Popüler Konu LenaG ile MasterFit

afiyet olsun canım
kilo vermişsin güzel canım ama menü de verebilirsen iyi olur

çok temiz bir menü olmuş canım aifet olsun suyu bi tık arttırırsan iyi olur

Canım ben geçen hafta tatile çıktım o zaman bıraktığım da zaten 50olduydum bir haftada ger 4 kilo almışım ona ödem diyorum sen pek aktif değilsin artık beni bilenem unuttun
Yok canım ne unutması
Arada yorumlara bakıp kaçıyorum. Hatırlıyorum tatile gittiğini ama sanki gitmeden önce de diyetisyen yağ oranının cok az olduğunu söylemişti. O yüzden dedim ödemler gitmis ne yağı diye

afiyet olsun canım aksam da az olmuş evet bugün daha güzel bir sebze yemeği yiyebilirsin canım cumartesiye az kaldı emeklerinizin karşılığı hep güzel olsun inşallah
çok geçmiş olsun canım

LenaG
Kaptanım ben hazırlıktayim. Dün tartilmam gerekiyordu sanırım yine de. Ama unuttum. Bugün sabah tartildim 71.3 çıktım. Adet oldum dün, bugün ağrısını cekiyorum ufaktan. Adetten 1 gün once yada olduğum gün tartıda az cikiyorum. Bakalım bitince sonuç ne olacak

canım nasıl oldun oğlun nasıl oldu iyi misiniz tekrardan çok geçmiş olsun dün için ne yedin kendini daha iyi hissediyorsan eğer yazabilir misin.

Çok geçmiş olsun, Rabbim şifa versin tez vakitte
Spiralden hep korkardım, böyle duyunca daha da korktum şimdi. Neyseki daha da kötü olmadan fark etmişsin

afiyet olsun canım biraz sebze ve protein ekleyebilirsen bugün için dünü dengelersin inşallah birde suyu biraz arttır canım suyun ciddi faydaları oluyor gerçekten

Günaydın kizlar dün çok yoruldum akşam giremedim sayfaya menümü şimdi yazıyorum

18.09.24
08.39
Salatalık

12.30
2 yumurta ile omlet,1 dilim peynir, 1 dilim ekmek 1 çk kuşburnu, 3 YK taze fasulye, domates salatalık

16.30
Azcik kuru fasulye, 1 tabak madımak, 3 çatal mantı ,birkaç tane üzüm
Çay ile hurma
Şu:2 lt LenaG Y yosunlupapatya

Adım 8500 oldu

kızlar hayırlı sabahlar bazı menülere akşam bazı menülere sabah dönebiliyorum elimden geldiğince atlamamaya gayret edeceğim de. Hepiniz çok güzel işler çıkarıyorsunuz birazcık sporu arttırıp diyeti desteklerseniz çokk sevinirim. Emekleriniz mükemmek gerçekten he unutmadan diyim su miktarı da en az 2,5 3 yaparsak ödemlerimiz için çok yarayışlı olacaktır bende 3 lt altına düşmemeye çalışıyorum ve sizlerin her emeğinizi canı gönülden tebrik etmek istiyorum.

bugün de menülerinizi bekliyorum
sibel_84
nurovic
bluegreeneyes
trueliving_
G Goklerce
I irmaknehirgol
Boncuk2307
malahit
Azmet5255
Lotus1234

tam bende sana yazacaktım kuzum dün menü vermedin diye afiyet olsun güzel menün

Günooooo fimfiittt annelerrr bacularr bekarlarrr fitimizii bile sağsoldan konuşuyorlaarrrr
günaydın kuzumm
Günaydın, hayırlı sabahlar arkadaşlar
Gününüz harika geçsin inşallah
günaydın canımm
günaydın lotuscumm
Günaydınlar hanımlar hastane randevum var bugün,fizik tedaviye giedeceğim iğne oluyordum onun raporunu almam lazım.
günaydın ablacım çok geçmiş olsun
geçmiş olsun kaptanım bugün daha iyisindir inşallah
günaydın nergisim maşallah spor planın harika direnç dönemi belkide şuan bende 61 62 arası çok yaşamıştım bunu direnç kırılınca çok güzel sayılara geleceksin inşallah

sen ne yaptın canım işlerini kolaylayabildin mi ailen gelir artık rahatca yanına doğu görevinde bitti

Teşekkür ederim canım

Günaydın çok teşekkürler sağol

Hazırlığa beni eklememissin kaptanım
Canım tabloyu yaptıktan sonra tartı bildirimi gördüm o yüzden tabloda yoksun ama notumu aldım canım c.tesi tablosunda hazırlıkta görüneceksin ama takım listelerine direk alacağım
Canım arkadaşına çok geçmiş olsun ilaç şifa olur inşallah
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun boncuğum
Afiyet olsun canım akşam biraz kaçmış ama operasyon sonrası moral tatlısı diyelim
Kız niye demiyorsun ben ameliyat olacağım diye hastanedeyim diyimce kontrol falan sandım. çok geçmiş olsun canım
Selam kizlar nasilsiniz
Uzun zaman sonrasi giriyorum
@Tutku44
@Zipzip-
@Cordelia bulamadim

Nasilsiniz kizlar etiketlemedim bi cok kisi var elvan ablam vardi herkes iyidir umarim hepinize selamlar
Selamm
Günaydın nergis çiçeği ablam harika bir plan
Günaydın, hayırlı sabahlar arkadaşlar
Gününüz harika geçsin inşallah
Günaydın nur cum senşn de harika geçsin
Günaydın kızlarr
Günaydııınn
Oyy bu menü afiyer olsun
Afiyet olsun akşam nohutun miktarıyla pilavın miktarı yer değiştirse iyi olurmuş
Günaydınlar hanımlar hastane randevum var bugün,fizik tedaviye giedeceğim iğne oluyordum onun raporunu almam lazım.
Günaydın işin rast gitsin inşallah
Günooo Lotus cum
Cnaım normalde hazırlıkta da takımlarda nasılsak öyle yapıyoruz sadece takım puanı etkilenmiyor
Afiyet olsun akşam öğünü karışık olmuş canım salata ile desteklesek iyi olur
Günaydın kaptanım
Günooooo fimfiittt annelerrr bacularr bekarlarrr fitimizii bile sağsoldan konuşuyorlaarrrr
Günooo Jou cum
Günaydın kızlar
Günaydın canım

İnşallah iğnenin raporu yazılacak sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…