Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

resim213n.jpg

bu deli gibi aşık olduğum daha önceki lensim ,pretty eyes.pearl..bunlarda yıllık lensler. aylık pretty eyeslarla ilgisi yok, bu arada... türkiyede bulabiliyordum.. şu anda yok.. ama artık siparişle bir lens sitesinden yurt dışından getirtilebiliyormuş.en yakın zamanda tekrar bundan ısmarlayacağım.

benden hoslanmadıgını biliyorum ama genede yazayım dedim bi sitede yıllık pretty eyes gordum sanırsam turkıyede de var ...neyse bilgilendirmek amaclı yazmıstım .....umarım isine yarar.......

kızlar bu arada amazon yesillerim elime gecti .....bana hiç yakısmadıgı için arkadasa verdim .....amazon greyler gibi 1 gunluk 30 dkka kullandıgım bi lens oldu ......amazonlardan artık elimi ayagımı cektim =(

Hazel düşünen arkadaşlar freshlook cb nin brownuda turuncu kahve duruyor arkadaş da gördüm sizce nasıl düşünen oldu mu hiç ?

benden hoslanmadıgını biliyorum ama genede yazayım dedim bi sitede yıllık pretty eyes gordum sanırsam turkıyede de var ...neyse bilgilendirmek amaclı yazmıstım .....umarım isine yarar.......
teşekkür ederim. bir sitede bende gördüm. sanırım aynı site o... tel. konuştum. 1 ay bekleyecekmişim... sanırım,oradan ısmarlayacağım...

kızlar bu arada amazon yesillerim elime gecti .....bana hiç yakısmadıgı için arkadasa verdim .....amazon greyler gibi 1 gunluk 30 dkka kullandıgım bi lens oldu ......amazonlardan artık elimi ayagımı cektim =(

canım zamanında hevesini kırmamak için söylemek istemedim ama beğenmeyeceğini tahmin ediyordum...ama ani bi kararla ısmarlamış bulundun..bende olmaz o sana diyemedim...

Hazel düşünen arkadaşlar freshlook cb nin brownuda turuncu kahve duruyor arkadaş da gördüm sizce nasıl düşünen oldu mu hiç ?

canım ya ama o brown renginde lensin dokusundaki gözbebeği çevresindeki sarı hare çok belirgin...bence güzel durmuyodur yani...o sarı hare pure hazelde seçilmiyo ama kahverengi koyu renk olduğu için lensin en önplana çıkan kısmı orası olmuş ana renginden ziyade...

canım zamanında hevesini kırmamak için söylemek istemedim ama beğenmeyeceğini tahmin ediyordum...ama ani bi kararla ısmarlamış bulundun..bende olmaz o sana diyemedim...

cnm haklısın ne desen .....melleri de anı bi kararla ısmarladım umarım onlar iyi durur cope gitmez=)

cnm haklısın ne desen .....melleri de anı bi kararla ısmarladım umarım onlar iyi durur cope gitmez=)

inşallah yanılan ben olurum canım...melleri de pek sanmıyorum ama...:uhm:
yani canım gözlerimiz eğer koyu renk ise var yani bir sebebi..yoksa yakışsaydı Allah doğuştan vermezmiydi ki bize ? sonuçta alt tarafı bi göz rengi..yani onun için zor bişey değil :)

solusyondan da kaynaklanıyo olabilir..eğer sorun başka marka solusyonla da çözülmüyorsa o marka lense karşı alerjin var demektir...her marka lens veya her marka solusyon herkese iyi gelmiyor...
mesela ben de b&l nin lenslerini takamam ve solusyonlarını kullanamam..ama freshlook ve rainbowda öyle sorunum olmadı...fakat kişiye göre değişiyo freshlooktan rahatsız olanlar da var...

