Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaa benimde 22 aylık sütten kestim. Gece hiç kaliteli uyku uyumuyor. Saat başı bir emmek için uyanıyordu. Ayrıca benim süt bitmiş sıpa emzik niyetine kullanıyordu
benimki su an 1 yasina girecek gece kaliteli uyumuyor emzik niyetine dedigin gibi
gece emzirmeyi kesip gunduz versem nasıl olur gece cok kriz cikartacak oyle tamamen kesmek icinde cok erken

Teşekkür ederim
Bu ay sonu hedefim 70 olsun. Mthn83

15-20 dklık videoları var canım, herkes kendine uygun olanı seçebilir diye düşünüyorum

benimki su an 1 yasina girecek gece kaliteli uyumuyor emzik niyetine dedigin gibi
gece emzirmeyi kesip gunduz versem nasıl olur gece cok kriz cikartacak oyle tamamen kesmek icinde cok erken
Evet canım seninki daha küçükmüş. Öyle alışabilir mi ki yani gündüz verip gece vermezsen anlar mıbenim sıpa eşkiya gibi yakama yapışırdı emip öyle yatardı

Geçmiş olsunn İnşallah her şey düzelir

valla oyle benimde kafamı boynumun ustunde zor tutuyom
hani şoyle orgu bebekler vardır ama bogazina tel koymadiklari icin kafasi saga sola gider ya ayni oyleyim sibel
Aynı beni tarrif etmişsin. Uyku yastığı ile dik tutuyorum . Kafamı koltuğun kenarına koyup uyumuşum. Eşimin sesi ile uyandım. Az da bağırdım. Niye uyandırdın diye keşke az daha uyusaydim

Güno
Gün planım
LenaG Mthn83 Tutku44
Kahvalti 11.00
haşlama yumurta, 2 dilim kaşar peyniri, 10 adet yeşil zeytin,

13.00 Ara: 1 fincan sade kahve + 2 bardak su

15.00 Öğle: 1 kase kabak detoks çorba

17.00 Ara: 8 badem içi + 1 fincan kirazsapıçayı

19.00Akşam: 100 gr kıymadan köfte , 1 kase detoks çorba
3lt su bol.hareket

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…