauflon ile solocare aqua seviyorum ikisi de iyi

canım ben de giallo ve spice ın nasıl durduğunu göndereyim fotolardan bak üstteki spice alttaki giallo

kızlar bunu forumun ilk sayfalarında buldum .....ilk i giallo demıs 2. ise spice demıs arasında farkı anlamadım birisi rainbow birisi soleko mu demek istemıs anlamadım kı

gloriacım özelin hala açık değil...yukarda anlattım nasıl açıldığını canım :)

solekonun kendi sitesinde birsey buldum
TECHNICAL SPECIFICATIONS SL.38 TRICOLOR
Material: Hema + comonomeri + pigmenti
Water content: 43%
Uv Absorber: No
Ionic Material: No
Total ø: 14,20
Base curve: 8,60

solekonun dia sı 14.20 mıs .....rainbow un ise 14.00 dı

renklerinide sizin için koyuyorum
verde

bu da spice mıs

Son düzenleme:
soleko ile rainbow arasında fark var deniyor ama şöyle diyim spice ela demek..yani bendeki hazel demek oluyor...diğeri de giallo....türkiyedeki fıstık yeşili...

solekoyu bilemem ama ben rainbow 2 sini de kullandım..arada fark var canım baya
giallo yeşeriyo gözde....hazelde hiç yeşillenme olmuyo...
gialloda sarı limon sarısı..hazelde ise daha turuncu bal sarısı...
giallonın kendisi sarı...gözde yeşeriyo...spice ise kapta turuncu gibi..gözde koyu griye meyilleniyo

canım net hatırlamıyorum yalnış olmasın ama şişesinde 14.00 yazıyo diye hatırlıyorum...ama eğer 14.20 ise sevinirim çünkü tam oluyo bana biliyosun mel alıcam oda 14.20:)

sao l canım önerin için en kısa zamanda göz rengimi eklemeye çalışıcam çokmu belli olur eşim biraz kıskaçnta yeşili bol bi ela gibi dururmu acaba denemeye izin varmı tester?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…