Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

önemli değil canım :)
resimdeki lensimi beğendiysen bunlar rainbow markanın elite line serisinin giallo (fıstık yeşili) rengi..
kendisi limon sarısı bir lens yarı şeffaf...göze takınca yeşeriyor...

Ya rainbow hazellerin doğru düzgün resmini bulamadm hiç kullanan yok )= çok merak ediyorum bende..Yalnız freshlook cb hazel i kimse anlamıyor tavsiye ederim gerçekten

güneşçim canım teşekkür ederim de istedigim yeşil tonu bu degil bana yakışmaz bu ton ben şimdi freshlook cb in hazeline birde honeye birde rainbow gailloya bakayım canım rainbow da aylık mı ?

Güneşcim ben de rainbow giallo kullanıyorum 2 yıldır ve aşırı memnunum.Ancak şu sıralar canım değişiklik istiyor mavi-gri arası bi renk istiyorum.Forumu okumaya çalıştım ancak çok uzun o nedenle sorumun cevabı ara sayfalarda varsa da sana zahmet bi daha cevaplar mısın? Rainbow'un fun line'ı öyle kedi gözü vs gibi eğlencelik çeşitler mi? Bir de bu elite line ve fantasy line'ı deneyebileceğim bir lens merkezi biliyor musunuz? Ben etilerde oturuyorum bakırköyde bir yer biliyordum ama baya uzak.Git,dene,sipariş ver ve al vs çok uzun ve de çok yoğunum şu sıralar =((

Güneşcim ben de rainbow giallo kullanıyorum 2 yıldır ve aşırı memnunum.Ancak şu sıralar canım değişiklik istiyor mavi-gri arası bi renk istiyorum.Forumu okumaya çalıştım ancak çok uzun o nedenle sorumun cevabı ara sayfalarda varsa da sana zahmet bi daha cevaplar mısın? Rainbow'un fun line'ı öyle kedi gözü vs gibi eğlencelik çeşitler mi? Bir de bu elite line ve fantasy line'ı deneyebileceğim bir lens merkezi biliyor musunuz? Ben etilerde oturuyorum bakırköyde bir yer biliyordum ama baya uzak.Git,dene,sipariş ver ve al vs çok uzun ve de çok yoğunum şu sıralar =((

rainbow un grisini kullanıyorum. bende mavirenk ,veriyor. daha önce koymuştum resmini. ama göremediyseniz diye tekrar koyuyorum. ..çok doğal duruyor bende....
elite line gri...

Son düzenleyen: Moderatör:
resim115.jpg

rainbow elite line gri......

resim213n.jpg

bu deli gibi aşık olduğum daha önceki lensim ,pretty eyes.pearl..bunlarda yıllık lensler. aylık pretty eyeslarla ilgisi yok, bu arada... türkiyede bulabiliyordum.. şu anda yok.. ama artık siparişle bir lens sitesinden yurt dışından getirtilebiliyormuş.en yakın zamanda tekrar bundan ısmarlayacağım.

resim231.jpg
.........
bu arada ,gözlerimi biraz açıyorum ki renk iyice belli olsun diye.....
bu arada kendi göz rengim bal...

hilaryduff1280x96020514.jpg

güneşçim böyle bi ela istiyorum tam sarı bu oluyor sanırım??freshlookun colorbrend hazelini önermiştin o böyle durur mu canım ben de. gözlerim orta kahve ..

ya kızlar bende giallo bundan bile açık durdu biliyomusunuz:bbo:

Buarada güneşcim evet canım catherine zeta jones un gözleri gibi parlak ve belirgin bi renk renk tonuda oldukça yakın.

evet canım funlinelar kedi gözü kurt gözü falan...sana yakın olsa yer söylerdim ama çok çok uzakta senin dediğine göre...o yüzden boşver...
grimsi mavimsi duran 2 çeşit renk var..gri ve lilac....
gri olanı gri-buz mavisi...lilac olanı açık gri-buz mavisi-violet duruyor....gri olanı daha nötr ve naturel tonda, lilac ise daha iddialı ve biraz fantastik...

