Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hic bilmiyordum kaptanım eyvallah
ben chole ting cok severim onu yaparım genelde
seninkine de bakayım bin
Bendeki gereksiz bilgileri fışkırtayım; bir kaç spor hocası ve fizyoterapistten chole ting in hareketlerinin ve pozisyonlarının çok yanlış olduğunu, uzun vadede ciddi eklem ağrılarına neden olacağını dinledim. Zaten eklemlerimde sorun var, hiç bulaşmadım o nedenle

heyttt be çekilin yoldan
şöyle ilk darbeyi sali günü vuracağız insa
haydi hayırla insa canım
Eşimde diyette bu arada pazar günleri kaçamak yapar o ben yapmam bana diyoki akşamdan beri yarın hadi sende ye yemeyecek misin emin misin ama sabah kumpir yaprim sana tost mu hapsak yada diyor bende sen kendine yap ye ben yemicem diyorum öyle bir istikrarlilik kaptan

Tamam o zaman canım yarın tartılıp atayım resmini

heyttt be çekilin yoldan
şöyle ilk darbeyi sali günü vuracağız insa
haydi hayırla insa canım
Dün dünde kaldı önümüzdeki maçlara bakacağız bu gün jübile yapmak isteyenler de yaptıysa yarından itibaren herkes kendi kendini sıkı takip etsin zaten kaptanlar bizi gözetliyor

saka mı kız genelde Ebru Sallı nın pilates hareketleri ya

Dün dünde kaldı önümüzdeki maçlara bakacağız bu gün jübile yapmak isteyenler de yaptıysa yarından itibaren herkes kendi kendini sıkı takip etsin zaten kaptanlar bizi gözetliyor
bu hafta takım içinde eşleşme yapsam ikili sıkı takipcisi olsa herkesin nasıl olur bi ara cuma takım yarısmalarında yapıyorduk orti oluyorduk hey gidi gunler

Canlar haftaya bugun kaç kilo olmak istersiniz ?
Şoyle bir kilo eksik yada 1.5 kilo eksi
yada ben gecen hafta çok verdim veya bu hafta cok yogunum 500 gr versem elimi oper basımın ustüne koyarım diyedebilirsiniz
Siz kendinizi en iyi bilensiniz kendinizi mutlu etmek için haftaya bugun kac kilo olmak istediginizi beni etiketleyerek yazar msınız ?
Hedefleri alalımmm canlar

gezegenfeza
Azmet5255
Tesnim1903
A Asya89
Boncuk2307
B Beyaz leylak
trueliving_
nurovic
Nergis 35
Efenin_Annesi
bluegreeneyes
Lotus1234
Samara96

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…