Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Canım erken değil mi 47
Annen kaç yaşında girmiş acaba ?
Benim görümcemde 42 yaşında menapoza giriyor, girmemek icin baya ilaç kullanıyor ama fayda edecek mi bilmiyorum.

Bende iyiyim çok şükür. Kızım da iyi. Bu sene tekwando kursuna gitti haftanın 3 günü, yazın da haftanın 3 günü gitti. Yazın yarım gün de kuran kursuna gitti derken koşuşturma devam ediyor. 2+1 hafta memlekete gittik, tatilimiz de orada geçti.

12. Aydan bu yana 3 kez tüp bebek yaptirdum 3 u de başarısız sonuçlandı. Bende de durumlar böyle.
Tam olarak neredeydin sen ikiz kardeşimde yaptırdı bugün test verecek doktoru çok başarılı buldum ben ama test yapsın bakalım belli olunca sende bir konuş istersen takviye falan çok kullandı kaç aydır arada rahimi dinlendirme yaptılar öyle üst üste denemediler şuan hatta embriyoyu atmasın vücut diye bağışıklık baskılayıcı bile vermişler

annem menopoza girmeden kistlerden dolayı alındı tamamen rahim yumurtalık vs .
42 yaşında sanırım oldu ameliyat
ablam falan daha girmedi ama
20 gün geçti.
menopoz belirtisi muhtemelen.
arkadaşlarda da düzensizlik var benim yaşımdalar.
bi doktora giderim artık randevu da yok . talep oluşturdum olursa boşluk doktorda
menopoz da sıkıntılı. kemik erimesi başlıyor çünkü.

3 kez oldu mu tüp
peki neden olmuyormuş .
neden başarısız oluyor. doktorlar ne diyor.

memlekete de gitmişsin ne güzel safran
kızın da tekvando bilsin tabi sataşan erkekleri döver iyi olur:halay:
Canım olmamasinin bir nedeni yok eşimde yada bende. Bizim de aklımız almıyor.

Bir git doktora canım. Bende 38 yaşındayım, yumurta sayısı iyi ama genetik olarak mı bozuk artık bilmiyorum bebek tutunuyor sonra büyüme devam etmiyor

Tam olarak neredeydin sen ikiz kardeşimde yaptırdı bugün test verecek doktoru çok başarılı buldum ben ama test yapsın bakalım belli olunca sende bir konuş istersen takviye falan çok kullandı kaç aydır arada rahimi dinlendirme yaptılar öyle üst üste denemediler şuan hatta embriyoyu atmasın vücut diye bağışıklık baskılayıcı bile vermişler
Bende kullandım canım bağışıklık baskilayici.
Ben malatyadayim 1 kez burda yaptırdım başarısız oldu, diğer ikisini Kayseri'de yaptirdim. Prof a gidiyorum ama olmayınca olmuyor.
Kardeşin neden tüp bebek yaptırdı ?
Bugün hayırlı haberler alırsınız insallah

Bende kullandım canım bağışıklık baskilayici.
Ben malatyadayim 1 kez burda yaptırdım başarısız oldu, diğer ikisini Kayseri'de yaptirdim. Prof a gidiyorum ama olmayınca olmuyor.
Kardeşin neden tüp bebek yaptırdı ?
Bugün hayırlı haberler alırsınız insallah
İkinci sebepsiz olmuyordu denemek istediler birdeydi yaptırdı olmadı şuan baya uzun tedavi yaptı doktoru araştırma hastanesine gidiyor

Ben başlayın o halde menü bildirmeye en son 66 idim pazar günü tartılıcam bakalım ne olmuş geçen hafta çok ödem vardı iki hafta boyunca kızı okula götür getir yaptım baya da yürüdüğüm halde verememiştim ödeme dönüştü herhalde kilolar 🥹🤓

Sabah kalkınca detox suyu İçtim

Kahvaltı
Birtane haşlanmış yumurta
Salatalık
Domates
Beyaz peynir
9 adet siyah zeytin
Semiz otu
Çay ve çok az ekmek

Ben başlayın o halde menü bildirmeye en son 66 idim pazar günü tartılıcam bakalım ne olmuş geçen hafta çok ödem vardı iki hafta boyunca kızı okula götür getir yaptım baya da yürüdüğüm halde verememiştim ödeme dönüştü herhalde kilolar 🥹🤓

