Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:31
BOYUNUZ:158
KİLONUZ:77.7
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:ev hanımı
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:bol bol yemek
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:doğum sonrası toparlanma
Kimi etiketlicem bilemedimKaptan kim

Günaydın kızlar mutlu pazarlar Dün erkenden uyumuşum. Kaptanım tebrik ederim Hallederiz
Bu hafta şampiyonluk biz de olur umarım olacak
Dünkü Menümü paylaşayım. Biraz cts özel menüsü oldu.
Öğle 12:30
1 nektarin
1 kase çoban salata( 1 domates ve 1 salatalıktan)
1 paket altınbaşak tam tahıllı cips

Ara 14:00
2 kuru kayısı
Türk kahvesi

Akşam 18:00
2 tane çöp şiş
3 küçük parça da ızgara et( her bir parça avuç içinin yarısıydı)
4 kaşık salata
2-2.5 yemek kaşığı muhammara( etimek,salça ve cevizden yapılıyormuş)

Ara 20:00
2 etli yaprak sarma(pirinç yok içerisinde et ve biraz yarma var)

1 kupa kiraz saplı limonlu yeşil çay
2 lt su
8300 adım

Hallederiz
LenaG
Mthn83

LenaG

Harikasın kaptanım çok güzel bir hafta geçireceğiz herkes güzel eksiler verir inşallah
Süpersin kaptanım, bakmaya çalışacağım dediğin videoya

Tutku44 LenaG
31 Ağustos menüm

10:00
2 kahve
2 lokum bir ısırık cevizli sucuk
1 ısırık kurabiye

12:00
1.5 haşlamış yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
Salata

17:20 bitti akşam yemeği
3 yk patlıcan yemeği( önceki günden kalan)
3 sıkkım mercimek köftesi
Bol salata marul
1 bardak ayran

2.5 litre su

Dün spora çıkamadım. Geçen hafta o kadar spora rağmen artı geldim diye bu hafta bir gün ara ile gidebilirim yada her gün bende tam bilmiyorum

İyiyim canım yqrin pansuman var..bant yapistirmayin diyeceğim. Kaşıntı yapmaya başladı. Yara olacak sanki.
Hastanede ne kadar yattın?
Ben 1 hafta kaldım, eve çıktıktan sonra yarayı açık bıraktım, biryere gidince yada biri gelince temiz bir şal taktım, çok rahat atlattım

Hastanede ne kadar yattın?
Ben 1 hafta kaldım, eve çıktıktan sonra yarayı açık bıraktım, biryere gidince yada biri gelince temiz bir şal taktım, çok rahat atlattım
İki gün kaldım canım. Geçen pazartesi oldum ameliyat. Yarına bir hafta olacak. Yara estetik yapılmış dikiş yok zaten. Ama diren yerleri acayip ağrıyor. Bantları çıkarsam diyorum ama eşim cikarma enfeksiyon kapar diyor.

Benim ödem gitmeye başlamış. Cumartesiye güzel bir kilo bildirimi olur inşallah.

Maşallah bende düzen pek öyle işlemiyor
Akşam 2 ye kadar sos yaptım sabah 6 buçukta klasik şekilde oğlum uyandı kalktım onlara kahvaltı hazırladım vs. Ancak mutfağı topladım. Şimdi oğlanın uykusu geldi onu emzirirken teli aldım elime. O uyusun evi toplıcam çingene çadırına döndü tabii. Çıkabilirsek biraz dışarı çıkarız hava almaya yarın okul başlıyor seminerler. Olur da akşam çocukları uyuturken sızmazsam bi yarım saat Eliptic düşünüyorum inşallah

Pansuman için sağlık ocağına gideceksin sanırım
Evde kendin arada kantaron yağı sürebilirsin, papatya çayı yapıp sürebilirsin, temiz baktıktan sonra niye enfeksiyon kapsın
Açık yara daha çabuk iyileşir. Senin bünyeyi bilemem tabi

Ne ameliyatı oldun canım. Yaralar iyileşsin diye açık bırakılıyor ameliyat sonrası genelde. Ama tabii doktorun ne dediği önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…