Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ben geçen sene almıştım freshlook ilk olarak haresiz yşilini..yıllık demişti aldığım yerdeki satıcı..50 ytl ye almıştım ve toplasan 5 defa takmışımdır..süresi bitmek üzere ve kenarda öylece duruyor..bend eyok diye biliyordum yıllık olanı ama sanırım haresizlere var..geçenlerde de freshlook hareli gry aldım..aylık maalesef..ama ben 3-4 ay kullanmayı düşünüyorum :)) zaten çok sık takmıyorum onu..çok da memnunum..şimdide pure hazalını denemeyi düşünüyorum.....

herkese merhaba, yeni katıldım aranıza.ben de lens almayı düşünyorum.sizleri iyi ki buldum. günlerdir bütün sayfaları üşenmeden okudum, sonunda dayanamadım ve teşekkür etmek istedim hepinize :) şimdiye kadar hiç lens takmamış olmama rağmen, bu konuda bayağı bir bilgim oldu.. öpüyorum hepinizi kızlarr:1hug:

Suya değdirme sakın canım lenslerini, her zaman solüsyonla yıka. Solüsyonla ovalayıp, sonra en son üzerine birkaç damla damlatıp, gözüme öyle takıyorum ben.
Çıkardıktan sonrada yine solüsyonla yıkayıp kabına yerleştiriyoruz. Kaptaki solüsyonu her seferinde yenilemek gerekiyor.

şekerim merhaba,nasılsın? haresiz yeşili neden beğenmedin. Açmadı mı göz rengini? bende hareli yeşil yada pure hazel düşünüyorum, kararsız kaldım

Kızlar aranız da Biomedics Colors lens deneyen var mı ? 4 Renk seçeneği var ...

YEŞİL

HAZEL (Gerçekten böyle mi duruyor acaba ) fisfisfis benneyaptımki

GRİ

MAVİ

şekerim merhaba,nasılsın? haresiz yeşili neden beğenmedin. Açmadı mı göz rengini? bende hareli yeşil yada pure hazel düşünüyorum, kararsız kaldım

açmak ne kelime gözümde lens olduğunu bile anlamadı bazıları..göz renginde farklılık yaratıyor tabi ama açmıyor..birdaha asla almam..zaten doğal da değil..freshlook hareli gry var bende çok güzel gerçekten tavsiye ederim..ourew hazalı kullanamdım ama o da çok güzelmiş yakında almayı düşünüyorum..pure hazal gryden daha çok açıyormuş göz rengini..

lensleri suyla mı yıkıyorsunuz. napıyorsunuz. sakın yapmayın bir daha. mikrop bile kapabilir,lensleriniz. aman ha....batan lensi ,şöyle bir kaç kere içe dışa çevirin . sonra tekrar takın, ve bu arada solüsyunu da kullanın, iki tarafa çevirirken.................

Biomedics Colors artık üretilmiyor. Bazı online siteler satıyormuş gibi görünüyor ama sorunca yok diyorlar. Ben mavisini çok denemek istiyordum ama bulamadım.

Kızlar aranız da Biomedics Colors lens deneyen var mı ? 4 Renk seçeneği var ...

YEŞİL

HAZEL (Gerçekten böyle mi duruyor acaba ) fisfisfis benneyaptımki

GRİ

MAVİ

Sagol Galpal a.s. Peki şu hani gözleri büyük gösteren lensleri sen mi kullanıyordun kafam karıştı fisfisfis fisfisfis Eğer sensen nerden hangi sitesen sipariş veriyodun bi de hazel in tam ismi nedir acaba ? fisfisfis Kusura bakma yanlış hatırlıyorsam a.s. a.s.

Evet bendim. Burada sanırım link vermek yasak ancak sitelerin isimleri circlelens2u ve secreteyes. Google'dan aratırsanız mutlaka çıkarlar. Hazel'in ismi Bescon Eclipse Hazel ama Seeshell Hazel diye de geçiyor.

Aman canım suya değdirme sakın mikrop kaparsın. Valla benimde hep sol gözüm batıyor, ben artık gözümde bir problem olduğunu düşünüyorum. Sol gözümde batan lensi çıkarıp sağa taktığımda batma olmuyor mesela
Göz yapım çok hassas benim o sebeple olabilir,

oooovvv süper durmuş bunlar Çok yakışmı iyi günlerde kullan Bu arada hoşgeldinnn a.s. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…