Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun çok da güzel olmuş
Afiyet olsun belki çekirdek amaa bugün olur yaa

Arkadaşlar Ya hakkınızı helal edin yagerçekten sonradan pişman oldum attığıma
Aman canım, sadece duyduk, görmedik ya
Bugün 2 çeşit yaşpasta ve tulumba tatlısı vardı.
Gözüm gördüğü halde yemedim, yiyemezdim

Gorselli yemek paylaşımlarına bayılıyorum hem bizlere fikir oluyor hem yazınca neler yendi merak edemiyorum aa ne yemişler diye görsel atınca vayy himm bunu deneyelim bilirim gibi konuşmalar yapıyorum kendim ile afiyet olsun cnm

Cumartesiye 97 hedefim kaptanim

Süpersin canım tebrikler

Harikasın canım güzel bir bildirimle başladık böyle devam edelim inşallah

Çooookk tesekkur ederim canlar daha da guzel eksiler sizin olsun insallah
Merhaba kaptanim
Geçen hafta odemliydim zaten eksi gelecegime guveniyordum bu hafta durum baska hem regl yakin hem zorlamam lazim spor ile desteklemem lazim insallah birlikte guzel eksiler görelim

Son düzenleme:
Kizlar bugun kislik hazirligi icin tarla tarla gezdik evet yanlis duymadiniz burda fasulyeyi donatesi biberi buyuk devasa tarlslardan dalindan toplamak zorunda kaliyoruz yani bunu sevenler olsa da bana amelelik gibi geliyor.Hazir toplanmişini alayim dedim tam 2 kati pahali zaten o yuzden kimse tercih etmiyor ve maalesef bu urunler marketlerde yok olanlar cok kotu tam hormonlu anlayacaginiz gun boyu biber fasulye arayisindaydim Allahtsn hepsini ben toplamadim toplanmista satin aldim.Coook yorgunum ya mesajlari hic okuyamadum inşallah herkes guzel kilolar vermistir yeni hafta hepimize hayirli ugurlu olsun

Allah kolaylık versin canım, ben severim aslında toplamayı tabi kişiye göre değişiyor, kv bahçe yapıyor bazen kendime göre birşeyler topluyorum tabi bir günde çok fazla toplamak yorar orası ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…