Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bugün fazlasıyla duygusalım
ayy canım yalnızsan ve istiyorsan Rabbim gönlüne göre, dışı içi hayatı zihni düzgün biri göndersin inşallah ve seni çok mutlu edecek

o kadar para ver bi de kilo al di mi en çok da o egoları,dediğimi yap diye azarlamaları ,kilo vermeyince de yağdan veriyosundur sabret sabreeet ücretin süresi dolsun demeleri

Yaw allah açlıkla terbiye etmesin kedimin mamasını veriyodum mis gibi koktuşöyle kıvırcık ve taze soğan ilavesiyle baya tonbalıklı salata olur üstüne de limon oooh mis
yaaaa ben de mama reyonlarından geçerken insan maması sanıyorum bazen aç olunca geliyo kokusu haha

Kızlar aranızda kahve falına bakan yok mu doğum tarihli olana bakıyorlarmis ama benim doğum saatimi annem hatirlamiyor
ben de falddine yolluyorum

Tek basen olarak duymadim hiç. Ama tum vucut kasını çalıştırıyor diye aldik. 107 kgyken aldik. O zamanlar 10 dk yapinca kan ter içinde kaliyodum eşim elinde suyla bekliyodu adam
yaa bak suyla da beklermiş canım aile dışı insanlara,kendi içinde kalanlara yoğunlaşıp belki ailene yansıttın bunu da düşün olur mu kan bağı olan ama bizi üzen insanları bazen olduğu gibi kabul etmek lazım, sadece yaşadıklarına ve sağlıklı olduklarına şükretmek bile mutluluk veriyor çünkü değiştiremiyoruz ama ayrılamıyoruz da ki annen de kaç yaşında kadın artık değişmez sanmıyorum canım ,dediğin gibi keşke daha çok ilgilenip duygusal olarak da doyurabilseydi seni ama kv daha iyi bu konuda sanırım buna da şükretmeli

kız sen naptın bakalım beslenmeni düzenledin mi accık leslie yapıldı mı hele bi anlat

Son 1200 adım kaldı ama basım çatlıyor
geçmiş olsun canım stresten mi?
Beth18 canım oğluna da geçmiş olsun bişeyi yok inşallah

helallllll geliyorr geliyorrr Elhan abla perşembe son vuruşu yapıyorrr sayın futbolseverlerrr

canım aynen ben bi tahminde bulunmuştum başıma çok geldi çünkü dengeli gitmek en güzeli hayatım
Canım bir parça yedim sadece çünkü domates turşusu hiç sevemedim, yemeğin yanında tad olsun diye yedim. Teşekkür ederim canım benim
ben de onu soracaktım canım, pilav da salçalı mesela o da tuzlu olmuş 10 yüz milyon bardak hahha
cnm çok siyah çay da çok su içmeyi gerektirebiliyor onu normal tutup bir fincan da limonlu yeşil çay mı içeydin ki

Afiyet olsun. Akşam adana dürümsüz olsa daha iyi olurdu. Adimlar güzel
Afiyet olsun. Adim sayisi çok düşük lutfen bugun tamamlamaya çalışalım avantaji almamiz gerek
Afiyet olsun. Emzirdigin icin tadimlara birşey demeyecegim canim
Eki Görüntüle 2972367 uyumasaydim iki saatim vardı elimde yürüyebilirdim ama nasi uyku basıyor eşime sadece üzerimi örter misin dediğimi hatırlıyorum
Adim sayisini bugun 8bin yapmaya çalışalım
Benimde iki küçük çocuğum var evden bu hafta hiç cikmadim. Okula da kp goturdu getirdi. Ama evde yerinde yurume ile yapmaya calisiyorum. Cepli eşofman varsa koyun cebinize ev işi yaparken de saysin. 30 dklik leslie ya da yerinde yürüme ile adimlar tamamlansin lutfen

Yaaa bu gerçek mi sizce?? Hem istemsizce güldüm hem de çok üzüldüm
Yukarıdan kesin net bi cevap gelmiş o borçlar bitmeden bi yere gitmek yok!

65 kgya bir düşsem acik bufe kahvalti merakim var
canım eşin de dönünce haftaya gidersiniz bence

canım afiyet olsun aynen 150 civarı olmuş doğru hesapladıysam ekstra cardio da yapsan yine biraz tolere eder ama riskli canım dikkat et,sen de hesaplamayı biliyosun çünkü

2 ana 2 ara öğün tavsiye ederim canım,akşam acıkırsan yağ yakıcı kahve tarifi var

Yok Ya moralim çok bozuk şuan hiç bisey yapacak durumda değilim

Elinde su ile beklese de bu sene yaptiklari ile eşim çok değişken olduğunu gosterdi. Ben ne aile ne arkadaş ne eş kimseye guvenmiyorum artik. Bir kendime bir Allaha guveniyorum. Sadece ara da bir canciger bir arkadasim olsaydi diyorum ama yok. Evet hep onlardan kaynakli degil sorun. İnsanlar neşeli komik insanlari severler. Sanal alemde bile herkes benim negatifligimden şikayet eder. Bende boyleyim elimde olsaydi değişmek hemen degisirdim. Gençliğime göre yine torpuledim ama tamamen bitmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…