Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bugün fazlasıyla duygusalım
t0503.gif
ayy 😍 canım yalnızsan ve istiyorsan Rabbim gönlüne göre, dışı içi hayatı zihni düzgün biri göndersin inşallah ve seni çok mutlu edecek :KK200:

Yaaa😂4-5 sene önce ilk defa bi diyetisyene gittim 2 ay. Aynı zamanda zumbaya da yazılmıştım😂2 ayda 2 kilo verdim çok sinir olmuştum. Şimdikinden çok memnunum😍 Benim bir arkadaşım diyetisyene gidince kilo almıştı 😂
o kadar para ver bi de kilo al di mi 😂 en çok da o egoları,dediğimi yap diye azarlamaları ,kilo vermeyince de yağdan veriyosundur sabret sabreeet ücretin süresi dolsun demeleri :ıslık:

Yaw allah açlıkla terbiye etmesin🤭 kedimin mamasını veriyodum 😂mis gibi koktu😁şöyle kıvırcık ve taze soğan ilavesiyle baya tonbalıklı salata olur üstüne de limon oooh mis😂
yaaaa 😂 ben de mama reyonlarından geçerken insan maması sanıyorum bazen aç olunca geliyo kokusu haha 🤣

Kızlar aranızda kahve falına bakan yok mu doğum tarihli olana bakıyorlarmis ama benim doğum saatimi annem hatirlamiyor:süslü:
ben de falddine yolluyorum 😂

Tek basen olarak duymadim hiç. Ama tum vucut kasını çalıştırıyor diye aldik. 107 kgyken aldik. O zamanlar 10 dk yapinca kan ter içinde kaliyodum eşim elinde suyla bekliyodu adam🙊
yaa bak suyla da beklermiş 😍 canım aile dışı insanlara,kendi içinde kalanlara yoğunlaşıp belki ailene yansıttın bunu da düşün olur mu 🤗 kan bağı olan ama bizi üzen insanları bazen olduğu gibi kabul etmek lazım, sadece yaşadıklarına ve sağlıklı olduklarına şükretmek bile mutluluk veriyor :KK200: çünkü değiştiremiyoruz ama ayrılamıyoruz da ki annen de kaç yaşında kadın artık değişmez sanmıyorum canım ,dediğin gibi keşke daha çok ilgilenip duygusal olarak da doyurabilseydi seni ama kv daha iyi bu konuda sanırım buna da şükretmeli 🤗

kız sen naptın bakalım beslenmeni düzenledin mi accık leslie yapıldı mı hele bi anlat 😍

Son 1200 adım kaldı ama basım çatlıyor 😕
geçmiş olsun canım stresten mi?
Beth18 Beth18 canım oğluna da geçmiş olsun bişeyi yok inşallah :KK43:

Evet tatlım disaridaydim. Eşime biraktirdim kendimi dönüşte yuruyebileyim diye. Bayağı uzak mesafedeydim. 8 km' ye güvendim. Yemesem de olurdu simiti belki ama bişi, poğaça, s....böreği , patates kızartması, sosis yemedim aklımda pastel olunca yüzlerine bile bakmadım. Hafta içi hatta yarın tertemiz beslenecegim inşallah. :rapci::rapci::rapci:
helallllll geliyorr geliyorrr Elhan abla perşembe son vuruşu yapıyorrr sayın futbolseverlerrr :KK71:

Menüm

Sabah 13.30

Bir yumurtadan menemen
3 ceviz 3 zeytin
Bir dilim Süzme peynir
Bir dilim köy ekmeği eşimin yengesi yapmış beyaz unlu değildi sanırım
10 yüz milyon bardak şekersiz çay

Akşam 19.00

Haşlanmış tavuk
3 kaşık salçalı pilav
Ev yapımı domates turşusu

Su 2 litre civarı

Aijoo Aijoo Zipzip- Zipzip-
Geçen hafta yaptığım hataları bu hafta yapmicam kızlar, belki yavaş kilo veririm ama geçen hafta hem kendimi aç bıraktım tansiyon sorunu yaşadım hem de 8 gün wcye çıkamadım.

Burdan bir arkadaş yazmıştı yanlış yapıyorsun daha beter ödem olacak artı gelecek diye dediği çıktı.

Menulerimi aşırıya kaçmadan doya doya ve daha çeşitli yiyeceğim
canım aynen ben bi tahminde bulunmuştum 🤗 başıma çok geldi çünkü 😘 dengeli gitmek en güzeli hayatım 😘
Canım bir parça yedim sadece çünkü domates turşusu hiç sevemedim, yemeğin yanında tad olsun diye yedim. Teşekkür ederim canım benim
ben de onu soracaktım canım, pilav da salçalı mesela o da tuzlu olmuş 😘 10 yüz milyon bardak hahha 🤣
cnm çok siyah çay da çok su içmeyi gerektirebiliyor onu normal tutup bir fincan da limonlu yeşil çay mı içeydin ki 🤗

