Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sagı solu toplayayım tükkanı kapatayım tek ben kalmışım
herkesler uyumuş

Şu masanın üstünde detoks sularınızınızı unutmayın kızlar
Bebelerin çorapları ne geziyo burda
Spor yapılmış ter kokmuş iyice buralar cam açık kalsın hava alsın sabaha bolca haslanmıs yumurta kokuları gelecek malum

Allah herkese rahatlık versin
Allahım LenaG şifa versin insa

31 Ağustos menü
12.00
2 haşlanmış ymrt yeşil sogan maydanoz karpuz 4 küçük dilim 1 dilim tam buğday ekmeği
16.00
Biraz üzüm 7 küçük incir
19.00
1.5 kase terbiyeli tavuk çorbası 1dilim tam bugday ekmek
Geç saatte biraz çekirdek yeşil çay
Su 2.5 litre
Spor yok

LenaG geçmiş olsun kaptanım tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz inşallah
Tutku44 hayırlı olsun kaptanım güzel eksiler diliyorum takimimiza bu hafta

Vallahi kaptanım bir 69 görsem fena olmaz hani, motive de olurum, daha sıkı sarılırım kaldı beş kilom ama direnç kiloma geldim galiba gıdım gıdım gidiyor sanki, baba evine gitmek de sıkıntı çıkardı şimdiye çoktan görmüştüm 60 ları aman geç olsun da güç olmasın, Rabbım sağlık versin gerisi hallolur inşallah

Çok geçmiş olsun canim insallah sifa bulursun
Yok kuzum çok ciddiyim. Bak bir spor hocası bu,
Akin saatcinin videolarini izlerim ben de akademik olarak dolu bi adam herseyi de oyle anlatiyor ama sıkıyor daha bir videosunu tam bitiremedim growwithjoyu da ondzn ogrenmistim ilk 45 dakikalik vidronun 25 dakikasini yapabildim yinede 2 gun yuruyemedimben 2 yildir cok hareketsizim kucuk cocugum yok kosturmacam yok okulum bile onlinedi oyle olunca kondisyonum cok dustu belki ondandir bilemem ama spora yeni baslamis biri icin zor gelebilir groweithjo sanki
-1 kilo hedefim var kaptanim 83.3
Harikasinnnnnn ksptanim

Ayy canım benim işte aslında ameliyat olmak bir şey değilde bu sonrası ağrılar kötü Allah güç kuvvet versin sofa versin inşallah uyuyabildin mi bari
gecen hafta bizim takım kazanamadi kuzum
ama olsun kazanacagiz bu hafta
ben carsambadan sonra hastaydım o yuzden takip edemedim malesef
Yine süper kaptandin canım benim
Düz 65 i görmek ıstiyorum artık bu eylülde daha sıkı tutucam işi artık bu 67 ler direnç mıdır yoksa yapışkan yağ mıdır nedir atamıyorum bu ay savaşa fena hazırlandım top tüfek girisiyorum bakalım
Ne güzel takvim tutmuşşun tebrikler bunu görmek de güzel bir motivasyon sağlar
Ellerine sağlık kaptanım misler gibi olmuş buraları anahtar vardı bende açayım dedim bugün pazar müşteriler geç gelir ama yinede çayı koyayım benöncesi bi kahve yapayım kendime️ demiii

İki saatte olsa uyudum canım yastık rahat ettirdi. Ama sonrasında terletti. Tam daldım uykuya ufaklık geldi saçlarımla oynayınca dağıldı yine uykum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…