Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun öğle hem çörek hem mercimek çorbası fazla olmuş
Afiyet olsun canım güzel olmuş
Afiyet olsun çok güzel menü
Afiyet olsun kaptancım biraz ara öğünlerde sapma var bir de akşam he ne kadar tarhana çorbası besleyici olsa da sadece çorba sanki yetersiz olmuş
Afiyet olsun canım çok az olmuş gece acıkmadın mı ?
Geçmiş olsun canım maceralı bir yolculuk olmuş

Canım ben senin ödem tuttuğunu düşünüyorum cumaya kadar sebze menüleri ve zeytin yerine ceviz(2 tam) tüketir misin
Afiyet olsun fıstığım
Günaydınlar hanımlar hastane randevum var bugün,fizik tedaviye giedeceğim iğne oluyordum onun raporunu almam lazım.
Geçmiş olsun
afiyet olsun canım su miktarı nekadardı.

afiyet olsun canım akşam yemeği çok az gelgi gözüme bi sebze veya köfte iyi gidermiş.
Telaşım vardı papatyam kızı derse götürüp halk oyununa yetişecektim
Geçmiş olsun kaptanım bugün daha iyisindir inşallah
Günaydın canım daha iyiyim şükür ilaç işe yaradı.
Bubarada sen de modunu yükseltir misin pleaseeee yoksa ben seni bi.... Öperim

Afiyet olsun kaptancım biraz ara öğünlerde sapma var bir de akşam he ne kadar tarhana çorbası besleyici olsa da sadece çorba sanki yetersiz olmuş
Dün iyi değildim kaptanım böyle durumlarda hunharca karbonhidrat yerim duygusal açlık mıdır nedir ondan.. Kendimi o ara öğünlerle tutmaya çalıştım.

Hastayım hasta
Canım ister pasta

Oğlum sağolsun sıradan bulastirdi hepimizee
çokk geçmiş olsun canımm hafta sonu yicez inşallah birer dilimcik ödül niyetine bu güzel eksini baltalamayalım ama dimi cumartesiye
Geçmiş olsun
burada bir subliminal mesaj görüyorum Y yosunlupapatya
Kıza iki topçuk dondurma yedirmedin olay pastaya kadar geldi
benim nurovic im bana sözü var ödül günü yicaz virlikte yoksa bende tatlı istiyorum kii

Geçmiş olsun
burada bir subliminal mesaj görüyorum Y yosunlupapatya
Kıza iki topçuk dondurma yedirmedin olay pastaya kadar geldi
Pasta niyetine tarçınlı yoğurt yidim
Saol canım fena yakaladı ya yatıyorum
Merak etme sen c.tesiye kadar kaçamak nooooooo

Hay maşAllah Rabbim hayirli ömür versin kucuklermis isinin bitmemesi normal hem avantaj hem yorucu kolay gelsin canim
Afiyet olsun canım güzel
Oyy bu menü afiyer olsun
tam diyet menü demek istedin demi yeni gun yeni bi şans bakalim hedefim yeni yila kadar pes etmek yok daha guzel menulerim olacak emin olabilirsin
Hastayım hasta
Canım ister pasta

Oğlum sağolsun sıradan bulastirdi hepimizee
Gecmis olsun

Pasta niyetine tarçınlı yoğurt yidim

Saol canım fena yakaladı ya yatıyorum
Merak etme sen c.tesiye kadar kaçamak nooooooo
evet bu aralar herkesi hasta duyuyorum havalar birden serinledi biz ince ince giyinmeye de devam edince malum okullar da açıldı çocuklar birbirine de bulaştırıyor aman diyim dikkat et kendine

tam bende sana yazacaktım kuzum dün menü vermedin diye afiyet olsun güzel menün
Teşekkür ederim canım, akşam yoruldum kkya giremedim isim de vardı sonra uyudum ana sabah ilk isim yazmak
Teşekkür ederim canım, biraz aceleye geldi aksam

Ayy sormaa 2 ay sonraek gıdamız olcak ben teli elime bile alamam birde mutfaktan cıkmam evim orası

Vazgeçemiyorum, aklım diyorki kuryrmisler sağlıklıdır yenmeli, sunuda ekleyemiyorum kilo aldirir ,halbuki ekmek makarna pirinç ve 3yk bulgur fazlasını yemiyorum severim ama bunlardan uzak duruyorum kuruyrmisten uzaklasamiyorum üzgünüm

Tamm kaptanım inşallah dünde komsularim vardı ogke sonrasinda mecburen çıkardım yedik ama çok yemedim tabi akşamına da yürüyüşumu yaptım çok teşekkür ederim kaptanicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…