Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah
10 leblebi
10 fıstık

Öğlen ikindi akşam
2 şer kepçe ayran aşı detoxu

3 lt su

LenaG Y yosunlupapatya
Şöyle detoksları yapabilene helal
Afiyet olsun
Çok güzel menü afiyet olsun
Afiyet olsun
Afiyet olsun güzel bence
Afiyet olsun
Afiyet olsun şimdi okudum Rabbim şifa versin insAllahb çok geçmiş olsun arkadasına canım
16 EYLÜL- SALI

12.30
Eki Görüntüle 3480253
Rezene kimyon çayı

Akşam : 17.00

kabak yemeği 1 tabak

2 litre su
Zencefilli tarçın soda

Efenin_Annesi @yosunkupapatya LenaG
.
Vaovv süper bi açlık sürekli tek öğün mü besleniyosun
Afiyet olsun çok güzel menü
Afiyet olsun akşam yemeğin baya az gibi salata aradı gözüm
Afiyet olsun güzel menü
Afiyet olsun güzel menü
Afiyet olsun
Afiyet olsun 3u birarada dışında çok güzel

Oyyy kaptanim kıyamam m.etme sen halledeceğiz bak sabahın erken saatinde kalktım spor yapmak için çocuğu uyuyorken

Afiyet olsun süper menü canım
İlk deneyimde baya kötü olmuş ya çocuklarla yolculuk daha zor
Afiyet olsun yarın daha dengeli olur insAllah
Akşam tatlı varmış ekmek olmasaymis daha iyiymiş
Çok geçmiş olsun
Günaydın süper plan sabah erken kalkınca uykunu aldın isen çok verimli geçiyor gün gerçekten kolay gelsin

Çok geçmişş olsunnn
Haftasonu çok abartmıştım biraz o yüzden. Azıcık dengeleyip bu hafta eksi görmek istiyorum. Bi de bayağı doyuyorum akşam böyle yiyince. Rahatsız etmiyor geceleri

Günaydın kızlar uykumu alamadım gibi gözlerim ağrıyor ama hastane isim var yine bakalım acilirim mecburen artık dün gece menumu yazmadım hemen onu yazayım
17 Eylül Salı
Kahvaltı

Çeyrek simit
Öğle
1 ısırık börek
İnce bi dilim kekin yarısı
1 servis kaşığı kısır
Salata
Akşam
2 köz patlıcanla karnıyarık
2 dilim lahana sarma
Domates,soğan
Su 1.5 anca olmuştur
Spor yoktu bol hareketli idi ama günüm

Çok geçmişş olsunnn

Haftasonu çok abartmıştım biraz o yüzden. Azıcık dengeleyip bu hafta eksi görmek istiyorum. Bi de bayağı doyuyorum akşam böyle yiyince. Rahatsız etmiyor geceleri
Doyuyorsann sıkıntı yok tabi ben salata genelde ekliyorum doymadim gibi geliyor tatmin olmuyorum

Oğlum sağolsun yedirmeme izin vermiyokii kuzum yoksa akşama kadar otursam açlıktan ölürüm

Afiyet olsun güzel menü
Oğlum sağolsun yedirmeme izin vermiyokii kuzum yoksa akşama kadar otursam açlıktan ölürüm
Evet ya tempo bi hareket olunca insanin yemek düşünmeye fırsatı da olmuyor oğlum kaç yaşında benim yemek yeme askimi iki çocuğum da engelleyemedi

Çok geçmiş olsun canım
Bazen kontrollerini ihmal ettiğimiz bir şey sonra maalesef büyük sorun olup karşımıza çıkıyor.

Yine bunada şükür iyi geçmiş
Lavaboya çıkmaman normal şimdilik ameliyattan dolaya birşey yememişsin ki.

Afiyet olsun güzel menü

Evet ya tempo bi hareket olunca insanin yemek düşünmeye fırsatı da olmuyor oğlum kaç yaşında benim yemek yeme askimi iki çocuğum da engelleyemedi
Oğlum 3 aylık suan kızımda 2.5 yaşına varacak hayat müşterek işim d ebitmiyorum hergün biiş vakası oturmam 5 dk sürüyor aksine diyet içinde iyi oluyo ama çok şükür sütümü engellemiyo bol su bile yetiyormuş

afiyet olsun canım su miktarı nekadardı.
afiyet olsun canım akşam yemeği çok az gelgi gözüme bi sebze veya köfte iyi gidermiş.

maşallah canım menülerin çok iyi bu hafta güzel sonuçlar alacaksın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…