Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

benım gozlerım koyu renk oldugundanmı ne anlamadım cart durmadı bende.koyu bıle gelıor:)

işte canım ben başta jade diye hatırlamışım:) sonradan aklıma geldi.. b&l'um rahatlığı nasıl, türkiye'deki lenslerin kalitesinin düştüğünü okudum önceden? platinium benim için şu an b&l'da ilk tercih.

bende aqualar cart koyu mavi durdular...yani mavi de durabiliyor arkadaşlar...haberiniz olsun..
hatta butterflyrose da yeşil durmasına çok şaşırdım :) freshlook safir mavi gibi duruyorlardı bende

Aranızda amazon colors mavi deneyen var mı, başka bi forumda fotoğrafını gördüm o gün bugündür bu lensle yatıp kalkıyorum. Aklımda freshlook violet vardı o zamana kadar onu bile unutturdu resmen. gözlerim aşırı alerjik, 1 saatten fazla takamıyorum lensleri ama gene de istiyorum napıyım:)

beNde Lens kullandım 3 ayLık lens ama daha fazla kullanılabiliyor yani ben rahat 6 ay kullandım ama ben hergün takmıyodum sadece haftada 2 kere bazen nadir kullanıyodum ve temizliğine cok özen gösteriyodum bi sorunum olmadı ama lensi ilk defa takarken gözlerim kanlandı ve 1 saatte taktık yani lensi aldığım yerde taktırdım ama sonra bi kaç kere deneyince takımı ve çıkarımı kolay ama yere düştü diyelim kirlendi sakın suyla yıkamayın losyonuyla yavaşca ovalayarak temizleyin..

bende aqualar cart koyu mavi durdular...yani mavi de durabiliyor arkadaşlar...haberiniz olsun..
hatta butterflyrose da yeşil durmasına çok şaşırdım :) freshlook safir mavi gibi duruyorlardı bende

göz rengi çok onemlı gunescım ya oyuzden sende ole durmustur cunku senın goz rengın benımkıne gıre daha acıklar bende mavı yesıl arası bısı durur dedım ama zumrut yesılı gıbı duruyo hatta resımde cok bellı olmamıs:)

3 aylık 1 yıllık kullanım diyorlar ya lensler için yırtılmadığı sürece o süreyi aştığımızda kullanabilirmiyiz?

Hayır lenslerin kullanım süreleri var eğer o süreleri aşarsan batma yapar..Sağlıksız olur..gözlerin zarar görür..Yırtılmasa bile verilen süre dahilinde kullanılmalıdır a.s.

ya lens kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirm naniknanik baya bi sayfa okudum yazdıklarınızı. bende freshlook turkuaz ya da yeşil almak istiyorm. ama gözlere zarar veriyo mu ? :uhm:bide gözlerim orta kahverengi nsıl durur ? yardımcı olursanız çok sevinirmm :1hug::1rolleyes::

Lenslerin bakımı doğru şekilde yapıldığında göze zarar vermez. Ben 8 senedir lens kullanıyorum ve gözümde bir iki kez arpacık çıkması dışında (ki buda büyük ihtimal göz kaleminden olmuştu) herhangi bir problemim olmadı. Üstelik ben sabah takıyorum gece çıkarıyorum.

Lensin sende nasıl duracağı göz rengin dışında cilt ve saç rengine de bağlı. Benim gördüğüm kadarıyla esmerlere yeşil ve ela tonlar, kumrallara mavi ve yeşil tonlar, sarışınlara ise mavi tonlar çok yakışıyor. Tabi arada istisnalar vardır. Mavinin yakıştığı esmerler de görmedim değil.

hoşbulduk canım :1hug: sağol Şeniz
sanırım bana en çok yakışan renk de bu son rengimmiş gibime geldi :)
giallo ve emeralda göre daha çok sevdim bunları..

Yakışmış canım, kendin beğenmene de sevindim. İyi günlerde kullan, canlılık katmış yüzüne bence

Çok geçmiş olsun, göz gerçekten çok çok önemli. Benimde gözlerim hassas ve çok nadir takabiliyorum.

.................

Son düzenleme:
cvp veren arakadaşlr çk tşekkür edermm :1rolleyes: bügün cıkıcam bakmaya ..siz gözlükçülerden mi alıyodnuz??:uhm:

amozonlar evet aylık sofistic lenslerin aynısı olduğunu söylediler aldığım yerde,ayrıca el boyaması doğal durduğunu söylüyo herkes ,tabiki bende çok memnun kaldım.En önemlisi zaten doğal durması.

cnm benim gözlerim ela ,daha çok yeşilsositososito ve gri lensleri tercih ediyorum.şu an amozon yeşil kullanıyorum griside var ama onu pek beğenmedim,daha öncede freshlook un hareli gri hareli yeşil kurşuni hareli bal rengi ve pure hazeli aldım ama sadece hareli griyi beğendim o çok doğaldı,Ama hala arayıştayım en kısa zamanda durasoft un renklerini denemeyi düşünüyorum bakalım onlar nasıl durucak?

Bu kadar ince ayrıntısına kadar düşünmemiştim gerçekten süpersin:1shok:

Ben beyazım hatta bembeyazım saçlarımda şuna karamel renklerinde,kendi gözlerimde koyu yeşil bana hangi markanın yeşilini önerirsin numaralı buarada

şey hareli veya haresiz diyosunuz ya. aradaki fark ne ?? bn ik kez alıcm da ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…