Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar ilaç alıp uyuyacam dün gece ilaç bile almamıştım ödem yapar tartıyı etkiler diyeee ey gidim ey sonuç yenilgi
Cumartesiye motivasyonumuzu ve kendimizi topluypruz sabitler eksiye, artılar önce artoyı vermeye somra eksiye, eksidekiler eksilerini arşa çıkarmaya hazırlanın bakiyim
Herkes az da olsa yapabilirse tabi çok spor yapsın tabiki teryemiz menülerle
Hadi benim mavi güzellerim
Nergis 35
B Beyaz leylak
Tutku44
MAKE UP_
Cicekbocekkaktus
Cakinin Gelini
Efenin_Annesi
B Beklenen2
Tesnim1903
D Deltavealfa
tomrs
Herkese iyi geceler

Kaloriisnden değil canım karbonhidrat diye. Seni acıktırır. Başka sebze yap veya pritein salata mesela gibi gibi
Yanına bol yeşillikli salata yapayım ekmek de yemeyeyim yaparsam sebze yapamıyorum ki eşim hiç sebze sevmez bnde bayılırım sebzeye ama daha kontrollü yiyip Cumartesi ye inşallah eksi çıkacağım

Cansın

Cannııımmm kaptaniçem benimmm

Hazırlığa beni eklememissin kaptanım

Ay inşallah canım ya hep birlikte sağlıklı mutlu bir şekilde hedeflere ulaşırız

Yakın arkadaşım ciddi bir rahatsızlık geçirdi şah damarında sorun çıktı doktorlar buna bağlı ani kalp krizinden korkuyorlar. bu hafta çok önemli ilaç ile tedaviye başladılar umarım iyi gelir ameliyata gerek kalmaz.

Çok üzüldüm yemek yemek gelmedi içimden
Sarma yaptım buzlukta poğaça vardı onu götürdüm orda onlara sebze yemeği yaptım işlerine biraz yardım ettim eve geldim

Bu saat olmuş açlık var ile yok arasında canım yemek istemiyor

17 Eylul Sali Menum

11:Kahvslti
2 yumurta ile menemimsi birsey
2 dilim tb ekmek
Kereviz sapi,marul ,domates,
4 ceviz
1 tatli kasigi tahin pekmez (2.kasigi yiyecektim de Y yosunlupapatya 'ya yakalanmsktan korktumdedektif gibi kiz kaptanima laf çakar)

16:00 Ara
1 Kupa filtre kahve
3 hurma
10 badem 10 findik

18 :00 Aksam
Kuru fasulye piyazi (haslanmis 1 tabak kuru fasulye +yesil sogan +kuru sogan+maydanoz+marul+1 çk zeytinyagi +az nar ekşisi) 5 -6 kaşık yedim cok bereketli bir salata baya artti yarin da yerim artik
4 kasik yogurt

2 litre su
Veeee 30 dakika eliptikkk

LenaG Mthn83 Sitare55

Ayyy saat kaç olmuuş saat yedide arabayla otogara, ordan sekizde bindim, üç buçuk saat sürdü iki buçuk saatlik yol, şansıma mıdır nedir anlamadım . Bindiğim otobüs trafikten men edilmiş ama yolcu götürmeye devam ediyormuş nasıl iş yapıyorlar. Allah'tan jandarma yolcuları aşağı indirmeyeceğim dedi ama yarın yolda yakalanırsan kaçarın yok dedi şoföre. Önüne gelen yerde durdu. Benim oğlan hareket edemedikçe kudurdu. Telefondan bir şeyler açtım izlemedi, huysuzlandı, uykusu geldi uyumadı. Beni zaten araba tutuyor mide bulantısı baş ağrısı başladı. Oğlum doğduğundan beri ilk defa otobüse ikimiz bindik, tövbe ettirdi yani daha yalnız binmem Şaftım kaydı vallahi

Menümü de yazayım
Kahvaltı 13.00
2 yk Yulaf + 2 yk granola+ 1 bardak süt
Ara Öğün 15.00
1 şeftali
Ara Öğün 17.00
1 armut
Arabada da birkaç tuzlu kraker yedim.
Eve geldikten sonra da 2 yk kadar pulbiberli yoğurt iki çatal spagetti makarna yedim. İyice açlıktan bulantım arttı diye. Çok dengesiz oldu farkındayım yarın düzeni oturtacağım her şeyimi yanımda getirdim kaptanım.
LenaG Y yosunlupapatya Sitare55
2 lt yi geçik su
Spor yapmadım ama gün içinde valiz hazırla evi topla baya debelendim.