ne marka solusyon kullanıyorsun bilmiyorum ama eğer opti-free kullanıyorsan o solusyonla lensleri temizlerken parmağınla ovalamaman gerekir...ovalanma gerektirmeyen solusyonlarda ovalama yaparsan da bulanıklık oluşuyor..
Çok teşekkür ederim Güneş, şimdi solüsyon renu aldım bakalım nasıl olcak, devam ederse rainbow markasını deniycem bi de, genelde herkes memnun (bu arada optifree solüsyonu ile ovalıyordum ben hep, hiç bilmiodum ovalanmaması gerektiğini:KK43:

canım onla ovalarsan tabi lenslerde bulanma yapar...tüh....
benimde başıma gelmişti ordan biliyorum

merhaba kızlar yeşil hareli lens almak istiyorum ama internette dia..gibi sayıların olduğu seçenekle çıkıyor.numarasız almak için nasıl seçim yapmalıyım?

merhaba kızlar yeşil hareli lens almak istiyorum ama internette dia..gibi sayıların olduğu seçenekle çıkıyor.numarasız almak için nasıl seçim yapmalıyım?

canım dia dediği lensin çapı oluyor...14.00 civarında rakamlar oluyor genelde o değer..
b.c. ise temel eğri demek oluyor 8.3 ile 8.7 arasında değişen seçenekleri var
temel eğri ve çap numaranı öğrenmek için göz doktorunda ölçtürmen gerekiyor canım...

görme numarası ise 0.00 olanı numarasız demek oluyor..

merhaba kızlar uzun zamandır takip ediyorum bu topiği bende yıllaradır lens kullanıyorum ve en son kullandığım rainbow gialloydu burda koyulan resimlerden beğenip almıştım ve çokta memnunum.Ama süresi doluyo artık:KK43:
Güneşcim ben de senin gibi doğal lens meraklısıyım ve hazele takmış durumdayım biri alsada koysa artık şu lensin rengini görsek diye bekliyorum ama bekleyemiycem alıcam artık sanırım.Ama elite line deil de fantasy mi alsam diyorum o sanki daha büyük gösterio gözleri diye duymuştum,farkı ne acaba?Bide işte light mı yoksa dark mı alsam çok kararsızım.Göz rengim seninkinden çok az açık giallalor biras daha açık duruo bende çünkü.Ha birde soleko marka bi lens var,rainbow yapısında onun giallosu da hazel gibi duruo sanırım onu da çok merak ediyorum acaba onumu alsam çoook kararsızım:KK43:

canım dia dediği lensin çapı oluyor...14.00 civarında rakamlar oluyor genelde o değer..
b.c. ise temel eğri demek oluyor 8.3 ile 8.7 arasında değişen seçenekleri var
temel eğri ve çap numaranı öğrenmek için göz doktorunda ölçtürmen gerekiyor canım...

görme numarası ise 0.00 olanı numarasız demek oluyor..

canım çok teşekkür ederim.yarın dr a gidiip ondan sonra sipariş vermeden yine sizlere danışırım. bu arada hangi internet sitesi daha ucuz ve güvenilir?bu konu da da yardımcı olursan çok sevinirim

canım çok teşekkür ederim.yarın dr a gidiip ondan sonra sipariş vermeden yine sizlere danışırım. bu arada hangi internet sitesi daha ucuz ve güvenilir?bu konu da da yardımcı olursan çok sevinirim

önemli değil canım :)
maalesef ben netten almadığım için bu konuda yardımcı olamıycam..diğer arkadaşlar bilirler :)

kızlar ya benim meller gümrüge mı takıldı nedir halen aynı yerdeler =( aradan 3 hafta gecti takıp numarasına gore bakıyorum halen sao paulo da =(

freshlook gry lenslerden nefret ediyorummmmm!!!
bugün kaç kişi bana gözlerimin lens mi olduğunu sordu..
daha doğrusu sormadılar direk gözleriniz lens dimi dediler..
ya b&l da bile bunu srmuyorlardı..
çok uzun zamadır freshlook takmıyordum bugün takayım dedim ama grdiğim heryerde muhatap olduğum çoğu insan kadın erkek bana bunu sordu ya çok çok çok sinir bozucu birşey bu yaaa!!
ya çok mu belli oluyor frehlook kullanan arkadaşlar söylermisiniz!!!

X