Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

oooovvv süper durmuş bunlar :-) :nazar: :nazar: Çok yakışmı iyi günlerde kullan :-) Bu arada hoşgeldinnn a.s. a.s.

hoşbulduk canım :1hug: sağol Şeniz
sanırım bana en çok yakışan renk de bu son rengimmiş gibime geldi :)
giallo ve emeralda göre daha çok sevdim bunları..

lens zaten gozleri oldugndn buyuk gosteriyo. bide buyuk gosteren lens takınca gozler kocaman olmazmı?

Kızlar Ankara'dan amazon colors'ı nerden alabilirim?? bu lenslerin sophisticlerin aylığı olduğunu duydum bilginize..

Gözler büyüyor tabi ama benim irisimi öyle anormal şekilde büyütmedi. Özellikle Eclipse Hazel'in lens olduğu sadece resimlerde özellikle yakından flaşlı çekince belli oluyor. Nişanlım lens taktığımı anlamadı mesela, yüzümde bir değişiklik olduğunu gördü ama ancak tam olarak ne olduğunu anlayamadı. Takmaya başladıktan iki gün sonra birlikte otururken ne güzel boncuk boncuk bakıyorsun deyince lens taktığımı söyledim.

Son düzenleme:
Çok yakışmışlar. Güle güle kullan.

Evet arkadaşlar hepinize merhaba tekrardan :)

yeni lenslerimle geri geldim..bakalım beğencekmisiniz ? kaşlarım bakımsız o yüzden dikkate almayın

97543289dz4.png
32928412ye0.png
48588726uh3.png
69470210sc8.png
24654714og9.png
10en9.png

güneşcim lenslerın hayırlı olsun çok yakışmıs ve doğal duruyor herseyden once senın içine sınmesı ve begenmen.güle güle ve ıyı gunlerde tak.buarada bende lens aldım gene:)

güneşcim lenslerın hayırlı olsun çok yakışmıs ve doğal duruyor herseyden once senın içine sınmesı ve begenmen.güle güle ve ıyı gunlerde tak.buarada bende lens aldım gene:)

sağol canım :) senin lenslerin de hayırlı olsun :)
menekşe rengi diye bence boşuna çekiniyor insanlar...3 lensim var ve en güzeli bu diyorum yani :)
seninkiler ne marka canım..resim net çıkmamış pek..sophistic galiba...

evet once rengı gordum ama menekse oldugunu duyunca sasırdım bıdakıne bende denıyecegım:)canım ben resmı buyuk olarak eklemek ıstıyorum ama olmuyor ıyuzdende bellı olmuyor napmam gerekıyor.bunlar b&l aqua b&l markaya taktım ben buaralar:)

arkadaşım bende b%l hareli aqua almak istiyorum. nasıl bı renk tam olarak anlatır msın? resimleri buyutmeme ragmen pek belli olmuyor çünkü. ben ne mavı ne yeşil çok açık olmayan bır renk oldugunu duşundugum için almak istiyorum çünkü

evet once rengı gordum ama menekse oldugunu duyunca sasırdım bıdakıne bende denıyecegım:)canım ben resmı buyuk olarak eklemek ıstıyorum ama olmuyor ıyuzdende bellı olmuyor napmam gerekıyor.bunlar b&l aqua b&l markaya taktım ben buaralar:)

canım resmi yükledikten sonra hotlink for forums 1 diye geçen linki kopyalayıp yapıştıracaktın ama olsun tıklayınca açılıyo :)

ben b&l aqua kullanmıştım ama hiç memnun kalmamıştım..sende çok doğal durmuş güle güle kullan :)

Resmini ekleyen bayanlar sözüm meclisten dışarı :)
Ama lens takınca balık gözü gibi oluyor yani bende öyle duruyordu en azından.Benim gözlerim ela ve yeşil lens kullandım kimse farketmediği gibi ağladın mı sen ,ne oldu gözlerine çok donuk bakıyosun demeye başladı ama ben kendim biliyorum ya takmaya devam ettim :) Gözleri çok hassas olanların özellikle işe giderken kullanılmamasını tavsiye ediyorum.Klimalı ortamlarda kesinlikle göz yaşı damlası yanınızda bulundurmalısınız.
Benn çok kısa süre kullandım .Bankda çalışıyorum klimalı ortamda ve en az 9 saat gözlerimde kalıyordu.
Her iki gözümde de kist oluştu.Mikrop kaptı ki çok temiz kullanıyordum. Ameliyat oldum 2 kez ve her ikisi faciaydı.Türkiyenin en büyük göz hastanesinde oldum ve ilkinde çığlıklarım tüm hastaneyi sardı 2. ameliyatımda kalbim durdu ( tabi bunlar ayrı hastane önerilerinde paylaşabileceğim şeyler) Ameliyat sonrası lenslerin korneamı zayıflatmasından ve inceltmesinden dolayı zaten hassaslaştığı için korneam yırtıldı günlerce sargılı gezdim.Şuan kullanmıyorum .Ve eczaneden aldığım özel göz temizleme jelleriyle gözlerimi temizlemek zorundayım.Çünkü çok hassaslaştılar.Aldığım burada bahsettiğiniz duyulan markalardan biriydi.Ama göz bu sonuçta çok hassas ve herkesin lens kullanmamasını tavsiye ediyorum
klimalı ortamda kullanmamanızı ,en fazla 2 saat gözlerinizde kalmasını,hergün ard arda takmamanızı, lensleri taktıktan sonra çok titizce makyaj yapmanızı tavsiye ediyorum.