Sabah kalkınca detox suyu İçtim

Kahvaltı
Birtane haşlanmış yumurta
Salatalık
Domates
Beyaz peynir
9 adet siyah zeytin
Semiz otu
Çay ve çok az ekmek
Bende pazar başlayıp kilomu not edicem canim

Ara öğünüm
1D1BA675-1C1C-4C10-8AFB-246DFA087987.jpeg

Motivemizi düşürmezsin olurmu hiç öyle katıl ki sende havan değişsin olmaz mı tek başıma ne yapıcam burada 🤗
Tamam canım gelicem
düşmez pamuk cum .
sen yaz
ben de bu sabah 1 dilim börek ve 1 dilim kek .
öğlen için domatesli soğanlı biberli omlet
çay
sütlü kahve .
iş yerinde akşama kadar yiyeceklerim
bir de 4 tane mürdüm eriği
Tamam inşallah canım
canım şükür iyiyim .
oğlumun kaydını yaptık e devletten. kyk başvurusu yaptık.

menopoza giriyorum sanıyorum.
adet olmadım.
yaş 47
ah ah . bu günler de gelecek miydi.
çok hızlı geçti zaman safran

sen nasılsın . nasıl gidiyor. kızçe nasıl . alıştınız mı
memlekete gittin mi. ablan nasıl.
bol soru var . :eek:

Benim annemde 43 yaşında menopoz düzensizlikleri başlamıştı bekar kızdım calisiyordum keten tohumu almıştım doktor tavsiyesi ile kaçış yok ama hepimizi bekliyor. Terleme, çarpıntı,daralti geliyordu anneme zaman zaman

Senin kizcen nasıl kaça gidiyor ipekdi dimi adı kuzucuk büyümüştür çok tatlıydı küçüklüğünu hatırlıyorum

Bende benim kizceyi dershaneye yazdırdım kültüre güzel tanıtım yapmislardi başladı dersleri verimli olur inşallah

Oğlumda futbol merakı başladı bir senedir karate yüzme kurslarına da götürdüm yok illa futbolcu olucam diyor götürüyorum 2 aydır o kadar yoruyor hoca yinede yoruldum demiyor gidiyoruz bakalım nereye kadar olur okul dönemi hafta sonlari oluyormuş hafta içi Karateye de devam ettircem bu şartlarda savunma sporları şart keşke bizede olsa

Kahvaltıyı anca yaptım
Tereyağlı yumurta kızım çok seviyor diye ona yaptım
Bir buçuk dilim çavdar ekmeği
Bir tabak salata limonlu sirkeli tuzsuz
Limonlu çay

Kızlar dün diyetisyene gittim.
Bugün 61.3 kilo ile start verdim.
Hedefim 29 Ekim'de 55 kilo olmak.

Bu arada buzdolabimiz 5 gündür çalışmıyor. Bugün tamirci geldi ve 1 haftalığına tamire götürdü 😭 bu şartlarda nasıl diyet yapicam bilmiyorum.

Kahvaltı 11.30
Çeyrek simit
1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
2 dilim kaşar

Ara
2 gün kurusu
2 kare bitter

Akşam
3 kaşık pirinç pilavi
2 kepçe kuru fasulye
1 küçük salatalık turşusu

Bende tartıldım bugün 64,65
Kiloyum
İnşallah gidecek biraz porsiyonları küçültmeme lazıma artık fazla yemiyorum zaten de resim ekleyemedim bugün

Kahvaltı birtane haşlanmış yumurta
Birtane domates marul ve semiz otundan salata limonlu elma sirkeli

Bir dilim peynir
7 tane zeytin
3 tane ceviz
Çay

Ara yapamadım kızın arkadaşları sabahtan beridir evde onlara yemek birşeylet hazırladım gitmiyorlarsa saat kaç olmuş başım şişti 🙄🙄🙄

Deminde tavuklu mantar sote
Çok az makarna yoğurt koymayı unutmuşum koysam iyi olacaktı
Su içmeyide unutmuşum yarın daha dikkatli olucam artık vermem lazım 🤓

X