Son düzenleme:
ya kızlar bende giallo bundan bile açık durdu biliyomusunuz:bbo:

Buarada güneşcim evet canım catherine zeta jones un gözleri gibi parlak ve belirgin bi renk renk tonuda oldukça yakın.

tüh canım ya...o zaman çok açık durmuş olmalı sende...
ama belki farklı bir solusyon markasıyla giallo biraz daha koyumuş gibi gösterilebilir..fakat bu durumda daha sarı değil daha yeşil olacaktır...çünkü koyuldukça yeşeriyor...

ha bu arada hazel catherine in gözleri gibiyse süper valla....aldım gitti o zaman :jeyyar:

Son düzenleme:
Teşekkürler güneşcim..Ben bugün biras araştırma yaptım bi yer buldum gibi yarın arayacağım.Bu arada bu başlığın ilk sayfasında harika bir lens var el yapımı,boyama vs denmiş.Onu biyerden edinme imkanımız var mı? yani bunu yapan bir yer var mıdır istanbulda? ve de isteğe göre mi yapılıyor.şimdiden teşekkürler =)

canım koyduğum resim zaten rainbow giallo idi...sen sanırım başka bir lens anladın onu :)
ve senin koyduğun resimlere en yakın görüntüyü verebilecek olanı da o...
diğer ela lensler catherine zeta jones un gözünün tonlarında oluyor...yani daha koyu...
onlardan sarı-yeşil bekleme...

yok canım yanlış anlamadım ama gözden göze degişebilir rengi diye dedim bi deniyeyim hani çok degişçegini sanmıyorum ama yine denemeye deger diye düşündüm bu yeşilin bi ton daha açıgı dursa bende hiç tereddütsüz alabilirim çnkü gözün çevresi yeşil içi sarımtrak duruyo tam yeşil degilmiş dikkatli bakınca farkettim:lepi:teşekkürler güneşçim

Teşekkürler güneşcim..Ben bugün biras araştırma yaptım bi yer buldum gibi yarın arayacağım.Bu arada bu başlığın ilk sayfasında harika bir lens var el yapımı,boyama vs denmiş.Onu biyerden edinme imkanımız var mı? yani bunu yapan bir yer var mıdır istanbulda? ve de isteğe göre mi yapılıyor.şimdiden teşekkürler =)

canımcım onlara türkiyeden hiçkimsenin ulaşma ve kullanma şansı yok..
çünkü fiyatı 450 dolar ve de türkiyeye gönderim yapmıyorlar...

yok canım yanlış anlamadım ama gözden göze degişebilir rengi diye dedim bi deniyeyim hani çok degişçegini sanmıyorum ama yine denemeye deger diye düşündüm bu yeşilin bi ton daha açıgı dursa bende hiç tereddütsüz alabilirim çnkü gözün çevresi yeşil içi sarımtrak duruyo tam yeşil degilmiş dikkatli bakınca farkettim:lepi:teşekkürler güneşçim

önemli değil canım :) dene bakalım :)

kızlar bi kac sorum olucak =)

lenslerin suyla teması lense ne gibi zarar verir?solusyonun içerigindekı maddelerin tam olarak işlevi nedir sadece lensi temizleyıp dezenfeksiyon edip bakterilerden ve proteinlerden uzak tutmak mıdır ?

yok tatlısım pekte oyle deil bugun arkadas saka olsun diye bir litre suyu basımdan asagıya dokunce dolayısıyla gozumede su girdi lenslerimde zarar gorebilmıs olabilr diye dusunmustum o yuzden sordum ...

solusyondakı maddeleri sormamında nedeni gercekten cok merak ediyorum goze bi sakıncası var mı kırpıkleri zamanla doker mı vb. ........solusyonun kapagını actıktan sonra 3 ay içinde atın diyorlar ya acaba neden 3 ay ?
3 ay gecsede kullansak nolur ....

Son düzenleme:
X