18 Aralık Menüm
Uyanınca ılık limonlu sirkeli su
Kahvaltı 2 dilim kızarmış kepekli ekmek, domates salatalık yeşillik,şekersiz kahve , 1 kaşık yeşil zeytin ezmesi, 2 ince dilim kaşar, biraz biraz lor ve ezine peyniri, 1 haşlanmış yumurta
Ara yağ yakıcı türk kahvesi, 4 hurma 4 ceviz
İkindi yarım adana dürüm, bol salata,ayran
Ara limonlu yeşil çay x 2 , bir avuç leblebi
Spor 2 mil leslie ve yürüyüş 13.086 adım
Aijoo Aijoo Zipzip- Zipzip-
Eki Görüntüle 2972329
Afiyet olsun. Akşam adana dürümsüz olsa daha iyi olurdu. Adimlar güzel ♥️
18 Aralık Cumartesi
Sabah klasik kahvaltı 2 dilim ekmel
Öğle 2 biber dolması
Akşam 19.00
1 tabak yöresel bulgur köfteli lahana yemeği
3500 adım ama 5 bini çok rahat gecmiştir teli yanıma almamıştım bir süre
2 litre
Aijoo Aijoo
Afiyet olsun. Adim sayisi çok düşük lutfen bugun tamamlamaya çalışalım avantaji almamiz gerek
18 Aralık menü
Kahvaltı 08.30
Tavada iki yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
Bir parça peynir

Ara 10.30
Balkabağı haşlaması üzerine 2 ceviz 1 tatlı kaşığı pekmez ve tahin

Öğle 12.00
1 kase yeşil mercimek yemeği

Misafirlik 15.30
1 kase kısır
1 ısırık börek ve tahinli

Akşam 18.30
1 kase mercimek yemeği
5 yk yoğurtlu kereviz salatası

Suyu 2lt
Zipzip- Zipzip- Aijoo Aijoo
Afiyet olsun. Emzirdigin icin tadimlara birşey demeyecegim canim
Eki Görüntüle 2972367 uyumasaydim iki saatim vardı elimde 😑 yürüyebilirdim 😐 ama nasi uyku basıyor eşime sadece üzerimi örter misin dediğimi hatırlıyorum
Adim sayisini bugun 8bin yapmaya çalışalım
Benimde iki küçük çocuğum var evden bu hafta hiç cikmadim. Okula da kp goturdu getirdi. Ama evde yerinde yurume ile yapmaya calisiyorum. Cepli eşofman varsa koyun cebinize ev işi yaparken de saysin. 30 dklik leslie ya da yerinde yürüme ile adimlar tamamlansin lutfen

Yaaa bu gerçek mi sizce?? Hem istemsizce güldüm hem de çok üzüldüm
Yukarıdan kesin net bi cevap gelmiş 😂 o borçlar bitmeden bi yere gitmek yok! 😂

65 kgya bir düşsem acik bufe kahvalti merakim var 😅
canım eşin de dönünce haftaya gidersiniz bence 😍

Bugunku menum
09:00- 1 dilim ty ekmek, yagda 1 yumurta, 1 sosis, 1 avuc ceri domates.
Ara: sutlu kahve, 2 kare bitter
13:00- 1 tabak etki sebze yemegi, 2 dilim ekmek, 1 kase salata
Ara: 2 dilim kek , 1 bardak hindustan cevizi suyu
18:00- 1 tost, 1 tabak haslanmis brokoli ustune yogurt

Su: 2,5 lt
Spor; 9000 adim
Ne yazik ki cok kh oldu ☹️
canım afiyet olsun :KK200: aynen 150 civarı olmuş doğru hesapladıysam ☹️ ekstra cardio da yapsan yine biraz tolere eder ama riskli canım dikkat et,sen de hesaplamayı biliyosun çünkü 😍

2 ana 2 ara öğün tavsiye ederim canım,akşam acıkırsan yağ yakıcı kahve tarifi var

yaaaa 😂 ben de mama reyonlarından geçerken insan maması sanıyorum bazen aç olunca geliyo kokusu haha 🤣

yaa bak suyla da beklermiş 😍 canım aile dışı insanlara,kendi içinde kalanlara yoğunlaşıp belki ailene yansıttın bunu da düşün olur mu 🤗 kan bağı olan ama bizi üzen insanları bazen olduğu gibi kabul etmek lazım, sadece yaşadıklarına ve sağlıklı olduklarına şükretmek bile mutluluk veriyor :KK200: çünkü değiştiremiyoruz ama ayrılamıyoruz da ki annen de kaç yaşında kadın artık değişmez sanmıyorum canım ,dediğin gibi keşke daha çok ilgilenip duygusal olarak da doyurabilseydi seni ama kv daha iyi bu konuda sanırım buna da şükretmeli 🤗

kız sen naptın bakalım beslenmeni düzenledin mi accık leslie yapıldı mı hele bi anlat 😍

helallllll geliyorr geliyorrr Elhan abla perşembe son vuruşu yapıyorrr sayın futbolseverlerrr :KK71:

canım aynen ben bi tahminde bulunmuştum 🤗 başıma çok geldi çünkü 😘 dengeli gitmek en güzeli hayatım 😘

ben de onu soracaktım canım, pilav da salçalı mesela o da tuzlu olmuş 😘 10 yüz milyon bardak hahha 🤣
cnm çok siyah çay da çok su içmeyi gerektirebiliyor onu normal tutup bir fincan da limonlu yeşil çay mı içeydin ki 🤗
Yok Ya moralim çok bozuk şuan hiç bisey yapacak durumda değilim:KK43:

Elinde su ile beklese de bu sene yaptiklari ile eşim çok değişken olduğunu gosterdi. Ben ne aile ne arkadaş ne eş kimseye guvenmiyorum artik. Bir kendime bir Allaha guveniyorum. Sadece ara da bir canciger bir arkadasim olsaydi diyorum ama yok. Evet hep onlardan kaynakli degil sorun. İnsanlar neşeli komik insanlari severler. Sanal alemde bile herkes benim negatifligimden şikayet eder. Bende boyleyim elimde olsaydi değişmek hemen degisirdim. Gençliğime göre yine torpuledim ama tamamen bitmiyor

X