Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaa benimde 22 aylık sütten kestim. Gece hiç kaliteli uyku uyumuyor. Saat başı bir emmek için uyanıyordu. Ayrıca benim süt bitmiş sıpa emzik niyetine kullanıyordu
benimki su an 1 yasina girecek gece kaliteli uyumuyor emzik niyetine dedigin gibi
gece emzirmeyi kesip gunduz versem nasıl olur gece cok kriz cikartacak oyle tamamen kesmek icinde cok erken

Kırmızı takıma hoşgeldiniz, kaptanınız konuşuyor ❤️
Fit bir vücut hayalleriyle bu yazı da bitirdik… artık önümüzdeki yaza bakacağız. Bayramdı, seyrandı, tatildi derken bahanelere sığındık ama hepsi bitti. Hiçkimsenin yediğine içtiğine karışmam çünkü hiçbir zaman başınızda bekleyen bir gözetmen olmayacak, iradenizin de, azminizin de, hırsınızın da kaptanı sizsiniz. Aldığınız kaloriler bana yağ olarak gelmeyecek, her birimiz ne yaparsak kendimize… Biz kadınlar her halükarda güzeliz ama daha iyisini yapmak konusunda da çok inatçıyız. Ha gayret kızlar, bu hafta sizden kendinizi kendinize kanıtlamanızı istiyorum!

LenaG LenaG
Jou Jou
@Mina45
@Cakinin Gelini
sibel_84 sibel_84
@Goklerce
@Bravequeen
@leyl76
@irmaknehirgol
@Sitare55
malahit malahit
@Makaron23
Ellssa Ellssa

Vira bismillah…
Teşekkür ederim ♥️
Bu ay sonu hedefim 70 olsun. Mthn83 Mthn83

Çok geçmiş olsun canim insallah sifa bulursun❤️

Akin saatcinin videolarini izlerim ben de akademik olarak dolu bi adam herseyi de oyle anlatiyor ama sıkıyor daha bir videosunu tam bitiremedim😅 growwithjoyu da ondzn ogrenmistim ilk 45 dakikalik vidronun 25 dakikasini yapabildim yinede 2 gun yuruyemedim😅ben 2 yildir cok hareketsizim kucuk cocugum yok kosturmacam yok okulum bile onlinedi oyle olunca kondisyonum cok dustu belki ondandir bilemem ama spora yeni baslamis biri icin zor gelebilir groweithjo sanki

-1 kilo hedefim var kaptanim😍 83.3

Harikasinnnnnn ksptanim😍😍😍
15-20 dklık videoları var canım, herkes kendine uygun olanı seçebilir diye düşünüyorum ☺️

benimki su an 1 yasina girecek gece kaliteli uyumuyor emzik niyetine dedigin gibi
gece emzirmeyi kesip gunduz versem nasıl olur gece cok kriz cikartacak oyle tamamen kesmek icinde cok erken
Evet canım seninki daha küçükmüş. Öyle alışabilir mi ki yani gündüz verip gece vermezsen anlar mı🫣benim sıpa eşkiya gibi yakama yapışırdı emip öyle yatardı😂

Geldim kızlar lig sıralamasını da yapamadım kusura bakmayın
Beyin kanamasından şüphelendiler bişi çıkmadı tansiyonum normale dönüyor ama sonra yine düşüyor dinlen dediler ve hemen kardiyoloğa görün ilaçlar size iyi gelmiyor dediler çarşamba komple baktıracağım kendime artık. İnanın başımın sürekli uyku sersemi gibi olmasından öyle bıktım kiii
Geçmiş olsunn İnşallah her şey düzelir 🙏🏻

valla oyle benimde kafamı boynumun ustunde zor tutuyom
hani şoyle orgu bebekler vardır ama bogazina tel koymadiklari icin kafasi saga sola gider ya ayni oyleyim sibel 🤣🤣😂🤣
Aynı beni tarrif etmişsin. Uyku yastığı ile dik tutuyorum . Kafamı koltuğun kenarına koyup uyumuşum. Eşimin sesi ile uyandım. Az da bağırdım. Niye uyandırdın diye keşke az daha uyusaydim 😂😂

Güno ☀️♥️🌸🙏🏻
Gün planım
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Tutku44 Tutku44
Kahvalti 11.00
haşlama yumurta, 2 dilim kaşar peyniri, 10 adet yeşil zeytin,

13.00 Ara: 1 fincan sade kahve + 2 bardak su

15.00 Öğle: 1 kase kabak detoks çorba

17.00 Ara: 8 badem içi + 1 fincan kirazsapıçayı

19.00Akşam: 100 gr kıymadan köfte , 1 kase detoks çorba
3lt su bol.hareket

X