Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben kahveyi oglene kadar iciyorum canim. Degilse gercekten iykum gelmiyor Bugun de menun cok kotu. Off ya. Ama soz yarina guzel olacak

Pikachu değil canım, eski bir takim.arkadasimiz canım.
hım tamam

canım hemen sıcak bişeyler içseydin çay,çorba
amin canım

canım afiyet olsun,bir yerde ayran olsa süper olurmuş

Günaydın mutlu pazarlar
ay o kırmızı sarı çiçeği pizza olarak gördüm mutlu pazarlarrr

Canım ben evin içinde 2o bin adım yapıyorum illa dışarı cikmana gerek yok yaaaa deme öyle geçmesini istiyorum seni
20 bin hem de evde helallll

Aynen 3 kere deneyip bir kere yapıyoruz.

emin misiniz der gibi bekletti evet

REkor 40 bin düşüp bayılma

Bazen şirazeyi kaybediyorum. Türkçe var ya insanı ipe götürür. Sebastian bacimin şaşırdım imocisi ile aboooo dedim.
@Kahve_Kokusu imocinin boynuzlarini yirim dedim valla bak
sebastian bacııı hahaah etiket de yanlış olmuş abla hahahah Allah iyiliğinizi versin ya

aynen
aa görmedim cnm hangi topik bizimkiler mi?
e hazır grup vardı yani sizin gibi devam etmek için herkesin birden istekli olması lazım onu anladım kaptancım e böyle de takımların kapanmasını bekliyorlarmış gibi oldu...

O sırada site bir yaniy bir yanmiy oluyordu napim bu kadar oldu...yepisyeni bir arkadaş gelecek du bakim

İyi pazarlar. Gece mesaj yazarken site bakima girdi. Sonra sirayla cocuklar uyandi. 11e kadar uyudum küçük uyanana kadar. Kahvaltı yap, mutfagi topla ancak gelebildim
Iyi pazarlar canim.
Yok Ya moralim çok bozuk şuan hiç bisey yapacak durumda değilim
Hayirdir canim ne oldu
Bugun de canim cok istedi sutlac yapip yedim. Off bogazimi tutamiyorum bir turlu. Insallah yarina guzel menu getircem

Listedesin canim aksam menuyede dikkat et olur mu
Cumaya kadar kaçamak olmasin
Akşama brokoli mor.lahana yaptım firinda birde bir kase de tavuk çorbası içsem uygun olur mu aceba
Bence uygun canim

9.takimda yazıldı canim sizin eski topiktekiler yazdı
Hatta kazenin profilinde yazildi ama o mesajlar silinmis tum kaptanlar etiketlenmisti ama kabul eden gormedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…