Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ailevi sıkıntılar
Üstüne bilgisayarımda sıkıntı çıktı bide onunla ugrasicam simdi
Ailevi sorunları sen çözemezsin. İnşallah her şey yoluna girer. Güçlüyüm bunların üstesinden gelebilirim deyip kendine moral ver. Bilgisayarın da bir süre bilgi saymayıversin üzüldüğün şeye bak. kul yapımı bozulur. Uğraşmak insanı zinde yapar. Telefonun bozulmasın kuzum...

kızlar dün gece, geçen gün yazdığım kayısılı kürü hazırladım. dolaba koydum yattım. kahvaltıdan yarım saat önce 1 kaşık yedim. işe yaradı. tavsiye ederim. gerçi akşam probiyotik de içmişti ama yine de iyi.
tadı da fena değil. rahatsız etmiyor. dün ilk hazırladığımda sanırım keten tohumunun kokusu biraz rahatsız etmişti ama sabah yediğimde iyiydi. hem tokluk da veriyor. iyi oluyor.

çünkü hem regl yaklaşıyor hem de dolunaydan dolayı sanırım iştahım arttı gibi. kontrol altında tutmam lazım. bunun da faydası olur diye düşünüyorum.

Keten tohumu içerdiği omega yüzünden balık gibi kokar. Zamanla hissetmezsin. Yazki stoklarimi atmıştım yenisini alayım çok faydalı. Sorunu cozdugune sevindim. Kayısı candır.

Bir kaç sey üst üste geldi ya
Allah huzur ferahlik versin cnm

Bilgisayarda insallah düzelir aman bozulmasinda
Amin abla İnş
Servise yollicam mecburen
En lazim zamanda ya Servise yollicam ins para da almazlar dolar euro uçmuş zaten

Keten tohumu içerdiği omega yüzünden balık gibi kokar. Zamanla hissetmezsin. Yazki stoklarimi atmıştım yenisini alayım çok faydalı. Sorunu cozdugune sevindim. Kayısı candır.
zaten bu tarz çözümler bulmak lazım canım. tamam probiyotik iyi geliyor da dolarla birlikte fiyatları çok arttı. geçen aylarda almıştım 2 paket. 1 paket kaldı. onu da mart sonuna kadar bitirmem lazım. açıkçası sonra almak istemiyorum. doğal yollardan çözüm en iyisi.

canım beniiim ya hiç de öyle değilsin sen çok ince bi zekaya, mizaha sahip ve çok güzel,özel bir kadınsın iyi ki tanıştım senle ben çok mutluyum
peki liseden tanıdığın ama onun hayat sorunları sebebiyle görüşemediğin biri var mı canım?

Bugun de canim cok istedi sutlac yapip yedim. Off bogazimi tutamiyorum bir turlu. Insallah yarina guzel menu getircem
canım afiyet olsun :) haftalık karbonhidrat ortalaman için bu da yeter değil mi canım lütfen kontrolü ele al ve güçlü bir kadın olduğunu göster boğazına işe döndüğün günü her an hayal et o seni motive ediyorsa,ya da kaçamak yapacağın an elbiseni al önüne ve onun hatrı için dayan elbiseni de üzmek istemezsin di miii

Akşama brokoli mor.lahana yaptım firinda birde bir kase de tavuk çorbası içsem uygun olur mu aceba
olma mıııı

Ben kahveyi oglene kadar iciyorum canim. Degilse gercekten iykum gelmiyor Bugun de menun cok kotu. Off ya. Ama soz yarina guzel olacak
e yeşil çay yap kuzum,lif için de çiya tohumu ekleyebilirsin inan çok tok tutuyor bugün bile dene bence,bütün gün hatta hafta gitti deme

REkor 40 bin düşüp bayılma

Yağmur durdu Behlül kaçar
pastelfit tatlışım konum atim mi
@sulisim gelsene Eki Görüntüle 2972427
heyy yavrım heyy

Bu ne azim böyle. Maşallah.
sağol kaptancım inşallah böyle devam ederim

9.takimda yazıldı canim sizin eski topiktekiler yazdı
Hatta kazenin profilinde yazildi ama o mesajlar silinmis tum kaptanlar etiketlenmisti ama kabul eden gormedim
komik ya ne diyim şimdi ne yazıym :))

Hepimizi tatlım
amin amin

Ailevi sıkıntılar
Üstüne bilgisayarımda sıkıntı çıktı bide onunla ugrasicam simdi
aynı evde yaşayınca oluyor canım ister istemez normal bunlar kuzum ama özellikle bir şeye ısrar ediyolarsa o senin korkunun ya da bastırdığın bi duygunun yansıması olabiliyor yani onlar senin aynan olmuş oluyor onu düşün derim
yakında tanıdık tamirci varsa ona bi sor bence canım ya da videolu bi anlatım olabilir internette?

Selamlarrr iyi odayı süpürdüm sildim. Bebeğimi yıkadım. Şimdi onu uyutup kendim yikanacagim yoksa bir daha fırsat bulamam
selam canım dolunayda geldin yine hehe bu esprük yapılmıştı ama

Afiyet olsun canim
sağol kaptancım beraber olsunn

ayyy ay çok sevindimmmm

harika değil mi canım ben de böyle fotolara bayılıyorum
aynennn hem de pembiş

Kız sen benim lakabimi bilmiyonmu tanıştırayım gram kahve ben tartıda yer beni Aijoo ... haftada on gram anca veriyom ben korkma
ayy gram ama çok da dikkat ediyorsun canım neden sence, gerçi ideal kilondasın o da var evet

Bende bilmiyorum canım ama sanırım kasa dönüşüyor bende kol kası bacak kası yaptım bildiğim haftalardır surda ekmeğin tadını unuttum çikolatanın salata yemekten yeşillik oldu her yerim.. herşeye aşeriyorum ,bir hafta ara verip hepsini gommem lazım bir hafta

3. Dozumu oldum geldim
Şifa olsun
Hadi gözünüz aydın canim
Son zamanlarda başın cok sık agriyor cnm

Yolmu dokundu acaba
Evet abla ya bu aralar baya sık ağrıyor beynim bir tuhaf dün banyo yapıp çıktım dışarı akşam yemegide gece kalinca açlık fazla iyi gelmedi sanırım. Daha anca yataktan kalktım bugün
Sanmam canım dün duş alıp çıktım akşam ile sabah yemeği arası biraz fazlada olunca tetikledi
canım hemen sıcak bişeyler içseydin çay,çorba
amin canım
Yorgan altına girdim hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…