Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çok geçmiş olsun fezam Allahım acil sifalar versin insa anneminde dizler cok kotu cok agrisi olur bilirim

Tutku44 kaptanım bu hafta kilolar gidecek
tabiki gidecek Allahın izniyleee
eline saglik kaptanım
Ayy ilk kez takımlara girdim çok heyecanlandım. Çıtırlar ligin de olmak da çok mutlu etti. İyi ki varsınız kızlarr Güzel bi hafta olsun bizim için kaptanım Tutku44 ve takım arkadaşlarımm
Evet canım takımlarda olmak heyecanlandırır dinamik kılar insanı insa sıper hafta olacak
Afiyet olsun canım gözleme yenmiş cumartesiden itibaren onun artısını atmaya calısalım olur mu bugun biraz bol sebzeli yersen atarsım zaten aksamın harika görünüyor
Son seçilmişim sanırım, bu bile motive etmeye yeter
canım benimmm listeye herkesin ismini yazdım LenaG sectikce ben ustünü karaladım aldıklarının sırayla herhangi bir kilo durumuna bakmadan sectim inan oncesi sonrası yok yani hakkını helal et bir baskasıda olabilirdi kim daha birbirimizi tanımıyoruz. Umarım kalbin kırılmamıştır çok üzülürüm. Akşam yemegine misafirim vardı ve kaptan bulunamayınca sıra zaten bama geliyormus o ayrı ama hızlıca sectık. Tekrardan hakkıni helal et

Afiyet olsun canım menun güzel sadece etli ekmek goze batıyor oda cumartesi bol sporla halledilir
afiyet olsun canımmm ödül günü olmuş biraz pazar günü buraz fazla spor yaparak biraz dengelebilirsin
Tutku44 LenaG
sabah
2 haşlanmış yumurta
lor peynir salatalık
4 zeytin 1 dilim ekmek
ogle
Ev pogacasi 1 adet
Soda Kahve 1 elma
Akşam 18.00

3 çatal fırında makarna
1 kase piyaz
Ayran
Su 2.5 litre
Spor yok
Afiyet olsun canım
hersey cok güzel sadece o ev pogacası sana artı getirebilir canım bunun icin pazar bolca spor yapalım insa
Hayırlı olsun kaptanim
sagol canım benimmm

Günaydın kızlar ,

Cumartesi ne yediysek o dünde kaldı artık ama artısı bizimle olabilir bugun bolca spor yapmaya gayret edelim

Leslie , disarda yürüyüs ,disardaki park aletleri , pilates veya dans ,zumba ne yapabilirsak bugun spor günü insa

Bilekliklerimizi takmayı unutmayalım adımlarda guzel puan

pazartesi daha hafif spor yapicaz salı tartı var kaslarımız dinlenicek

Sali çarsamba persembe yine gaza basıcaz boollca spor yapicaz cuma kaslarımız dinlenicek bu sekilde hem sıkılmadan hemde güzel bir sekilde haftayi kapaticaz.

Spor puanlarını hesaplayarak menunuze eklemenizi rica ediyorum çünkü bu güzel mavi takımımizda spor gun birincisini sececeğiz

Benimle beraber 13 kişiyiz mavi takımımızda birbirimize sarılalım menulerimizi yorumlayalım bu hafta bu maçı biz alacağız

Sitare55
Nergis 35
Efenin_Annesi
bilgeyogii
D Deltavealfa
Lotus1234
Ellssa
M Makaron23
60kiloyum
malahit
Hallederiz
Boncuk2307

Teşekkür ederim canım, annenin dizleri de iyi olur inşaAllah

Afiyet olsun
Hızlı bir dönüş olmuş

Afiyet olsun canım
hersey cok güzel sadece o ev pogacası sana artı getirebilir canım bunun icin pazar bolca spor yapalım insa
Evett poğaça olmasa iyiydi neyseki erken saatlerde yemiş dim teşekkürler
İnşallah canım

Y yosunlupapatya yokk yanii 51 kilosun daha ne kilo veresin tuttuuu acabaasssss ayar oldum şimdi sağaaaa
Beni deli ediyorrrrr
12.000 adım attım geldim kaptanım
Ay ne guzei yazmışsın kaptanım bugun yıne pikniğe gidecem ama söz guzel menü ile dönecem

Gunaydınlaaarrrrr

bluegreeneyes sana koltuktan foto atacaktım buyur canım

Eki Görüntüle 3470768
Aaaa karıstırmışım pardon bu yuruyus fotom muş
Günaydın aman çok yorma kendini ayakların yorulmasin eve tez dön yumuşacık koltuk seni bekler çok.bekletme

Bebem uyursa ben de totoyu devirecem şimdi gece boyunca kucakta gezdirerek spor yaptırdı şimdi masumca uyuyor

25 Ağustos Pazar
Gün planım
LenaG Tutku44
Kahvaltı: 10 ,00
2 dilim yağlı beyaz peynir ( 60 gr),
5siyah zeytin,
Domates,
salatalık,

Ara: 12,00 1 fincan sade kahve + 2 bardak su

Öğle:14,00
120 gr tavuk/et/balık yanında yeşil salata, içerisine 1 adet taze limon suyu ve 1 yemek kaşığı zeytinyağı

Ara: 16,00 10 çiğ badem

Akşam:18,00
5 kaşık tuzsuz lor peyniri
3 adet bütün ceviz,
sınırsız salata, içerisine 2 yemek kaşığı zeytinyağı + 1 limon
3lt su
Reglim ne kadar hareket olursa artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…