16 eylul.
Ameliyat gunum. 30 saatlik açlıgim gece 12de bitti.
12-2 qrasinda 2 kase corba ictim.

17 eylul

Sabah 200 ml kayisi suyu kahve cay, 1.5 kase yayla corba

14. 1 kase et suyu çorba

Kahve , 2 ananasli yesil cay , 1 cay kasigi bal

17:00 1 kase mercimek corba

19:
1 kucuk dilim Kaymakli ekmek kadayifi
1 kase mercimek corba ,2 dilim ekmek

LenaG Sitare55

Kizlar dun ikindi ameliyatımi oldum. Yillar once takilan ve kontrolune hic gitmedigim RIA namidiger spiral rahmin ic yuzeyine dogru ilerlemis oyle vakalar oluyormus ki rahmi delip gecip bagirsaklara bile hasar verebiliyormus. 10.000 de 3 olan bir durum aslinda. Genelde yer degisikligi olsa da rahim duvarinin ic yuzeyinde olurmuş ve kendiliginden de dusermis . Benimkisi ic ile orta duvar arasında oldugu icin laporiskopi +histeriskopi ile alindi. Kontrollere utandigim icin gitmemistim. Ama bu sefer ameliyat oncesi sonrasi o masaya kac defa ciktim saymadim
Kontrollerimize gidelim

Laporoskopi kapali ameliyat ,tabi daha once gormedigim icin biraz endiseliydim. 1 gunde mi 2 gunde mi cikarim. Gormeden kamera ile yapiyorlar ya baska organlar hasar görür mi gibi endiselerim oldu.

Sukur gecti. Idrar yaparken canim aciyor sanki sonda tahris etmis gibi veya ameliyat yerim mi aciyor ayiramiyorum.

wc ye de henuz ckkamadim.normalde sabah bir turk kahvesi icmek bile ise yarardi .artik yarin sebze menuleri ile sorunu cozmeye calisacagim

2 den sonra bir şey yeemdin mi canım. Ama öğlen öğünü fazla kalmış. Güni erken kapatman spor yapman sana artı getirmez afiyet olsun canım
Yazımda yanlış olmuş canım 12 de mozaik pastayı yedim Akşam 6.30 çorba 3 kaşık makarna yi yedim
Geçmiş olsun canım

Günaydın can kızlar Sabah sabah erkenden uyandım bugün planımda sıkı spor var 7.30 da bir saatlik yoga
9 da bir saatlik plates e katilicam ve eve yürüyerek donucem nerden baksan 6 bin adim tutuyor ay yarıyı geçti hedefi tutturmam lazım millet 40 li kilolara düştü ben yerimde sayıyorum mehter takımı gibi 2 geri 1 ileri ayıp oluyor

Selam kizlar nasilsiniz
Uzun zaman sonrasi giriyorum
Tutku44
Zipzip-
Cordelia bulamadim

Nasilsiniz kizlar etiketlemedim bi cok kisi var elvan ablam vardi herkes iyidir umarim hepinize selamlar
Selam canım zipzip ve Cordelia buralarda değiller ara ara ugruyorlar elhan da izinde su anda sen nasılsın

Allah şifa versin canım
Harika menü canım pekmez de sorun yok ama tahin pekmez çok kalorili pekmez bi tatlı kaşığı olır ama
Bugün senden sebzeli mükemmel bir menü bekliyorım su miktarını da ekle he mi. afiyet olsın canım
Çok geçmiş olsun kontrole giden bir millet değiliz maalesef çocukları okul açılmadan kan tahliline götürdüm şikaywtimiz yoktu. Doktor öyle şaşırdı ki :)) dikkat et canım kabız olursan bu seni daha da eetkiler. Sebzeli menüler ve bol su

Günaydın Nergisim Harika bir gün planı süpersin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…