Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

saol cnm benim =)

evet cnm benimde tahmınımce dark greenlerden daha acık olur gibime geliyor ........cnm en senin kadar heyecanlıyım ...........

güneşçim hayırlı olsun hazellerin öncelikle tatlım, sen hızlısın lens konusunda walla. inş. memnun kalırsın bunlardan aradığını bulmuş olursun sonunda. ben bisüre daha dark greenlerle idare etmek zorundayım ne yazıkki.gerçi sewiorumda yüzüme hoş bi renk katıo ifademi deiştirio ama hazellere göre fikrm deişebilr oyüzden bende çok merak ediorum hazellerini:) sana çok yakışçağını tahmin ediorum saçlarında siyah olduğu için hoş bi kontrast olcak tahminimce bnm saçlarım we cilt tonum açık renk bende çarpıcı durmayabilr sanırm

sağol bitanem daha elime geçmediler...nasipse yarın inşallah...salı demişlerdi :)
evet canım arayışımın artık son bulacağını tahmin ediyorum..çünkü açık renkler açık geldi..dark green de koyu geldi...hazelle ortayı bulucaz sanırım..
istiyorsan sana da atarım hazel resimlerini :)
yo hazel herkese gider bence öyle düşünme canım...çünkü açık da değil koyu da değil..
orta birşey...herkese gider ...

canım naptın sen dark greenini ? yırtılan tekini telafi ettinmi bitanem ?

ah çok özür dilerim karıştırmışım
seninki değildi yırtılan çoookk pardon :1rolleyes:
bi sürü dark green olunca böyle oldu :) son günlerdede dalgınım biraz..

çok merak ediorumm bende banada atarsan çok sewinirm cnmm zahmet olmassa tabiki , aslında bende gidip denemek istiorum ama denersem alırm gibime gelio oyüzden denememem lazım:) yırtılan dark greenler bnm diildi cnm karıştırdn sanırm başka bi arkadaş demişti yırtıldı die. rainbowların yapısı sağlam gelio bana ya kolay kolay bi zarar görmez freshlooklar incecikti onların yırtılma olasılığı çok daha fazla ama şans işte..

yakışmasna yakışır sonuçta mavi gibi cart bi renk deil ama siyah saçlı esmer kişilere bal renkli gözü çok yakıştırıyorum ben bide siyah göz makyajı yaptınmı yemede yanında yat:)makyajsız bile çok rahat kullanılacak bi renk bence. inş. beklediğimiz gibi çıkarr rengi gerçii ozmn bana bi masraf kapısı daha açılır ama napalımm artık:))

kızlar Soleko Queen Verde ya da Giallo almaya karar verdim ....ama 2 si arasında kararsız kaldım verde videolarda hos duruyor ama gercekte oyle mı bilmıyorum

tamam canımcım sana da özelden atıcam :)
evet canım şans işi valla...ama öyle kolay yırtılcak bi lens değil...bana bile dayanıyo..3 tane lensi süresi dolunca yırtılmamış vaziyette çöpe attım...zaten bi bakıma ondan tercih ediyorum rainbowu dokusunun yanısıra :)
evet siyah kalemle harika olur sana canım...bekleyelim görelim neymiş :)

gnz buarada senn mellerini gördm nekadar da güzel kaynaşmış göz renginle çok doğal durmuş wallaa.okdr kişide gördm mel fotosu sendeki bi başka geldi. ama yüzüme gitmedi soldurdu demişsinn bence makyajla kullanmayı dene acaip doğal görünüolar çünkü kendi gözün gibi.bende öle durcağını bilsem kesin alırdm..

kızlar Soleko Queen Verde ya da Giallo almaya karar verdim ....ama 2 si arasında kararsız kaldım verde videolarda hos duruyor ama gercekte oyle mı bilmıyorum

canım noooolur yapma :1no2::1no2:
ikisini de kullandım ben...ve sana da olmayacağını düşünüyorum

Son düzenleme:
gercekten mı=( ben rainbow ile sokelo yu aynı biliyordum ama soleko ile rainbow farklıymıs banada bi arkadas soyledi .....rengi biraz daha koyuymus

gercekten mı=( ben rainbow ile sokelo yu aynı biliyordum ama soleko ile rainbow farklıymıs banada bi arkadas soyledi .....rengi biraz daha koyuymus

canım şöyle söyleyim...giallo italyancada "sarı" anlamına geliyor..yani türkiyedekinden daha koyu sarı olabilir ama sonuçta yine sarı bir lens...melden farkı olmayacağını sanıyorum...
senin gözünün içindede sarı var...

verde rengi de türkiyedeki emerald green...ortadaki deliği acayip belli eden bir lensti..mavi-yeşil tonundaki yeşillerden....yani sarı-ela türü yeşillerden değil...

cnm videolarda verde inanılmaz hos duruyor kı ....ama demin kullananların fot.larına baktım gercekten rengi hiç hos deilmıs..........

eger gialloda olmazsa kı olmaz diyorsun baskada o zaman bana gidecek lens kalmadı .........bana gidebileceklerin hepsini denedim =( ...
galiba dark greenlerle devam edecegim

turkuaza kaçıyo lensliğini belli eden bi renk...
canım ümidini hemen kaybetme...hele bi hazele bakalım...

cnm ben soleko giallo kullanıyorum daha öncede rainbow giallo denemiştim renk bana çok farklı geldi.ela yeşil hafif bal rengi karışımı ortama göre değişiyo...hafif bi renk değişimi isteyenler için ideal ve çok doğal...ama canım yinede denemeden alma mutlaka dene çünkü her gözde farklı durabiliyo lens

evet cnm bugun sen soylemıstın bana ...sen oyle soyleyince biraz kafama yatmıstı ......tatlısım deneyebilecegim bi yerde yok kı rainbowları deneyebilirim ama solekoyu denememe imkan yok yani izmirde testerini bulmam cok zor .......

anladım cnm tabi denemeden alınmaz herkeste farklı durabilir umarım bulursun cnm deneyebileceğin bi yer...

valla canım ben rainbow bi kaç yerde denemiştim çok çiğ yeşil gelmişti.tanita tikaram yeşil almıştım rainbow dark greenlerin aynısı çok koyu geldi bana kullanamadım.başka bi yerden giallo siparişi verdim soleko geldi rengi faklı soleko daha doğal...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…