Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Annemde öyle diyor ama bence bantlar alerji yaptı. Zaten ameliyatta napmislarsa her tarafım soyuluyor. Banyoda yasak . Salı gününü iple çekiyorum.
Diyorum ya ameliyat bir sey değil de sonrası kötü pansuman belki banyo izini veriller bi sorun yoksa bi banyo yapsanda rahatlatir seni

Diyorum ya ameliyat bir sey değil de sonrası kötü pansuman belki banyo izini veriller bi sorun yoksa bi banyo yapsanda rahatlatir seni
Aynen canım . Banyo yapsam rahatlayacagim. Dün dayanamadım yara izine baktim. Kötü bir durum yok. Pazartesi hem pansuman hem tahliller var. Rapor işinde var. Okullar başlıyor. İlk seminer haftasında gitmeyeyim dedim. Bakalım ne gösterecek durum bana.

Hedefim 52 kg (-1.5) kaptanım

sagol canım insa
afiyet olsun

haydi insa diyelim canïm
bosver baba evine gitmek her zaman çoook güzeldir kilo verilir yavas da olsa sabırla canım gider insa yeter ki sagligimiz yerinde olsun

haydi insa canım hep birlikte hedefimize ulasalim insa

65 not ettim bile
hayirla saglicakla gorelim insa
o takvim beni motive ediyor evet boyle acık açık gormeliyim ilerleyişimi ..
zaten kilo verme motivasyon işi
yoksa herkes ne yenir ne yenmez dünya kadar bilgiye sahip ..
hepizimin burda olması da bundan beraber motive olup birbirimize sarılmak

dedim bi el atayım her yer dagınık kirli malum cumartesi fena oluyor buralar
kurumuş kahve fincaları falan züber abur cubur paketleri anacım dedim bu ne böyle
şimdi mis gibi kahve kokuyo sagol canımm

İyiyim canım yqrin pansuman var..bant yapistirmayin diyeceğim. Kaşıntı yapmaya başladı. Yara olacak sanki.
Canım çok gecmiş gitmiş olsun senin ameliyat old dönem acaba telimin bozuk old zamana mı denk geldi. Atlamazdım yoksa. İnş pansumanın da güzel gecer

Canım haftaya 78.80 görmek istiyorum

99 u görmek istiyorum artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…