Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Harikasın bende bölgesel çalışmaya çalışıyorum çocuklardan fırsat kalırsa birde titremişim cihazı aldım üzerine çıkmalı kaslara çok iyi geliyor fırsat buldukça yapıyorum birşeyler ☺️senin gibi görünsem daha ne Sezeryan göbeğim bir acayip ya böyle göbek yok kızımda göbek galan yoktu normal doğdu bu travmatik diyemi bilmiyorum morarmaya var göbeğimde baya beni hırpalamışlar anlaşılan bebekli kurtarmak için 😢

Kahvaltı 12.30
1 dilim ekmek
Soğan kavurmalı yumurta
1 kk peynir
1 kare bitter

Akşam yemeği 18.00
5 küçük kuru dolma
1 kase cacık
2 gün kurusu
2 ceviz

19.00
1 kaşık dondurma

Sabah kahvaltım üç küçük yumurta tereyağında kıza yedirdim çoğunu
Bir dilim beyaz peynir tuzsuz
Bir porsiyon salata
Limonlu çay

Ara öğünüm alttaki resim birşey içseniz bilemedim bebeğimin kansızlık ve demir eksikliği çıktı buna bağlı kalbinde ses varmış sanırım sonuçları göstermeye gidemedim daha ama inşallah iyi olacak sürekli emdiği için demir ilacında yaramayor sanırım 😭 gece kemik suyu kaynattım birazdan irmikli mama yapıcam yer inşallah ağzını açmıyor takviyeler için bile
04750CDE-2BD4-4CFC-84C6-16D4C42B66A9.jpeg

Kahvaltı 11.00
1 ev yapımı poğaça
1 kk peynir
4 zeytin, salatalık domates

Ara
1 kare bitter
2 ceviz

Akşam 17.00
1 uskumru balık
Salata

Kahvaltı 11.00
Menemen
2 avuç büyüklüğünde yufka
2 kk peynir

Ara
2 ceviz
2 gün kurusu

Akşam 19.00
Patlıcan kebab 4 dilim patlican 4 tane köfte domates biber
2 avuç büyüklüğünde yufka
1 bardak ayran

19.30
1 dilim kek
1 çay bardağı sütlü kahve

Sabah kahvaltım üç küçük yumurta tereyağında kıza yedirdim çoğunu
Bir dilim beyaz peynir tuzsuz
Bir porsiyon salata
Limonlu çay

Ara öğünüm alttaki resim birşey içseniz bilemedim bebeğimin kansızlık ve demir eksikliği çıktı buna bağlı kalbinde ses varmış sanırım sonuçları göstermeye gidemedim daha ama inşallah iyi olacak sürekli emdiği için demir ilacında yaramayor sanırım 😭 gece kemik suyu kaynattım birazdan irmikli mama yapıcam yer inşallah ağzını açmıyor takviyeler için bile
Eki Görüntüle 3476135
Geçmiş olsun canimmm
Yedi ki irmiği ?

Kahvaltı 12.30
Bir yumurtalı omlet
1 dilim ekmek
1 kk peynir
2 zeytin

Ara
1 kare bitter
2 gün kurusu
2 ceviz

Akşam 18.30
Patlıcan kebap 4 patlıcan 4 köfte
Közlenmiş biber domates
2 avuç büyüklüğü yufka ekmek
3 çatal kavun

20.30
Ballı süt (yarım çay kaşığı bal)

Biz hastaneye yattık kansızlıktan dolayı Akdeniz anemisşnden şüphelendiler de akrabalarımızda hiç yok hiç duymadım da ondan menü atamadım ama buradaki menüyüde atabilirim artık ufaklık çok korktu hastaneden

Biz hastaneye yattık kansızlıktan dolayı Akdeniz anemisşnden şüphelendiler de akrabalarımızda hiç yok hiç duymadım da ondan menü atamadım ama buradaki menüyüde atabilirim artık ufaklık çok korktu hastaneden
Oyy kuzum benim
Canım eşim de Akdeniz anemisi.
Bir rahatsizligi yok sukur. Değerleri hastanede düzelir inşallah. Çok geçmiş olsun

Oyy kuzum benim
Canım eşim de Akdeniz anemisi.
Bir rahatsizligi yok sukur. Değerleri hastanede düzelir inşallah. Çok geçmiş olsun
Şüphelendiler ama teşhis koyulmadı daha beslenme kaynaklı kansızlık olabilir muhtemelen dediler mama yazdılar ama dışardan birşey yemeyen bebeğe mama nasıl vericem onu düşünüyorum 😢🥹demin biraz mercimek çorbası hadi birkaç kaşık birazda ayran vericem kalkınca uyudu beni istiyor sadece aşırı korktuğu için herkesten korkuyor

Kahvaltı 12.30
1 haşlanmış yumurta
2 sigara böreği
4 zeytin

Ara
1 kare bitter

Akşam 18.00
8 kaşık fasulye yemeği
3 kepçe tarhana çorba
2 çatal kavun

19.00
3 siyah erik