arkadaşım bende b%l hareli aqua almak istiyorum. nasıl bı renk tam olarak anlatır msın? resimleri buyutmeme ragmen pek belli olmuyor çünkü. ben ne mavı ne yeşil çok açık olmayan bır renk oldugunu duşundugum için almak istiyorum çünkü [benım goz rengım koyu kahve benım bu aldıgım harelı olanı haresızıde var.kapalı bır ortamda koyu duruyor cart deıl yanı dısarda ve bol ısıklı yerde bellı oluyor ama doğal damarlanmada goze batmıo çok yakın bır mesafeye gırsen bıle ama bende yeşil agırlıklı durdu dıyebılırım

Güneş lenslerin hayırlı olsun ben de freshlook violetlere bakmayı düşünüyorum hiç denedin mi bi kaç fotosunu gördüm onlar da çok hoş lensler tabi benim gözlerde nası durur hiç bilmiyorum kırmızıya çalan bi kahve çünkü..

arkadaşım bende b%l hareli aqua almak istiyorum. nasıl bı renk tam olarak anlatır msın? resimleri buyutmeme ragmen pek belli olmuyor çünkü. ben ne mavı ne yeşil çok açık olmayan bır renk oldugunu duşundugum için almak istiyorum çünkü [benım goz rengım koyu kahve benım bu aldıgım harelı olanı haresızıde var.kapalı bır ortamda koyu duruyor cart deıl yanı dısarda ve bol ısıklı yerde bellı oluyor ama doğal damarlanmada goze batmıo çok yakın bır mesafeye gırsen bıle ama bende yeşil agırlıklı durdu dıyebılırım

canım bu aquamarine'se takanlar koyu gözlerde koyu olduğunu söylüyo

Son düzenleme:
Resmini ekleyen bayanlar sözüm meclisten dışarı :)
Ama lens takınca balık gözü gibi oluyor yani bende öyle duruyordu en azından.Benim gözlerim ela ve yeşil lens kullandım kimse farketmediği gibi ağladın mı sen ,ne oldu gözlerine çok donuk bakıyosun demeye başladı ama ben kendim biliyorum ya takmaya devam ettim :) Gözleri çok hassas olanların özellikle işe giderken kullanılmamasını tavsiye ediyorum.Klimalı ortamlarda kesinlikle göz yaşı damlası yanınızda bulundurmalısınız.
Benn çok kısa süre kullandım .Bankda çalışıyorum klimalı ortamda ve en az 9 saat gözlerimde kalıyordu.
Her iki gözümde de kist oluştu.Mikrop kaptı ki çok temiz kullanıyordum. Ameliyat oldum 2 kez ve her ikisi faciaydı.Türkiyenin en büyük göz hastanesinde oldum ve ilkinde çığlıklarım tüm hastaneyi sardı 2. ameliyatımda kalbim durdu ( tabi bunlar ayrı hastane önerilerinde paylaşabileceğim şeyler) Ameliyat sonrası lenslerin korneamı zayıflatmasından ve inceltmesinden dolayı zaten hassaslaştığı için korneam yırtıldı günlerce sargılı gezdim.Şuan kullanmıyorum .Ve eczaneden aldığım özel göz temizleme jelleriyle gözlerimi temizlemek zorundayım.Çünkü çok hassaslaştılar.Aldığım burada bahsettiğiniz duyulan markalardan biriydi.Ama göz bu sonuçta çok hassas ve herkesin lens kullanmamasını tavsiye ediyorum
klimalı ortamda kullanmamanızı ,en fazla 2 saat gözlerinizde kalmasını,hergün ard arda takmamanızı, lensleri taktıktan sonra çok titizce makyaj yapmanızı tavsiye ediyorum.

önerilerin icin sagol canım ayrıca geçmis olsun. bende yeni lens kullanmaya basladım ama korkuyorum gozume bisey olcak diye hergun takmamaya ozen gosteriyorum..

teşekkürler. benım ten rengımde koyu bugday.göz rengimde oldukça koyu. genelde lenslerın orta kısmı pek göze batmıyor bu yuzden. bende b&l gri blue topaz ve koyu yeşil var ama gri açık mavı duruyor.memnunum ama çok açık rengi. blue topaz çok mavı dark yeşilde çok yeşil geliyor halıyle. bana gunluk hayatta da hep ara renkler gidiyor. ten rengim pek musait değil her rengi kaldırmıyor. sence bende de yeşilimsi mi durur. çünkü görduklerinde yeşil sanmalarını ıstemem.
LACİVERT arkadaşım bu aquamarine dediğin renk b&l ta aqua dıye geçen renk mi yoksa başka bır renk mi? ve gözlerim sıyaha yakın kahve

Son düzenleme:
Güneş lenslerin hayırlı olsun ben de freshlook violetlere bakmayı düşünüyorum hiç denedin mi bi kaç fotosunu gördüm onlar da çok hoş lensler tabi benim gözlerde nası durur hiç bilmiyorum kırmızıya çalan bi kahve çünkü..

sağol canım :)
yok freshlook violet denemedim ama b&l hareli violet kullandım o da çok güzeldi..

X