Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

daha açıp takmadım :) dışarda biraz işlerim var az sonra çıkmam lazım...döner dönmez açıp takıcam ve hemen resim çekicem söz :)

geldim canlarım pardon beklettim....şimdi tek tek özelinize atıyorum...umarım beğenirsiniz :)
arada 600 saniye olmasa...bi de :)

Son düzenleme:
tatlımmmmm benimmmmmmmm senin içine sindi mı onemli olan o .......ilk izlenimlerin nasıl ? ins begenmıssındır

gloriacığım sana özel mesaj atamıyorum...özel mesajın kapalıymış..açarmısın lütfen :)

tatlımmmmm benimmmmmmmm senin içine sindi mı onemli olan o .......ilk izlenimlerin nasıl ? ins begenmıssındır

tahminimden açık çıktı..açık kahve değil resmen bal rengi yaptılar bitanem..
ama önceden tahmin ettiğim gibi dark greenden açık...melden ve giallodan koyu...gialloya yaklaşıyor...
hafiften çok hafiften griyi andıran taraf var..biraz ocreyi andırıyorlar....

tatlısım benimmmmmmmmm ozel msj için ccccccccccok tesekkur ederim .....ben oldukca begendim kendi gozun gibi olmus ......cnm cım biraz yesillık var gibi duruyor oyle mı gercekten yoksa fot.tan mı kaynaklanıyor

tatlısım benimmmmmmmmm ozel msj için ccccccccccok tesekkur ederim .....ben oldukca begendim kendi gozun gibi olmus ......cnm cım biraz yesillık var gibi duruyor oyle mı gercekten yoksa fot.tan mı kaynaklanıyor

sağol canım beğenmene sevindim :) aslında kendi gözümden baya açıklar ben yakın bişey bekliyodum ama doğal gözüme göre farklılar baya...
canım ben yeşillik göremedim ama dışarıda pencere önünde öyle görünüyo olabilir..
turuncumsu bal sarısı...birazcık griyi andıran tarafı var..koyu gri füme diyim....rengin açıklığından kaynaklı...ama öyle gri lensler gibi direkt grilik değil...yeşil göremedim yeşil yok...

tatlım benim sen daha iyi bilrsin ben cok yakıstrdımmmmmmm gule gule kullan tatlım ama dedigim gibi bizim begenmemız deil onemli olan senin begenmen cunku surekli kullanacak kısı sensin

ben kullanırım bunu bitanem...beklediğimden biraz farklı fakat bana en çok yakışan rainbow rengi bu oldu canım...dark greenden daha çok sevdim...
düşünen arkadaşlara şunu söyleyim...bu renk gerçekten göz rengini baya açıyor...kahverengi durmadı kesinlikle...ve koyu gri füme lens havası var.....hiç yeşil yok....ocrelere benzettim ben...
belki doğal gri lens arayıp bulamayanlar bile bakabilir...gri lenslerden çok daha doğal bir grimsi hava var...

resimleri acele çektim o yüzden doğru dürüst olmadı pek...kimisinde açık kimisinde koyu çıktı...ama lens de zaten orta tonda ve hem bal rengine hem griye meyleden duruşu var...
doğal duruyor ama lensliğini belli eden bir tarafı da var...yani dark green kadar doğal olduğunu söyleyemem....fakat öyle karşıdaki insana da boncuk boncuk bağırmıyor...ama çok beğendim günlük olarak kullanabilirim....

Son düzenleme:
X