Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım cuma günü pansumana gittim. Sağlık ocakları 30 ağustostan dolayı kapalı idi hastaneye geçtim. Pazartesi de yine hastaneye gececegim. Kan vereceğim. Büyük bir ihtimal parathormon sıkıntılı. Kalsiyum değerlerim düşüyor ki kramplarim çoğaldı. Onu konuşmam lazım. Yaram tamamen kapalı değil sargı bezi ile yanlardan bant ile tutturulmuş şekilde. Ama rahatsız ediyor mu ediyor tabi ki

Ne ameliyatı oldun canım. Yaralar iyileşsin diye açık bırakılıyor ameliyat sonrası genelde. Ama tabii doktorun ne dediği önemli
Tiroidler alındı canım tümden. Kesi küçük değil. Bilmiyorum bir hafta pansuman ve sargı bezi ile kapalı dursun dediler. Bu şekilde kapalı duruyor işte.

Eklentiler

• IMG_20240901_112857.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 18
Bugün kızım ‘son tatil günü’ psikolojisinde olduğu için sürekli bişeyler yapmak istiyor, fırsat bulmuşken biraz motivasyon yayayım;

Ben 1 bardak süt içsem, 1 kaşık nohut yesem göbeğim 3 gün şişiyor ama yakın bir arkadaşım yazın baklagilli yoğurt çorbasıyla dünyanın kilosunu verdi.

Ben 3 ana ve üstüne ara öğünler yaptığımda asla kilo veremiyorum ve açlığımı kontrol edemiyorum ama bir arkadaşım 5 öğün yiyerek 20 günde 6 kilo verdi.

Ben telafi yapamıyorum, ‘aman canım şunu istedi, yiyeyim de akşam yemem’ olmuyor bende, ‘diyet bozuldu, bugün ne istersen ye de yarın yeniden başlarsın’ şeklinde çalışıyor beynim. Ama çok arkadaşım telafi yöntemiyle ciddi kilo verdi ki bence en sürdürülebilir olan da bu.

Demem o ki herkesin vücut yapısı, düşünce şekli, alışkanlıkları farklı ve içten içe hepimiz biliyoruz aslında bize neyin iyi geleceğini. Ne istediğinize iyi odaklanın, istediğiniz özgürce yiyip içmekse okey, boşuna uğraşmaya gerilmeye gerek yok o zaman ama sağlık, sıhhat, fit bir görünüm istiyorsak kendimizi biraz dinleyelim. Ara öğün iyi gelmiyorsa yapmayın, bazı besin guruplarına hassasiyetiniz varsa en azından hedefe yaklaşana kadar yemeyin, kaçamakların telafisini yapamıyorsanız kaçamak yapmayın. Bir kilo hedefi koyun kendinize, ya da zaman ve o güne kadar inat edin. Gözlerinizi kapatıp kendinizi olmak istediğiniz vücutta hayal edin, alışverişe gittiğinizi, tatilde olduğunuzu, çocuklarınızla koşturduğunuzu düşünün. Olmayacak şeyler değil, sadece biraz sabır ve irade. Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır

Tiroidler alındı canım tümden. Kesi küçük değil. Bilmiyorum bir hafta pansuman ve sargı bezi ile kapalı dursun dediler. Bu şekilde kapalı duruyor işte.
Geçmiş olsun. Doktor dediyse doğrudur. Genelde yaranın açık kalmasını söylüyorlar ondan dedim. Tiroidin neden alındı ki. Vücudumuzdaki önemli bezlerden çünkü

Geçmiş olsun. Doktor dediyse doğrudur. Genelde yaranın açık kalmasını söylüyorlar ondan dedim. Tiroidin neden alındı ki. Vücudumuzdaki önemli bezlerden çünkü
Canım büyümüştü. Ve artık çarpıntı nefes darlığı yapıyordu. Kaç kere kalp krizi mi geciriyorum diye acile gittigimi biliirim.

Selamlar
Motivasyon harika iyiki varsın kaptanım.
94 kg inmek hedefim

Tebrik ederim.bende bir motivasyon yapayım.
5 temmuzda başladım serüvene 101.8le en son ödemsiz 94.9 gördüm inşallah şu dokuzlardan bir kurtulmak istiyorum

Çok geçmiş olsun sen herseyden daha önemlisi Allah şifa versin

Allah şifa versin geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…